לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 08:34
  Weedy Weedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.05
חברה עזרה בבקשה בקצת ACTION SCRIPTING

היי אני צריך עזרה בACTION SCRIPT לידע כללי אין לי מושג בגרוש בדברים האלה אבל יש לי אתר שעוזר לי.

אני מחפש לבנות בפלאש טמאגוצ'י. וחשבתי על דמות מסויימת ושתיהיה לה אפשרות בחירת בגדים שלמשתמשים לא יהיה משעמם.

הבעיה היא שאני לא יודע איך. כאילו אני יכול לצייר טבלה עם נגיד סתם חולצות ואם ובצד השני את השחקן. אם לוחצים על בגד מסויים רואים אותו שהוא על השחקן עצמו. זה אני מתאר לעצמי שאפשר לעשות כאילו MOVIE CLIP של השחקן עם כל בגד מהרשימה ואז לקבוע לכל בגד שכשאר לוחצים עליו יופיע בצד שמאל MOVIE CLIP עם אותו הבגד עצמו. שככה אפשר יהיה לראות איך השחקן נראה עם הבגד שברחתם. (תקנו אותי אם אני טועה). זה בסדר עכשיו הבעיה היא זה נגיד ובחרתי בסוף...איך אני קובע שהוא תמיד ישאר עם הבגד הזה?...כאילו להתחיל עם המשחק נגיד עם חולצה אדומה.? איך?..מה אני צריך לתכנן את המשחק 30 פעמים לכל בגד מסויים.?..
תעזור לי בבקשה.

וגם עוד משהו קטן. אמרתי לכם שזה טמאגוצ'י נכון אז אני חושב שכמובן אני יעשה בארים כאלה של אוכל חיים עייפות וכל הזבל הזה. ויקבע נגיד שאם נגיד הוא רעב אז אני לוחץ על כפתור האוכל בצד. וזה מראה סרטון של הדמות שלי אוכלת (סתם שיהיה יפה) ואז אם זה מראה את הסרטון זה מעלה לי 2 אוכל ....ואז כאילו אתם מיבנים למה אני חותר. (אני מספר לכם את זה בשביל שתגידו לי אם זה נכון)

ופה הבעיה...אתם יודעים שהם לרוב חיים לבד. זאת אומרת אני רוצה שבראנדומאליות ירדו לי אוכל חיים ועייפות כמו בכל טמאגוצ'י. איך לאזעזל אני עושה את זה?! וגם אני רוצה לקבוע ככה שגם זה יהיה ראנדומאלי אבל גם בהדרגתיות מסויימת. זאת אומרת שהוא לא ימות לי פתאום בין לילה. כאילו נגיד יש לי 100 נקודות חיים אז הוא יכול להוריד עלצמו מה שבא לו מי 0 עד 50 נגיד משהו כזה.

אהה וחשבתי עכשיו על עוד משהו..אולי אפשר ללכת ככה לפי שעות אצל כל יוזר במחשב שלו. או שזה מסובך יותר.

קיצר אנשים בבקשה תעזרו לי תביאו לי טיפים לפחות מה לעשות ?(לא מסובך מידי אני חדש) ו..זהו אם למשהו אין כוח לרשום לי קודים לזה לא חייב אפשר גם להביא לי אתר טוב שעוזר בדבברים האלה עם קודים מוכנים. כמו FLASHKIT למשל. אני פשוט לא מוצא שם תמשוה הזה שאני צירך. תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר