לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2006, 23:41
  inbalus9 inbalus9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
קנאה - זאת רק אני?!

שלום לכולם
אני עם חבר שלי שנתיים...לפני כמה חודשים הוא התגייס והוא עשה קורס של כמה חודשים עם בנות...
אני נורא נורא קנאית ...מפריע לי שהוא מדבר איתם בטלפון..מפריע לי שהם שולחות לו הודעות במיוחד שהוא נמצא איתי ובהודעות הם מספרות כמה הן מתגעגעות....מפריע לי שהוא חוזר מהצבא אחרי שבועיים אז הוא רוצה לצאת גם עם חברים מהצבא וזה כולל בנות...זה נראה לי כאילו שעד שהוא חוזר הוא יוצא עם בנות אחרות יושב לידם צוחק איתם במקום להיות איתי...
במיוחד שנראה לי שאיזה בת אחת דלוקה עליו...יכול להיות שזה גם נובע מחוסר בטחון שלי שאני לא נמצאת איתו ואני לא יודעת מה הוא עושה ועם מי...אולי אני פשוט פוחדת שהוא יתאהב במישהי אחרת....
מה דעתכם על המקרה הספציפי הזה? ובכלל האם זה בסדר שלחבר יהיו ידידות ממש טובות?
יש הרבה שאומרים שאין כזה דבר ידידים / ידידיות...שתמיד יהיה בינהם מתח מיני או משהו כזה....
אתם חושבים שחלק מהקנאה שלי מוצדקת?
ועוד דבר חבר שלי בכלל בכלל לא קנאי...אפילו אם אני ילך למישהו שהוא יודע שהוא מאוד דלוק עלי זה לא יפריע לו כל עוד אני נהנת...זה טבעי? הוא לא אמור לקנא קצת? או שהוא פשוט מסתיר את זה?

אשמח לשמוע תגובות אפילו על חלק מהדברים...מצטערת על האורך
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2006, 13:24
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inbalus9 שמתחילה ב "קנאה - זאת רק אני?!"

קודם כל-את דיברת איתו? (כמו שאמרה תמי), את צריכה לדבר איתו על זה, שום דבר אחר, אני חושב, לא יעזור.

דבר שני-זה טבעי שתרגישי קנאה, הוא מסתובב עם בנות חצי חודש שלם ואת לא יודעת מה הוא עושה איתן (אני לא רומז על שום דבר), שוב, תסבירי לו מה את מרגישה, ובעיקר הכי חשוב, אל תיהי כזאת שנדבקת לחבר שלה, פוחדת שיתפסו לך אותו, ואל תיהי כזאת שמרוב חוסר זמן עם חבר שלה היא תשכח שיש לה חבר (כמובן שהדוגמאות מוקצנות מאוד).

מקווה שעזרתי, ותעדכני,
אליאור.

ישן 11-01-2006, 17:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לא. זאת לא רק את.

מאחר ואני עצמי נמצא במצב דומה (אבל הפוך. חברה שלי בצבא והיא, למרות שהיא זאת שביחידה מעורבת, דואגת מזה שיש לי הרבה ידידות.) - אני מאוד מבין את הבעייה.

אני קודם אדבר על החלק השני, דווקא.
למה זה לא מפריע לו?

בשבילי, התשובה היא דיי ברורה כי ככה אני מרגיש כלפיי יפעת (חברה שלי). אני אוהב אותה ובוטח בה בצורה עיוורת. אני יודע שאין מצב שייקרה משהו - למרות שיש לה חברים-בנים ושיש סיכויי שמישהו מהם דלוק עליה. אני יודע, שבשביל טנגו - צריך 2. ולא חשוב עד כמה ההוא ירצה - היא לא תרצה אותו - כי היא איתי.

זה בטח מוביל אותך למחשבה חדשה. "אז, סבבה, הבנתי. אז אתה טוען שאני לא בוטחת בו?"
לא. את בוטחת בו. את לא חושבת שהוא בוגד בך - אלא את חשה קנאה. יש הבדל בין שני הדברים.

הוא לא עושה הבחנה בין ידידות לידידים. יש לו רק חברה אחת - אבל הרבה ידידים וידידות. הידידות... פשוט... טוב שיש גם ידידות ולא רק ידידים. ככה אנחנו יכולים להבין אותכן יותר טוב, להתייעץ (כמו שאתן לפעמים מתייעצות עם בנים - כדי להבין אותנו יותר טוב...), טיפים ותובנות.
הוא לא עושה את ההבדלה הזאת - גם אם את כן. ושוב, זה לא רק את.

מזה, אני מוציא שלוש דברים (ששניים מהם - כבר אמרו לך פה.):
תדברי איתו על זה ותלמדי לבטוח בתחושות הבטן שלך.

הדבר השלישי... נמצא בשורה הזאת...

"כול להיות שזה גם נובע מחוסר בטחון שלי שאני לא נמצאת איתו ואני לא יודעת מה הוא עושה ועם מי...אולי אני פשוט פוחדת שהוא יתאהב במישהי אחרת...."

יקירתי, למה את כל כך חסרת בטחון בקשר לעצמך? זה משהו שתמיד היה או משהו שהתחיל מאז הקשר הזה? יכול להיות שאת לא מקבלת ממנו מספיק מחמאות (ולכן, החוסר בטחון שלך והחשיבה שמישהי "תחליף" אותך?) או שזה משהו שהיה שם תמיד? תחשבי על זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-01-2006, 22:55
  inbalus9 inbalus9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
....
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "מסכימה איתך במאה אחוז=]"

טוב אז קודם כל תודה על כל התגובות..זה ממש עוזר לי..
אז ככה כמובן שדיברתי איתו על הנושא והאמת שדיברתי איתו על זה הרבה פעמים...
הוא טוען שאני צריכה לבטוח בו במאה אחוז והוא כועס שאני לא בוטחת בו..
זה לא שאני לא בוטחת בו אני פשוט לא בוטחת בבנות שאיתו..שלא ינסו איזה משהו..ופשוט מפריע לי שהוא נפגש איתם שהוא חוזר מהצבא אחרי שלא ראיתי אותו שבועיים ואני כל כך רוצה להיות איתו, אז זה מפריע שהוא יוצא עם בנות אחרות...
בקשר לעניין של החוסר בטחון ..אני ממש לא חסרת בטחון לגבי עצמי ולגבי איך שאני נראת..אני חסרת בטחון לגבי הקשר שלנו ותאמינו לי שאני לא רוצה להרגיש ככה..פשוט שאנשים משתנים מהרגע שהם מתגייסים לצבא ופתאום זה נהיה לי מוזר שאני לא איתו כל הזמן כמו פעמים..הוא בסביבת חברים וחברות חדשות שאין לי שום קשר איתם...אולי אני פשוט פוחדת שהוא לא יגיד מה אני צריך חברה כזאת קנאית שרבה איתי כל הזמן על זה שאני נמצא עם בנות אחרות..מכאן נובע החוסר בטחון שלי...
יש לנו המון ריבים על הנושא הזה ואני ממש לא רוצה שזה יהיה ככה..אני רוצה להיות פחות קנאית אבל זה לא כזה פשוט...זה כאילו שאני כל הזמן צריכה לדעת עם מי הוא מדבר ומה הוא עושה ...
בקשר לנושא שהוא לא מקנא לי..אני חושבת שכשאני הולכת לאיזה ידיד שהוא יודע בוודאות שהוא דלוק עלי הוא כן מקנא הוא פשוט לא יגיד לי את זה כי אז אני יוכל להגיד שכמו שהוא מקנא וזה מפריע לו גם לי יש זכות לקנא..חח אני מקווה שהבנתם..
אה ועוד דבר אתם חושבים שזה בסדר שבנות שולחות הודעות לבן שיש לו חברה והם רושמות בהודעות מאמי , מותק וכאלה ושהם מתגעגעות?
לי אישית זה מפריע שאני יושבת איתו במסעדה ופתאום הוא מקבל הודעה מידידה שהיא מתגעגעת...
אשמח לשמוע את דעתכם..

נערך לאחרונה ע"י inbalus9 בתאריך 11-01-2006 בשעה 22:57. סיבה: הוספה
ישן 13-01-2006, 17:31
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שבירת שגרה. אני מתחיל מהאמצע.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי inbalus9 שמתחילה ב "...."

"זה לא שאני לא בוטחת בו אני פשוט לא בוטחת בבנות שאיתו..שלא ינסו איזה משהו.."

מה משפט, שאת האמת, אפשר לשמוע רק מבנות על בנים. למה? למה בנים לא אומרים את זה על בנות? למה אנחנו מאמינים בכן - שתשמרו על האמון שלנו בכן ע"י זה שלא תבגדו - ואתן לא מסוגלות לעשות את אותו הדבר?
ויש בנות שבוגדות. אני מכיר לפחות 2. אז?
מה זאת אומרת - את לא בוטחת בהן? את לא צריכה לבטוח בהן. את צריכה לבטוח בחבר שלך. יש לו רצון ויש לו נאמנות. לסקס - צריך רצון שני אנשים. אחרת - זה אונס. אז, את לא בוטחת בהן, כלומר, את מפחדת שהן יאנסו אותו?

בקשר להודעות, אני לא רואה בזה שום פסול. אני שולח גם הודעות כעאלה לחברות טובות שלי. אז מה? זה סוג אהבה אחר - וטאין שום מקום וצדק להשוואות בין השניים.

"הוא טוען שאני צריכה לבטוח בו במאה אחוז והוא כועס שאני לא בוטחת בו.."
תחשבי איך את היית מרגישה אילו גילית שאת בוטחת במאת האחוזים בחברה טובה שלך - אבל זה לא הדדי...

ועכשיו, לפן המעשי יותר.

מה את מצפה שייקרה? שהוא יגיד להן לא לשלוח הודעות יותר? ומה ייקרה שכאחת תשכח מזה ותשלח לו אחת בטעות?
שהוא לא ייפגש איתן יותר? את באמת רוצה להגביל אותו ככה?

ישן 19-01-2006, 22:37
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.02
תקשיבי:)

בואי נגיד ככה, אני גם עשיתי קורס לפני חצי שנה ואני מבינה את חבר שלך לגמרי.
קורס זו התקופה הכי כיפית בצבא, מכירים מלא אנשים וזה תקופה שאת כל יום לא יודעת מה יהיה לך עוד שעה...נכון לפעמים קשה אבל זה שכולם יחד זה הכי כיף שבעולם,כל הצחוקים וכל החוויות שעוברים יחד,יוצרים חברויות שממש לא רוצים אח"כ להפרד. אח"כ בסדיר זה הופך לשגרה את לא מכירה אנשים חדשים כל כמה ימים, ולא עושה דברים שונים כל שבוע...וכן אני שעשיתי קורס בבה"ד חיל הים, שומרת עד היום על קשר עם ידידים שלי מקורסים אחרים, וחבר שלי מן הסתם סומך עלי,כמו שאני עליו. אפילו שחבר שלי נמצא באותו בסיס עם ידידים שלי (טוב זה בסיס גדול בסיס חיפה..) ונגיד אני יושבת איתו קצת ואח"כ הולכת לשבת איתם אין לו בעיה עם זה כי הוא סומך עלי.את חייבת לסמוך עליו גם!אני עד היום שומרת על קשר עם חברות מהקורס ואפילו שהן גרות רחוק אז כמה שאפשר פוגשת אותן, יוצאת איתן לבלות, בקיצור מה שאני מנסה להגיד ושעוד לא נאמר פה זה שבצבא יוצרים קשרים מיוחדים וגם אם בנות כותבות לחבר שלך מאמי ומותק אל תפגעי, נכון זה מעליב אבל מן הסתם הוא לא יגיד להן להפסיק כי זה יפגע בהן.גם אני כותבת ככה לידידים טובים שלי כי זו צורת דיבור שמראה בסך הכל חיבה זה לא אומר שהן מאוהבות בו, וגם אם כן, תאמיני לי שהוא יודע לשמור על עצמו למרות הפיתויים אם הוא באמת נאמן לך.
מה שכן, אם האנשים שהוא יוצא לבלות איתם זה אותם אנשים שהוא איתם בשבועיים האלה אז כן יש פה משהו מבאס, שלדעתי את צריכה לדבר איתו על זה,כי הוא נמצא איתם כל השבועיים אז שיבלה קצת גם איתך.
בסך הכל מה שחשוב במערכת יחסים זה אמון.אין לך מה לדאוג,תסמכי עליו. אם החזקתם שנתיים יחד ואתם עדיין מאוהבים...אז אין סיבה לדאגה:]

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר