לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2006, 17:10
צלמית המשתמש של אוהבת לאהוב
  אוהבת לאהוב אוהבת לאהוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.06
טוב, יש לי פה פרק לסיפור שכתבתי, אני ממש רוצה תגובות!

טוב, אז ככה, אני קודם כל רוצה תגובות בגלל שזה פרק שיש בו ריב של אחיות וכאלה... ואני בת יחידה! טוב, אז בבקשה: (אגב, לסיפור קוראים: "אוהבים את החיים איתו- ובלעדיו")

זה היה ערב קריר באמצע החורף, משפחת ג'ינג'ר ישבה לאכול ארוחת ערב בצריף הקטן והצפוף. מלבד שריקת הרוח בחלון שום קול לא נשמע, הם אכלו בשקט, מנסים לשמור על קור רוח, אפילו אחרי המקרה שקרה לפני שבוע. רוב בני המשפחה; חלי, גיל, ולונה. 'עיכלו' את הבשורה המרה שהתקבלה ביום שיש ה-13. ורק קייטי, לא הצליחה להפנים... 'תמיד ידעתי שיום שישי ה-13 הוא יום נורא!' חשבה קייטי, 'למה דווקא לנו היו חייבים להוכיח את זה?!' היא הביטה מולה, אל קצה השולחן, אל הכיסא הריק. קייטי לא יכלה להתאפק ופרצה בבכי. "באמת קייטי!" התעצבנה לונה, אחותה התאומה, "את בת 16 למען השם!" חלי וגיל, ההורים, לא רצו להתערב, הם ידעו שזה עוד לא הזמן. "מה הקשר של בת 16?!" שאלה קייטי בקול חנוק מדמעות. לונה הביטה בה בתדהמה, "מה זאת אומרת?! בגיל כזה, את לא יכולה לבכות! את כל כך תינוקית! תתגברי!, הנה אני בגילך, ואני לא בוכה כמו תינוקת!" "את בכית!" צעקה קייטי, "בלוויה! תודי בזה לונה! גם לך אכפת מזה שטימי מת! את לא יכולה להסתיר את זה!" דממה נפלה בחדר, איש לא הצליח להגות את שמו של טימי בימים האחרונים, ועכשיו כשקייטי אמרה זאת, כולם שתקו. "לכולכם איכפת! אבל לא! זה לא נאה לבכות, זה לא נאה ליילל! רק בלוויה מותר! אז מה אם אני בוכה?! גם חברים של טימי בוכים! והם בני 19! אז יש לכם בעיה אם זה שאני בוכה?! אז תשמרו אותה לעצמכם!!! אני אבכה מתי שמתחשק לי! ואם אני ארצה, אני אפילו אעזוב את הבית!" זעקה. גיל צעד קדימה, 'עכשיו הזמן להתערב', הוא חשב, "קייטי, את לא יכולה לעזוב את הבית, את עוד לא גדולה מספיק" אמר, קייטי פתחה את פיה בכדי לענות אך הוא קטע אותה, "גם טימי לא היה רוצה שתעזבי" זה הרס את קייטי לגמרי, היא נפלה על הריצפה בבכי.

מקווה שנהנתם! תגיבו פלייייייייייייייייז!!!!!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר