לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2006, 23:30
  PooRtoaR PooRtoaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
שלום,אני חדש פה..ויש לי בעיה אשמח אם יעזרו לי

טוב קודם כול אני לא חדש פה
אני הרבה זמן מטייל בפורום לא מגיב
אבל מטייל...זה נראה אחלה פורום
ותמיד חשבתי לכתוב פה הודעה או לא

טוב ככה
אני עוד מאט בן 16.
ויש לי כמה בעיות שממש ממש מפריעות לי בחיים
קודם כול אני ממש ממש ממש חסר ביטחון...אני יודע ששמעתם את זה הרבה אבל אני חסר בטחון
לא יודע מה הבעיה אצלי...אין לי מספיק ביטחון עצמי
לדוגמא יש ילדה שאני אוהב...ואני לא מכיר אותה טוב?בחיים אני לא יגש אליה וידבר איתה
או יש ילדה שאני אוהב...ואני מכיר אותה..אני יגיד לה שלום וזה אבל בחיים לא אצליח לדבר על זה.

עוד בעיה שממש ממש מעצבנת אותי...אני תמיד אבל תמיד חושב מה אנשים חושבים עליי וזה באמת מפריע ברבה קטעים
בגלל זה גם פיספסתי כמה אפשריות עם בנות
אני נגיד בחיים לא ידבר אם בחורה כזאת שאומרת הכול לחברות שלה...כי אני חושב מה הם יחשבו עליי
ואני לא יודע מה לעשות נגד זה יש אפילו לדוגמא בת שאני אוהב אני לא ידבר איתה...כי אני יחשוב מה היא תחשוב עליי שאני כזה..שאני מציק שאני זה...
או דוגמא אחרת...אני מתלבש יפה..לפי דעתי...ומתלבש הכול טוב ויפה...בגדים יקרים...קרוקר...לי קופר קאוס...ורסצ'ה אבל אני חושב מה אחרים יחשבו...אם הבגד יפה או לא...זה ממש מפריע לי בחיים אני יעני זה לא שאני גם לא מקובל או משו אין כבר כזה דבר פה מקובל
פה כול אחד אם הח'ברה שלו...אני בקשר טוב אם כולם מדבר אם כולם...בקשר טוב...במיוחד אם החברים שלי..כולם מכירים אותם וזה ..זה לא שאני ביישן...בקטע אם בנות כן אבל לא קשור בכללי אני מדבר

ואני תמיד תקוע באותו חור וקשה לי לצאת ממנו...לא ידוע מה אפשר לעשות

אני מקווה שתוכלו לעזור לי...
תודה רבה למי שיעזור וינסה

נערך לאחרונה ע"י PooRtoaR בתאריך 03-01-2006 בשעה 23:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2006, 13:27
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אפשר להגיד באותו מצב כמוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PooRtoaR שמתחילה ב "שלום,אני חדש פה..ויש לי בעיה אשמח אם יעזרו לי"

ובאמת הייתה ילדה שאהבתי , דיברתי איתה פה ושם אבל לא משהו רציני ,
זה נמשך מלא זמן ( שנה-שנתיים ) , בסוף אזרתי אומץ ודיברתי איתה , וקיבלתי
"אני רואה אותך רק בתור ידיד " , מבאס אה ?
כן , אבל הגעתי למסקנה שאני וואחד דפוק , במקום לנסות להתקרב אליה , לדבר איתה , הייתי מרוחק ,
בסופו של דבר בזבזתי לעצמי שנתיים ופספסתי הזדמנויות אחרות כי הייתי שקוע בה .

המסקנה מכל זה היא שאם יש לך משהו לומר - תאמר את זה ,
אל תתעסק יותר מדי בדברים שוליים כמו מה שאחרים חושבים , ומה היא תחשוב אם תגש ,
רוב הזמן זה יהיה רחוק מהאמת וזה יסיח את דעתך מהדברים החשובים ,
פשוט תגש ותדבר .

כעת אני לא ממש שם על מה שאחרים חושבים , חשוב לי איך אני מרגיש עם עצמי ,
שאני לא ארגיש חרטה או פספוס ולנצל את הדברים עד הסוף ,
אם אני אחשוב שכדאי לי או שאני רוצה לעשות משהו - אני אעשה אותו , וזה בא לידי ביטוי גם בלדבר עם בנות .
הרווחתי ידידה ממש טובה ככה , רציתי לדבר איתה ולהתקרב אליה אז התחלתי ,
ראיתי שיש לנו טעם משותף במוזיקה ומשם המשכנו ואני מרגיש שממש אני מרוויח מהקשר .
ישן 04-01-2006, 15:17
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
אתה צריך לצאת מזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PooRtoaR שמתחילה ב "שלום,אני חדש פה..ויש לי בעיה אשמח אם יעזרו לי"

סתכל משהו שלקח לי הרבה זמן ללמוד.

אם תחשוב כל דקה מה אחרים חושבים עליך לא תגיע לשום מקום ותהיה עסוק כל החיים שלך בלחשוב, להתבייש ולנסות להיות כמו כולם.

שמע יש מצבים קיצוניים שלא הרבה אנשים יהיו שונים בהם כי תמיד יש את ההרגשה הזאת של הפחד מה יחשבו עליך אבל בקטעים של סתם לבוא ולדבר זה לא נקרא להתפרץ לשיחה או להפריע ויודע מה אם בעניך זה עדין ככה אז אתה צריך להתגבר על הביישנות שלך ולנסות להתחיל לדבר עם אותה ילדה שהיא לבד.

שוב בקשר לאותם מצבים שאתה תמיד מפחד מה יחשבו עליך אתה צריך פשוט פעם אחת לשים על הכל פס ולהעז ולא משנה במה זה תתחיל מדבר קטן ותמשיך הלאה ככה גם תצבור קצת ביטחון. אין מה לעשות לפעמים צריך ליזום ולעשות משהו מרצונך לפעמים זה ימצא חן בעיני אנשים ולפעמים לא.
ישן 04-01-2006, 23:02
  PooRtoaR PooRtoaR אינו מחובר  

טוב כנסו כולם,ותודה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "לדעתי עדיף שייקח את הפלאפון..."

קודם כול,תודה על התגובות.

עכשיו כמו שנראה לי לא הרחבתי מספיק ככה אני מכיר אותה בערך שנה.
היה לי קטע איתה..ולא הלך...לא יודע למה
אחרי זה היה קטע שהיא אהבה אותי..אבל לא כולכך שמתי לב...רק אחרי זה היא אמרה שאהבה וזה..וכבר לא
כמו משחק כזה...
עכשיו בגלל זה נראה לי שזה לא ילך לי איתה בגלל שפעם שעברה מה שהיה איתה ואיתי אז היא לא תירצה
קודם כול אני מדבר איתה בפלא מדי פעם.
אני מכיר אותה...הייתי מדבר איתה לפני חודש חודשיים
ממש הרבה...עכשיו כבר הפסקתי...ולא תמיד אני רוצה להתקשר או לשלוח הודעות...כי יש לה חברות סנוביות...זה לא שאני חשוב מה הם יחשבו עליי...זה לא כולכך מפריע לי.
מפריע לי זה שהם סנוביות...ואתם יודעים זה לא ילך לי בקצב כזה...הם יבלבלו לה את השכל וזה...בקיצור אני חושב שהבנתם.

עכשיו עוד דבר,לא אמרתי שדווקא במקרה הזה אנשים חושבים עליי וזה...שזה מפריע לי
אני אומר ביום יום..לפני זה עוד גם...תמיד חשבתי מה אנשים חושבים עליי...יעני זה דיי מפריע לי...יעני אני יש לי חבר שהוא שם זין על הכול...יעני לא מפריע לו כלום בחיים...לא משנה מה יחשבו עליו
הוא יכול לבוא ערום לבצפר אם זה מה שהוא אוהב...לא אכפת לו[סתם דוגמא כה?! חחח]
ואני לא ככה...אם הבנתם אותי נכון
לא בקשר לזה אני חשוב מה אנשים יחשבו עליי אלא בכללי

ושוב תודה על העזרה אתם באמת עוזרים!
ישן 04-01-2006, 23:39
  תמר סולומונוביץ תמר סולומונוביץ אינו מחובר  

היייייייייייייייייי

היי!

האמת שאני חדשה בפורום אבל הייתי חייבת להגיב לך.....

אני בת 23 והיה לי חבר 6 שנים ככה שלא היה לי הרבה ניסון עם בנים אחרים .
ועכשיו שאני רווקה אני מתנסה בלהכיר אנשים. וגם לי יש חוסר בטחון בלהתחיל עם אנשים איך לדבר, איך לגשת ואני גם חושבת בראש מה יחשבו, אבל כדי להתגבר חייבים לנסות
אני קיבלתי "לא" מאנשים אבל גם קיבלתי "כן".
ואני חושבת שחייבים להגיד מה שבלב ולא לחשוב יותר מידי מה אחרים חושבים כי זה מונע ממך מההתחלה לגשת בכלל ולדבר וזה חבל.

ואני חושבת אישית שאתה צריך להכניס לראש שתמיד אנשים יחשבו משהו עלייך ויהיה להם תמיד מה לומר לטוב ולרע. אבל אין מה לעשות!
אתה חייב להתחיל לגשת וליזום!

אז שיהיה בהצלחה!
תמר
ישן 06-01-2006, 01:36
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
יש משפט שהולך ככה:

לק"י

אל תחשוב מה אחרים חושבים עלייך,כי זה בדיוק מה שהם חושבים שאתה חושב.....-אוקי בילפתי.אין משפט כזה.אל תנסה להבין,גם אני לא הבנתי.בכל מקרה....שים פס...אתה עושה בשבילך ולא בשביל אף אחד..אם תעשה רק מה שאחרים יצפו ממך יהיה לך רע לגמרי.סתם דוגמא:
היה לי הערב ערב מגמות,ובאו בוגרות שהסבירו על המגמה שהן היו בה.בכל מקרה אחת מהן סיפרה שחברות שלה היו הולכות למגמות ריאליות,כי זה נחשב וכי ההורים דחפו לזה ולא מתוך אהבה/התענינות במקצוע.לאחר שגמרו את התיכון,הן רק התאכזבו שלא עשו מה שבאמת רצו.מה שאומר,שעשה מה שעל לבך ולא על לבם של אחרים.חוק לחיים.ובקשר לבחורה,שתלמד להעריך את עצמך,בגלל עצמך,ולא בגלל מה שאתה חושב שאתה משקף לחברה,הכל יסתדר גם איתה.ובעברית:לך תשאל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר