לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2006, 08:31
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לאריאל שרון...

חברים יקרים
בימים אלו שלא ידוע לגמרי מה מצבו של אריאל שרון ולא ידוע איך זה יסתיים אתם מוזמנים לכתוב על איך אתם מרגישים בקשר למצבו של אריאל שרון, אין להכנס לויכוחים השמצות קללות וכו אשר יגרמו לנו לצנזר ואף למחוק את האשכול כולו.

האשכול שprivate פתח נמחק כיוון שעסק בנושא תיאוריתי ובכמות החשיפה שיש על האירוע ולא ברגשות וכך היו גם התגובות ומקומו מתאים יותר לפורום פוליטיקה
ולכן אנא המנעו מלדון באיך היה האיש ומה דעתכם על פועלו ודעותיו אלא רק איך אתם מרגישים ביחס למצבו כרגע.

אני מאמין שלא משנה מה דעתכם על אריאל שרון (פועלו, דעותיו, משפחתו ויושרו) כולנו מקווים ומאחלים לו החלמה מהירה הן כאדם והן כראש ממשלה

שתיהיה לכולנו שבת שלום
שלכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2006, 10:13
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אני מבין אותך.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "עם כל הכבוד..."

כן,יש פה עניין של מעמד,אני לקחתי אותי בתור סתם דוגמא.
אבל יש הרבה אנשים שעושים הרבה יותר למען אנשים שלא מקבלים יחס כזה.
למשל קח לדוגמא מישהו שפועל למען זכויות האדם והאזרח,זכויות בעלי חיים,ועוד הרבה נושאים שנועדו לשפר את החיים שלנו ושל הסובבים אותנו.
אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה אמרו בחדשות משהו עליהם או בכלל הזכירו אותם.
מתייחסים אליהם כמו אל לא קיימים.
וכשאריק התלוצץ עם רופאיו כככככככככככל המדינה דיברה על זה.

אתה מבין?אם העובדה שהוא התלוצץ עם רופאיו חשובה יותר מהגנה על הזכויות שלי כילד
או על הזכויות שלך כהורה אז אני צב נינג'ה בתחפושת.

שבת שלום
הבחור מלמטה,אני אענה לך אח"כ.

ישן 07-01-2006, 09:27
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אני מרגיש."

אמ.. אני לא ממש נוהג לכתוב פה בפורום, אבל ראיתי את האשכול ויש לי כמה דברים להגיד..

"מי הוא בכלל?" הוא ראש הממשלה שלך. יכול להיות שלך אישית זה לא אומר כלום, אבל יש הרבה מאוד אנשים שהתואר הזה כן מדבר אליהם.
הוא יכול לקבוע מה יקרה פה. המצב הבריאותי שלו יכול לשנות את כל מה שקורה במדינה הזאת.
אינני יודע כמה אתה קרוב לפוליטיקה, אבל עם הקמת מפלגתו החדשה של שרון- דיברו על מפץ, שדומה בסדר גודלו למפץ ב77 כשהליכוד עלה לשלטון. ההשפעה של בריאותו על 4 השנים הקרובות היא השפעה ענקית.

חוץ מזה, קח את ראשי הממשלה הקודמים: בן גוריון, בגין, מאיר, אשכול.. כולם זכורים היום באור חיובי למרות שהיו להם מתנגדים רבים. בכל בתי הספר הממלכתיים בארץ לומדים עליהם, כיוון שהם היו דמויות מרכזיות בניהול המדינה. ככה גם שרון.
האיש היה מפקד בצה"ל, שר חוץ, שר בטחון ורא"מ.. תסכים איתי שכל זה לא הולך ברגל. התקשורת מודה לו אולי בפעם האחרונה, כפי שראוי שיודו לאדם שפעל רבות למען המדינה.

מלבד זאת, שידורי הספורט לא התבטלו. הם התקיימו כמתוכנן. בקשר לארץ נהדרת, התוכנית לא שודה בשל הקשר שבין התוכנית לפוליטיקה ולהומור. רצו לחלוק כבוד לשרון ואני לא רואה פה שום בעיה.
הרבה מאוד תוכנית בטלו לאחר אירועים משמעותיים שקרו במדינה (אחרי אסון המסוקים לדוגמא, אחרי פיגוע...)

הירוק בכל זאת עולה

ישן 07-01-2006, 09:52
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני ממש לא מסכים איתך....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בקשר לאריאל שרון..."

ראשית האשכול שפתחתי היה קשור אך ורק ל -רגשות של האנשים על מה שקרה לו. וכך גם רשמתי באשכול עצמו. הוא לא עסק כלל בכמות התיאוריות ( אין לי מושג למה אתה מתכוון כשאתה אומר "תיאוריות" אבל זה בכלל לא קשור...) והחשיפה שיש על האירוע אלא מתוך החשיפה עצמה רציתי לדעת מה הרגשות של האנשית. שוב, רגשות. יותר מכך - באשכול עצמו רשמתי שאין שום קשר לדעותיו הפוליטיים, אלא רק לייחס חשיבות לעובדה שהוא בעצם ראש ממשלה. שאלתי מה אנשים מרגישים ולמה הם מרגישים ככה.
במילים אחרות, לדעתי עשית טעות בזה שמחקת את האשכול. כנראה שלא קראת מספיק והתעמקת בתגובה אחת שאמרה שזה ייצור ויכוח פוליטי, מה שהוא לא יצר בסופו של דבר.
היית צריך לדבר איתי לפני שמחקת את האשכול או לחילופין להתעמק בו ובתגובות שקיבלתי שם.
שבוע טוב...
Private.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 07-01-2006 בשעה 10:00.
ישן 07-01-2006, 17:00
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile

אפתח בזה שאני לא אלוהים ולי לא ניתנה שרביט המוות... החשבונות שייכים אליו ולא לי.
אני רק אגיד את דעתי על שרון הן כאדם והן כראש ממשלה.
שרון כראש ממשלה לדעתי האישית גרם להמון דברים טובים אבל עשה טעות אחת שלדעתי היא טעות גורלית שאני לא אסלח על כך.
האם הוא צריך למות על כך או לא.... לא אני זה שיקבע ולא שום אדם אחר! כך או כך לחלוטין אני לא
מתפלל ששרון יחזור להיות ראש ממשלה.
שרון כאדם.... את כל מה שאני אגיד עכישו אני אגיד בערבון מוגבל כי לא נראה לי שיש מישהו שבאמת
יודע בוודאת מה הלך שם. אבל אדם ובייחוד אם הוא שייך לעם שסבל כל כך הרבה, חייב להגן ואפילו
אם זה תלוי בחיי אדם על מעשים זוועתיים כגון טבח. ברגע שאתה מעלים עין, אתה שותף לרצח! אז
כולי תקווה שהמקרה באמת לא היה וששרון לא ידע כלום ממה שעמד להתרחש. אבל במידה וכן, אז אני
אישית שולל ממנו את התואר אדם....

אז מה נשאר לי לאחל אחרי דברי.... אם בריאותו של שרון תלויה בגורל העם אז אני מעדיף את העם.
אם יש דרך משותפת להרמוניה בין השניים אז בכיף(והדרך הזו קיימת).

ישן 07-01-2006, 17:36
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "[size=4] היי עידן איך החתימה..."

לגבי החתימה - כיף להיות מודל לחיקוי

עכישו לגבי שרון... שיהיה בריא. אבל אם הדברים נכונים ובאמת הוא היה מודע לדבר אז אני לא רוצה אותו כחלק ממני.
באותו אופן שאני לא רוצה שאנשים שסתם מתעללים והורגים יהיו חלק מהעם שלי.
אתה מבין... יש אנשים שעדיף שלא ימצאו בעולם שלנו עכשיו, יש מקרים שאתה חד משמעית יכול
לומר הוא אשם ואז בחלק מהמקרים באמת אפשר יהיה ליטול את שרביט המוות שלנו להרוג את האדם
(ע"ע משפטי נירנברג). אבל במקרה כמו שלנו שהמצב כולו לא ידוע בוודאות ושאין לנו אפשרות לנבא מה
ילד יום ואיך יתפתחו הדברים אסור לנו לעשות כלום.

אז אם יתאפשר מצב בו שרון יחלים ולא יהיה ראש ממשלה.. אני הראשון שירוץ לכותל לדחוף פתק בין האבנים

ישן 07-01-2006, 18:01
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
זה עצוב,בהחלט עצוב.

לק"י

מה שאני חושבת שמזעזע את האנשים זה העניין שהוא עשה המון.הוא נורא עוצמתי,ויש לו כוח עצום להשפיע ולשנות.זה מקרה עצוב,אבל זה זמנו של אדם.הוא כבר בן 78 וכן..מסתבר שמתים בגיל הזה.בכל מקרה זה מצב מלא בחוסר אונים,ולמרות שאני לא בטוחה שהיה איתי טוב אם הוא היה במצבו הקודם(לפני האירוע מוחי ולפני השטף דם המוחי),אני רוצה שיוטב לו.בלי קשר לדעתי הפוליטית,הוא אדם ומעבר לכך הוא באמת עשה רבות למען המדינה,הרבה יותר ממה שאני עשיתי.שה' ישלח לו רפואה שלמה.

ישן 08-01-2006, 20:49
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
מישהו ראה עכשיו חדשות?

בקיצור,הראו בן אדם שעבר שבץ,הבן אדם הזה היה עורך דין מצליך והיו לו חיים טובים עד שהוא עבר שבץ,עכשיו השאלה היא:למה מפרסמים את הכתבה הזאת דווקא עכשיו?
מה?לפני שלאריק היה אירוע מוחי אף אחד לא סבל מזה?

תאמינו לי,עד שלא יאנסו או יחתכו לאיזו כבשה בחווה של אריק רגל אף אחד לא ישים פס על התעללות בבעלי חיים,ברגע שזה יקרה פתאום יהיו כתבות על חיות מסכנות-חרא של תקשורת יש לנו בארץ.

חח,טוב,זה קצת היה לא קשור אבל בכל מקרה,שי,אין לי שום דבר נגד ראש הממשלה.
אני מעריך אותו כאדם,על כל מה שהוא עשה בעבר.
אין לי שום דבר נגדו כראש ממשלה אבל הוא אף אחד בשבילי,אני לא אוהב אותו,לא מחבב אותו,ולא מעריץ אותו,כמו שחלק מהאנשים כותבים,ובאמת הייתי צריך לציין את זה-אני מאחל לו החלמה מהירה.
אני מודה שטעיתי קצת הרבה בניסוח שלי אבל מה לעשות,אני כותב ואחר כך חושב

ישן 08-01-2006, 23:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ממ...

אני מאחלת לו כל טוב החלמה מהירה ושיחזור אלינו בהקדם האפשרי.

ולכל הויכוח שלכם-
אנשים, אני לא מבינה אותכם, באמת שלא... אם לא מתאים לכם לשמוע עליו - תעבירו ערוץ. יש אנשים שכן מעניין מה קורה איתו כל רגע, אני מכירה מישהי שפגשה אותו פעם אחת בחייה אבל העריצה אותו כל חייה שעכשיו בוכה לבריאותו, אני מכירה רבים שעצובים ודואגים לו בכל רגע, אחי כרגע בטיול בפרו וראה בעיתון עליו לא הבין מה קורה התחבר והתחיל לברר באינטרנט ואיתנו מה קרה לו.

חבל שהפוליטיקה או על מי צריך ועל מי לא צריך לסקר מעניינת אותכם יותר ממצבו.

ובכלל, אני חושבת שכן צריך היה לעשות סיקור מקיף על מצבו, אני חושבת שהיו צריכים מלכתחילה לנסות לשמור על בריאותו ולדרוש ממנו קודם כל לשמור על בריאותו.

בסופו של דבר זה לא על כמה כסף הוא מרוויח ומי הוא.
הוא נתן המון למדינה הזו,
וכמו שחיילים שנספו בלוחמה בנפשם בשביל המדינה הזו עושים יום לזכרם ומדברים עליהם במשך כל היום הזה בטלויזיה וברדיו, כך צריך גם לראש ממשלה שעל סף מוות. להעלות את המודעות, לציין כל דבר ולספר לציבור.

חוץ מזה
תקראו קצת אזרחות
זכות הציבור לדעת.

אני לא אגיב שוב באשכול הזה גם אם תגיבו לי,
לא חושבת שכשאדם במצב כזה צריך לעסוק בהאם צריך או לא צריך לעשות סקירה מלאה עליו.

שוב, איחוליי בריאות ממני אליו.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר