לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2006, 13:16
  Drori Drori אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Drori
אז זהו שלא בטוח
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אין לי שמץ אחי עוד לא עשיתי..."

אני סימנתי חובלים ראשון וקיבלתי צוללות.

יש שם שאלון ארוך מאוד על כל פיפס בחיים שלך ובאופי שלך.
ההנחה שלי שהם לוקחים את אלה שעברו בהצלחה את המבחנים הפסיכוטכניים ושאר המבחנים, ומסווגים אותם לקבוצות לפי התאמת אופי.
אלה שנשארים אחרי המיונים הראשונים לבדיקות נוספות זה כאלה שהם לא בטוחים לגביהם או שלא התרשמו מספיק מהשאלון האישי ורוצים לדעת עוד כדי להחליט, גם אותם מסווגים יותר מאוחר, חובלים צוללות או הביתה, ככה אני מעריך לפחות, אישית הודיעו לי כבר על ההתחלה.

נערך לאחרונה ע"י Drori בתאריך 06-01-2006 בשעה 13:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 20:18
  Drori Drori אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Drori
אע, ממש לא.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי *Kuizo* שמתחילה ב "ואחרי גיבוש צוללות, למה אני זכאי?(גיבוש,ראיון)"

באותו יום הבהירו לנו ברור, שמבין כל המועמדים, חלק עוברים לחובלים, חלק לצוללות, וחלק הביתה.
אצלי אני לא יודע מי מאלה שנשארו לפסיכולוג סיימו בסופו של דבר, אבל הקבוצה שכנראה עברה חובלים(לפי ההערכה שלי זאת הקבוצה שלקחו ראשונים) הייתה קבוצה של משהו כמו 20 איש, הקבוצה של הצוללות היינו 7-8 אנשים, וכל השאר חלק לפסיכולוג וחלק הביתה.

בקשר למה אתה מקבל אם אתה עובר צוללות וחותם ויתור, אני לא זוכר אם זה כמו חובלים - גיבושוני המשך לשלד"ג ו669, או שזה ראיון צנחנים ואגוז, בכל מקרה, אם אתה מגיע דרך מאותר צדדי, אתה לא יכול לקבל כלום.

נערך לאחרונה ע"י Drori בתאריך 06-01-2006 בשעה 20:21.
ישן 06-01-2006, 06:34
  dpkot dpkot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל dpkot שלח הודעה דרך MSN אל dpkot
אז ככה אני הייתי ועברתי לגיבוש חובלים ב12/02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי *Kuizo* שמתחילה ב "במיונים אני מתכוון, לא ביום סיירות"

ברמת העיקרון הכלא ותו דבר חוץ מהעובדה שתפגוש אחד שסיים שירות בצוללות (שלא אהב פלצנים שהיו איתי ששאלו איזה סוג אקדח מקבלים) ואחד שסיים קורס חובלים ואת רמד ההדרכה של חיל הים.

בעיקרון עובירםא ת המבחנים ומחכים שוב עוד ועוד זמן תלוי באיזה קבוצה היית במשך היום, אם התמזל מזלך ואתה מתאים לחובלים תזומן למומחים המעצבנים מקינן הר שפי תזומן עם עוד שישה חברה ויעשו לכם מבדקי קצונה מעצבנים. הכי חשוב זה לבוא עם חיוך ולצאת עם חיוך ולתת מה שאפשר , כי זה לא קשה, וסתכלס הכל בראש ולא לזיין בשכל יותר מדי ולא לתת לאחרים לרכוב עליכם.
כדוגמא- ביקשו מאיתנו לבחור מנהיג למשימה נבחר אחד בלי ששאלו אותי אפילו, שתקתי, אחרי זה היא אמרה האם מישהו מערער הרמתי את היד היא כנרהא לא שמה לב אחר כך שלאה עוד פעם ואם זה משימה אחרונה ואז היא שמה לב, והעבירה לי תמנהיגות של המשימה הבאה, ואז אמרה לשני שנבחר קודם לנסות לשכנע אותי לוותר, אבל לא וויתרתי והתווכחנו עד שהוא קצת התייאש וגם הבוחנת אז המשכתי בתור מנהיג. הכי חשוב תדאגו לשעון או תדאגו לאיש עם השעון זה מצרך יקר מאוד יקר בקטעים האלה, תדאגו לזמן וכבדו אותו!.

בעיקרון המשימות חלקן יצליחו חלקן לא.

בהרצאה שתעשה להם על נושא שכוח אל כי לרוב הם מחליפים נושאים ומוציאים על ההתחלה את כל הנושאים שאתם מבינים בהם להסתכל להם בעיניים!

אל תצעקו, אבל תדברו בכוח, תדברו בעוצמה ותראו שיש לכם השפעה.

ובהצלחה.
ישן 06-01-2006, 19:01
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
בנצי אחי זה קלכשטיין מה המצב... תקשיב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי בנציי שמתחילה ב "לזה שהזכיר את האתר של חובלים"

לי היה תמיון הזה ואני יכול להגיד לך שלמדתי מהאתר הרשמי של חיל הים את המושגים האלה... אולי עזר לי לענות על שתי שאלות כי הרוב למרבה הפתעתי לא הופיע שם אלא דברים אחרים... לא נראה לי שזה כזה חשוב להם.... אם אתה תהיה בפסיכולוג הקבוצתי, בו אני הייתי יש מצב שיעשו לך לבנות איש מקש וסיכות לי עשו את זה אני יסביר לך איך הקטע הזה הולך.... נותנים לך קשים וסיכות ולבנות איש מהם ב-7 דקות... הבעיה היא שאסור לכופף את הקשים והם בלויים והרוסים אחו שרמוטה... למעשה המשימה היא קשה מאוד וסיכוי לא רע שלא תעמדו בה... במהלך המשימה נותנים כל פעם למישהו אחר להיות מפקד בשביל לבדוק את יכולת המנהיגות שלך ואיך אתה מחלק עבודה בין אנשים... לאחר מכן ידברו איתכם על המשימה ולמה לא עמדתם בה, מה היה אפשר לשפר וכו'... חשוב מאוד שאם תתקל במקרה כזה תגיד שהמשימה היא אפשרית, ונכשלתם בגלל שלא חילקתם תעבודה כמו שצריך, כי אז הם רואים שאתה מתאים יותר להיות מנהיג... תחשוב שאם במצב מלחמה משהו נראה אבוד ואתה מתייחס אליו כאבוד אז הרי הוא אבוד ולא מצפים ממנהיג לוותר בקלות... אחד אצלנו שהתעקש שהמשימה הייתה בלתי אפשרית קיבל צוללות... בכל מקרה אם הגעת לפסיכולוג מצבך יחסית טוב כי משם הרוב מקבלים איזשהו גיבוש... אם יש עוד שאלות על היום מיון אני אשמח לענות לך תעשה גם חיפוש בפורום יש פה על זה.... יש לי גיבוש ב-29.1 בכל מקרה שיהיה בהצלחה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר