לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2006, 00:21
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
שאלה בקשר לידידה טובה מאוד

טוב אז הסיפור שלי הוא כזה:אני מכיר מישהי שעונה לשם סתיו ילדה מהמהמת אני מכיר אותה כשנתיים אבל לא דיברנו הרבה במיוחד רק ב5 חודשים האחרונים התחלנו ממש לדבר וגיליתי שהיא פשוט היופי בהתגלמותו השלמות בהתגלמותה פשוט מלאך מצחיקה,חכמה,יפה,(יש לציין שהיא לא יפה היא כוסית...)היום פגשתי אותה ראיתי אותה למרות שזה היה לכמה דקות כי היא היתה חייבת ללכת אבל היא אחלה של ילדה
ועכשיו לעיקר:
עד תחילת הלימודים רק התכתבנו באיסי ומהלימודים התכתבנו בהודעות אס.אמ.אס (אני פנימיסט אז ככה שלא יכלתי להתחבר לאיסי)

עכשיו אני די דלוק עליה כבר הרבה זמן (עוד מהחופש הגדול) והיא לא יודעת שזה ככה אצלי ואני די חושב שהיא אולי מחבבת אותי
עכשיו איזה שבוע אחד שכבר לא יכלתי להחזיר לה הודעות(בגלל החשבון הגבוה)היא התקשרה אלי-ואמרה שהיא מתגעגעת בגלל שאני לא עונה לה להודעות עכשיו ליפני המקרה הזה בחיים לא דיברנו בטלפון,קצת הייתי בשוק אבל זה עבר...
מאז אנחנו מדברים כמעט כל יום בטלפון.
מה שאני חושב זה:שיכול ליהיות שהיא יותר מאולי מחבבת אותי?בגלל הסיבה הפשוטה שהיא יזמה את הרעיון?יעני היא זאת שהתקשרה ולא אני
לא יודע אני כולי מבולבל..
מצד אחד-אני מת ליהיות חבר שלה או ידיד יותר קרוב
מצד שני-אני מפחד שהיא לא באמת דלוקה עלי(או אוהבת?)ואז היא תגיד לי לא-עכשיו שלא תבינו לא נכון אני לא מפחד שהיא תגיד לי לא אני מפחד שאחרי שהיא תגיד לי לא נמשיך ליהיות ידידים ופתאום יקרה כמו מה שקרה עם הקודמת(היא התחילה לשנוא אותי) אזזזזז בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה

תעזרו לי פלייזזזזז אני חייב עצות\דעות כמה שיותר דחווףףףף

תודההההה לכל מי שיעזור!!!

ד"א אני מחר(יום שני)הולך לפנימיה אז כל מי שיענה(בתיקווה שיהיה מישו כזה כי לא כ"כ נראה לי שיקראו את כל זה..) אני יענה לכם רק ביום חמישי בערב או שישי בבוקר

שוב תודה לכל מי שיענההה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 00:53
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "שאלה בקשר לידידה טובה מאוד"

יש פה אחד עם בעייה דומה לשלך.
שמע ת'אכלס בנות בד"כ לא יוזמות סתם מהניסיון שלי, אם היא היתקשרה ואמרה שהיא מיתגעגעת זה אומר משו ממש חשובבגלל שכניראה השיחות איתך ממש חסרות לה, אם זה חסר לה זה אומר שהיא חושבת על זה הרבה ואם היא חושבת על זה הרבה אז היא חושבת עלייך הרבה וכן זה נשמע כאילו היא די העניין לדעתי לפחות, וזה שאתם מדברים כל יום זה בכלל משו שמראה על צורך יומי מסויים שלה לדבר איתך ולדעתי זה סימנים לעניין בך מעבר לסתם ידייד.
מה לעשות? תציע לה.... אם תשמור בפנים זה סתם יעעיק עלייך ויבאס אותך.. רק שתדע - אף ידידות לא שווה אהבה אמיתית או סיכוי לאהבה אמיתית אז אם יש סיכוי כזה ואני מאמין שיש קפוץ עליו בלי לחשוב אפילו... תדבר איתה, תחמיא לה תיראה איךהיא מגיבה ותציע לה משו נחמד, לצאת ביחד לאנשהו.
מחכה לעידכונים אחי.
ישן 03-01-2006, 15:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לא הבנתי. אתה רוצה עצות? כי לא היית ברור...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "שאלה בקשר לידידה טובה מאוד"

מצד אחד-אני מת ליהיות חבר שלה או ידיד יותר קרוב
מצד שני-אני מפחד שהיא לא באמת דלוקה עלי(או אוהבת?)ואז היא תגיד לי לא-עכשיו שלא תבינו לא נכון אני לא מפחד שהיא תגיד לי לא אני מפחד שאחרי שהיא תגיד לי לא נמשיך ליהיות ידידים ופתאום יקרה כמו מה שקרה עם הקודמת

אז ככה. קודם כל תחליט מה אתה רוצה להיות בשבילה. חבר טוב או חבר שלה.
אם כחבר טוב - עושה רושם שאתה בדרך הנכונה.

ועוד דבר: לא חייב שייקרה מה שקרה עם הקודמת. יכול להיות שתמשיכו להיות חברים טובים והכל יהיה סבבה.

אם לא תנסה - לא תדע. ואי-הידיעה גרועה מתשובה שלילית כלשהי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר