לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2006, 18:16
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
הסימפטיה לראש הממשלה לא מובנת לי..אם מישהו מוכן להבהיר לי משהו...

או קיי, דבר ראשון אני רוצה לציין שאני לא בא לתקוף אף אחד, או להוריד מ"כבודו". אני גם לא בא להעיר על הרעיונות הפוליטיים שלו. המטרה שלי היחידה בפוסט הזה היא להבין את הסימפטיה הזאת.
יש אלפי אנשים שמתים ביום. יש מיליונים שעוברים את אותו הדבר שראש הממשלה שלנו ואם כן, למה כשזה קורה דווקא לראש הממשלה זה כל כך מדאיג את חלקנו? איזה הרגשה אתם מרגישים כשאתם שומעים שהיה לו אירוע מוחי קשה, כשאתם בעצם לא מכירים אותו? מה היה קורה אם נגיד... אותו הדבר היה קורה לסנדרה בולוק(ראבק, לא עלה לי שם אחר לראש...)? הייתם מרגישים את אותה הרגשה? או האם, לדעתכם, יש קשר בין ההרגשה הזאת לבין הסיקור התקשורתי המקיף בקשר למצבו? האם היה לזה אותו אפקט אם היו לוקחים מישהו אחר ונותנים עליו סיקור מלא? האם ה"מעמד" שלו זה מה שגורם לכם להיות עצובים? גורל המדינה אולי?

אני, אישית, לא מתחבר לכל זה. אני אומר לכם בכנות, המצב שלו מעניין אותי בדיוק כמו שהיה מעניין אותי המצב של כל בן אדם אחר שהיה לו אירוע כזה. אני לא מבין למה כולם עושים מזה סיפור...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 18:32
צלמית המשתמש של קונדס
  קונדס קונדס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
שלח הודעה דרך ICQ אל קונדס
אותו בן אדם הוא קודם כל ראש הממשלה, הוא זה שמחליט החלטות לגבינו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "הסימפטיה לראש הממשלה לא מובנת לי..אם מישהו מוכן להבהיר לי משהו..."

אז חמוד, הוא זה שמחליט מה עושים במצב חירום (הוא זה שנותן תמילה האחרונה) אבל בלי קשר לזה, זה אחד האנשים שתרמו הכי הרבה למדינה, בין אם זה ההקמה של חטיבת הצנחנים... עזוב את כל המלחמות שהוא לחם הבנאדם נתן את כל הלב שלו למדינה.

נכון, אני באיזה שהוא מקום מבין אותך זה כמו שפעם אמרו "למה יגאל עמיר מקבל 2 מאסרי עולם ובידוד! ובנאדם אחר שרצח סתם מישהו מקבל בין 15-20 שנה... מה בגלל שהוא רצח ראש ממשלה - רבין היה בשר ודם כמונו" אבל אחי אתה צריך להבין שאומנם הוא בנאדם ככל אדם אבל בכל זאת זה הבנאדם שמנהל את המדינה ובנאדם שחשוב לתת לו הרבה כי הוא נתן המון... לא משנה איזה דיעה יש לו...

בכל זאת אני חושב שהאשכול הזה צריך להסגר כי הוא לא כל כך מתאים לפה. אני צופה הרבה תגובות מזלזלות ומגעילות ולכן לדעתי לא כדאי להמשיך את זה.

בכל מקרה, נאחל לו המון המון בריאות ושיעבור את זה בשלום.

ישן 06-01-2006, 19:28
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "הסימפטיה לראש הממשלה לא מובנת לי..אם מישהו מוכן להבהיר לי משהו..."

אני מזדהה איתך וחייב לציין שעליי זה כלל לא שפיע...

שיהיה בריא ומקווה בשבילו שיצא מזה אבל עם כל הכבוד מדי יום מתים אנשים רבים שיש לך משפחה שהם חשובים לה ועליהם אין כזה עניין... אני לא רואה בראש ממשלה גוף עליון אלה אדם כמו כולנו... זה הכל... ואם סביב מאות אנשים שמתים יום יום לא עושים עניין ואנחנו לא בוכים עליהם אני לא מבין את אותם אנשים שכל כך דואגים לראש הממשלה...

בכל מקרה שיהיה בריא!
עמית.

חוץ מזה בסופו של דבר זה לא אמור להשפיע על חיי היום יום שלנו (נא לייחס את השלנו הזה כלפי הנוער... על המבוגרים יותר זה אכן יכול להשפיע בדרכים שונות).
ישן 06-01-2006, 20:40
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15

אני אישית, לא מזדהה עם כל ההחלטות שהוא מבצע....
אבל אני מבין שהוא נבחר דמוקרטית וכל העם צריך ללכת עם המנהיג מאוחד!
הוא בן אדם, בעל רגשות, כל פירסום פלייר "לילי מחכה לך, שרון" פוגע בו, כמו שפוגע בי אם ידברו על מישהו חס וחלילה שנפטר מהמשפחה.
עכשיו צריך לעמוד לצידו כתומכים בו ולא כמתנגדים להחלטותיו.
רוב הסיכויים שימות בקרוב, ואז מה?! אז תבוא ותגיד-לא ידעתי, למה לא סגרתי מעגל, רציתי לומר לך משהו אריק...
אתה תשב ותבכה, אבל את הנעשה אין להשיב.
אתה תדע שעכשיו הוא במקום טוב יותר, במקום שבו הוא יבלה את כל הנצח עם אישתו לילי ואשתו הקודמת ועם ההורים/סבתות שלו.
אבל אתה תמשיך לבכות, כי תתגעגע לאדם ששנאת כל כך-שאהבת לשנוא, ידעת שאתה שונא אותו, אבל הדחקת שהוא גם בן אדם.

שלכולם יהיו חיים ארוכים ומלאי אושר.
אליאור.

ישן 06-01-2006, 21:26
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "אליאור =)"

לכל אחד מגיע שנשמע את סיפור חייו-שוב-הוא בן אדם, בן אדם לא כל כך אהוב/אהוד, אבל עדיין בן אדם.

צריך לעמוד לצידו כאילו אנחנו תומכים בו (לאלה שלא תומכים בו), וזה שהוא עדיין לא מת, אחרי שלושה ניתוחים שבהם נגעו בכיף במוחו, צריכים להוריד את הכובע בפניו.

אפילו הפוליטיקאים המושחתים שלנו, שמים בצד את המחלוקות (עלאקקקקקקקקקק) כדי לעמוד לצידו.
הוא בן אדם שעשה פשעים רבים, אבל מצד שני גם עזר למדינה, אולי לא בדרך ישירה, אולי עדיין לא רואים את התוצאות הסופיות והחיוביות של מעשיו, אבל אפשר להגיד בוודאות שהיה בן אדם חזק, אמיץ, ושצריך לעמוד מאחוריו בשעת צרה-עכשיו מבחינתו זאת שעת צרה, אז אנא בואו נעמוד כולנו מאחוריו, ונקווה שיצא מזה.
בכל מקרה אין סיכוי (אפילו קלוש) שיחזור להנהיג, אז לאלו שלא תומכים בו אין מה לחשוש ששוב יעלה לשלטון, אז בבקשה בואו כולנו גם אלא שלא תומכים בו, נעמוד מאחוריו לאורך כל הדרך, עד הסוף!

אליאור.

ישן 06-01-2006, 20:44
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
ובכן...

למה איכפת לאנשים ממצבו?...
קודם כל, אנחנו בני אדם מתורבתים ובעלי רגשות שמזדהים עם כאב של אחרים גם אם לא מכירים אישית.
דבר שני, האיש הזה הנהיג את המדינה בשנים האחרונות, וכאשר מנהיג נפגע, כל מי שאחריו נמצא באי וודאות ובילבול, ואני מאמין שאין צורך להרחיב על ההשלכות של זה.
דבר נוסף, לכל בן אדם יש מעלות ומגרעות, ובשעה כזו מסתכלים על המעלות של הבנאדם, שעשה למען המדינה הזאת יותר מכל בנאדם בערך שצופה בהודעה הזו, אז כבר על זה מגיע לו כבוד.
ומי שלא מוכן להעריך את האיש ולפרגן בשעה כזו, שלפחות יהייה הגון מספיק כדי לעדן את דעותיו או לשמור אותן לעצמו.
Hilon

נערך לאחרונה ע"י Hilon בתאריך 06-01-2006 בשעה 20:47. סיבה: .
ישן 06-01-2006, 21:07
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04

הנה תגובה שרשמתי בנושא דומה בפורום אחר כאשר
אחד המשתמשים פתח נושא הקורא להתפלל עבור בריאותו של אריאל שרון:

ציטוט:

למה שאני אלך להיתפלל עבורו?
בשבילי, הוא לא אדם מיוחד כלל.
כמו שלא אלך (וגם אתה) להיתפלל לשלומו של זקן לא מוכר ששוכב במצב זהה, לא אלך להיתפלל
עבור שרון.
לדעתי, עם כל הכבוד למה שהוא עשה בעבר (ויש המון כבוד), האדם הזה מבחינתי עשה פשע,
ועבורי הוא פושע. אני כלל לא מעריץ או מחבב אותו.
אני לא מרגיש אליו שנאה חלילה, ואני מאחל לו החלמה מהירה, בריאות ואושר (עושר כבר יש,
על כמה מהמיליונים שמענו לא מזמן) כמו שהייתי מאחל לכל יהודי.

אגב, כדי להדגיש, אני חילוני - לא דתי. תפסיקו לעשות הכללות, נמאס כבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר