לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2006, 05:49
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
למה בתקשורת מנסים לצייר כל הזמן

את קדימה כמפלגת מרכז?
מה הם חושבים להם שאנחנו האזרחים כל כך מטומטמים?
סביר להניח שאכן אנחנו אזרחי המדינה מטומטמים אם אנחנו באמת חושבים שקדימה היא מרכז הקונצנזוס כי קדימה לא מפלגת מרכז אלא שמאל קיצוני מסוכן.

זה מזכיר לי שלפני טיסה בודקים את הסנטר של כל הגאי המטוס ומכיילים אותם והתקשורת מזכירה לי טכנאי מחבל שממקם את הסנטר של הגאי המטוס בצד שמאל של הסקלה וחותם על ספר הבדיקה ואחר כך כשהמטוס ממריא הוא מושך שמאלה מתהפך בגובה אפס ונכנס באדמה.

זאת התקשורת מחבלת מפיצה שקרים ודיסאינפורמציה ומבצעת תעמולה חסרת אחריות.
לחשוב שפעם גולדה מאיר ומפלגת העבודה שיצגו את המרכז השפוי במדינת ישראל הייתה מתהפכת בקברה אם היו מגישים לה את המצע של קדימה ושואלת מה הפכנו להיות רק"ח הקומוניסטית?

עם ישראל צריך כיול רציני.העושר והשפע מצד אחד והעוני והעזובה מצד שני הפכו אותנו למעצמת פקה פקה מדינת חסות עם תקשורת מוטה ולא אמינה מושחתת מן היסוד משרתת משטר מושחת ורקוב עד היסוד ואנחנו אזרחי ישראל אומרים לא חשוב אכול ושתה היום כי המחר לא חשוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 20:53
  RmMt RmMt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.05
אכן...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "האנלוגיה שלך היא אנלוגיה של טמטום."

לא טענתי שאתה מטומטם, אולם הפנאטיות שלך גורמת גורמת לך לכתוב תגובות כמו אחד.
את האנלוגיה שניסית ליצור הבנתי, למרות שהיא איננה כל כך מקורית. אולם הפירוש שנתתי לה לעיל היא הרבה יותר מדויקת ויותר קשורה למציאות.

לא הכעסת אותי, להיפך, אני עושה לך טובה בכך שאני מצביע על הפנאטיות שלך שגורמת לך להתנהג כמו סוס עם סכי עיניים. מצחיק אותי לראות אותך מטיף לי על איך לכתוב לגופו של עניין כאשר כל התגובות שלך חוזרות על אותה מנטרה מטופשת ושחוקה, כאשר אתה משתלח באלו שאינם מחזיקים בדעה כמו שלך (ועוד בלי להסביר אותה). גם אם זה רוב העם, כי אז לדעתך כנראה שרוב העם מטומטם כי הרי רק אתה צודק

נערך לאחרונה ע"י RmMt בתאריך 06-01-2006 בשעה 20:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר