לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2006, 16:55
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
תתחיל בקטן, בקש מספר טלפון,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zion-guetta שמתחילה ב "מישהי שאני אוהב.... יש פה עזרה?"

ואז משם שלח אסמס או אם יש מספיק אומץ תשוחח אחרי שתדע איך היא נשמעת יהיה לך עוד קלף ביד משם אפשר לעבור לשיחות לפני השינה (אחד הדברים היותר כיפיים שיש) ואפילו לתאם פגישה וכו', אם אתה מתבייש לבקש את הטלפון שלה ישירות אז הנה טיפ קטן איך לקבל את הטלפון בצורה אלגנטית פשוט תחכה למצב שבו תהיה חייב לזוז בדיוק בזמן שאתה מדבר איתה ואז פשוט אומרים "יו אני חייב לזוז עכשיו אבל לא נעים לי לקטוע ככה באמצע, אם בא לך תשלחי לי אסמס לפלא 05_______ ... ואז בדרך כלל זה עובד שהן רושמות לעצמן ואתה פשוט יכול לשאול אפשר גם את שלך שאני אדע מי מדבר... לא חסרות התנסחויות,
אל תשכח ש All fair in love and war
שיהיה בהצלחה

רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2006, 15:29
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
חחח שמתי לב שקוראים לך ציון גמלי אז welcom to the club
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zion-guetta שמתחילה ב "מישהי שאני אוהב.... יש פה עזרה?"

השבוע יצא לי לקרוא את "ספר השמות" וקראתי את השם ציון אז סתם אני אומר לך מה היה כתוב שם לידע כללי:
ציון-"טיפוס חברותי ותקשורתי אבל לא מוכן שיחדרו לאישיותו ולרגשותיואו למהלכי החיים של בני ביתו ולכן אפילו קרוביו מרגישים ריחוק מסוים כלפיו.
תמיד נשאר פער שלא נסגר. שיכלו מבריק ומדויק.זהיר ויודע לסמן לעצמו ולאחרים את המטרה והואופן להגיע אליה.סבלני ומחושב.לוקח ללב הרבה.
הוא תמיד חי באופן מתוכנן וקובע לו מטרה ושועט להגיע אליה בעיקביות ועקשנות ראויים לשבח"(לגביי זה מדוייק ביותר!!)
אז מי יבין אותך יותר טוב אם לא אני(חוץ ממך כמובן)

אז נתחיל-קודם כל גילאים שלכם בני כמה אתם?

אני חושב שהאיסי זה אחלה כלי תקשורת אבל די דפוק ואני יסביר:
הייתה לי ידידה שאהבתי היינו מדברים רק באיסי וכשנפגשנו לא הוצאתי מילה!!! מילה אחת לא הוצאתי!!! כי היתביישתי

עכשיו יש מישהי אחרת שאני די דלוק עליה אבל במקרה שלי היא התחילה הכל(היא התקשרה בפעם הראשונה.אבל ליפני זה התכתבנו באס אם אס)

אז אני הייתי מציע לך ככה יום אחד שתדבר איתה תבקש את המספר שלה משהו כמו:"מאמי שומעת תהיתי אם יש איזהשהו סיכוי כלוש בעולם שאני אקבל את מספר הטלפון שלך"אם היא תישאל למה? תגיד לה לידע כללי(ככה אני אמרתי לה זה גם מצחיק כזה נחמד, אני יותר אוהב את הגישה המצחיקה והקלילה מאשר את הגישה הרצינית)

ולאט לאט תתקדם תשלח לה אס אם אס בבוקר של בוקר טוב נגיד ואם היא תחזיר לך סימן שהיא מעוניינת ואז תשלח לה גם בלילה וגם במשך היום.
ואז לאט לאט תתקשר* אליה [מה שהיא עשתה לי היא התקשרה בחסוי(אחרי שלא עניתי לה להודעות שהיא שלחה לי בגלל החשבון הגבוהה,ואני פנימיסט)
אז היא התקשרה בחסוי ואני שואל מי זה היא אמרה שאני ינחש ניסיתי ניסיתי לא הצלחתי היא נתנה לי רמז ואמרה:"אתה לא עונה לי להודעות" אז צעקתי את השם שלה ומאז אנחנו מדברים כל יום בטלפון]

*הייתי ממליץ שתתקשר בהפתעה אל תגיד לה שאתה מתקשר
ו...תתקשר אחרי חודש-חודשיים שהתכתבתם באס אם אס ואז אחרי עוד חודש ככה שדיברתם בטלפון תגיד לה שאתה רוצה לראותותה

הכי חשוב:לא! ללחוץ לא לשגע נגיד אתה אומר לה "בואי ניפגש ביום X והיא אומרת שהיא יכולה רק ביום Y(ואתה לא יכול ביום Y) אז אל תשגע אותה תגיד לה יודעת מה-שתוכלי תודיעי לי ואני יבוא(אני אישית-יעשה ה-כ-ל בשביל בת הזוג שלי אבל ה-כ-ל )

אז אחי שיהיה לך בהצלחה ו..תעדכן!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר