לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2006, 18:14
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לומדים איתי בטכניון חבר'ה מהפרוייקט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BOMBADIR שמתחילה ב "אפשר הסבר על פרווייקט "עתידים" ?"

ראשית, מדובר בפרוייקט שנועד לקדם אוכלוסיות חלשות/מדתות שונות/מהפריפריה:
יש גם קבוצה של אתיופים, וקבוצה של דרוזים. חוץ מהם יש חבר'ה מיישובים רחוקים כמו ירוחם, קרית שמונה, בית שאן וכו'. בנוסף אליהם יש חבר'ה ממשפחות מעוטות יכולת.

מיד בתחילת הלימודים הסטודנטים עוברים יום חיול בבקו"ם ומקבלים תעודת חוגר כמו של מילואימניקים, אבל עם דח"ש. את הטירונות עוברים בין השנה הראשונה ללימודים לשנה השניה.

החניכים נמדדים ונבחנים בכל רגע נתון משום שהם על תנאי למשך כל הלימודים- אסור להם להיכשל בכלום.
המערכת מצידה נותנת להם את כל מה שאפשר: 100% משכר הלימוד, 1200 ש"ח בחודש למחיה, בשנה השנייה לתואר לפטופ, מעונות לכולם (בגללם אני לא קיבלתי מעונות בטכניון, הם תפסו את הכול...), חונכים ועזרה צמודה כמעט כל יום ושאר ירקות שגורמים לנו ה"רגילים" להתעצבן ולחשוב לאן הולכים המיסים שאנחנו משלמים.
אגב, הספונסר המרכזי של הפרוייקט הוא לא אחר מאשר... ארקדי גיידמאק.

הנה אתר הפרוייקט:
http://www.atidim.org/homepage/

ומתוך אתר עולים על מדים:
http://www.aka.idf.il/giyus/QandA/?...deScroll=0#NO13

אם אתה שואל אותי- לך על זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2006, 18:50
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "לומדים איתי בטכניון חבר'ה מהפרוייקט"

בעיר שבה אני גר רק בודדים הצליחו להתקבל לפרוייקט על אף שהרבה מאוד ניסו ( אני לא ניסיתי..) הפרוייקט נועד לקדם תלמידים מצטיינים ביותר מישובי הפריפריה ועיירות הפיתוח, ולתת להם ההזדמנות שווה להצליח ( שזה אומר מתן מענקים כספיים... ) בעקרון הפרוייקט הזה זה בדיוק כמו עתודה אקדמאית אלא שפה מממנים את כל שכר הלימוד + כסף למחייה.
עידו, רואים מהתגובה שלך שאתה לא ממש תומך בפרוייקט... אני רק יכול להגיד לך שאצלינו מי שהתקבל לפרוייקט הם אנשים מצטיינים ומובחרים שללא עזרת הפרוייקט היו פשוט מתבזבזים ולא מצליחים להשיג את הסכומים הדרושים ללימודים גבוהים במסגרת העתודה.
וכל מי שאני מכיר לא זכה לקבל מעונות אלא קיבל תוספת לסכום המחייה ( הסכום הכללי בסביבות ה 2000 ש"ח לחודש ) כדי להשכיר חדרים בקרבת הטכניון. לפחות אצלינו כל מי שנכנס לפרוייקט חתם גם מספר שנים קבע בצבא בנוסף ל 3 שנים שירות סדיר... ככה שגם הצבא מרוויח לא מעט.

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 15-01-2006 בשעה 18:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר