לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2006, 22:56
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "Guns n' Roses"

אני שמח ששאלת את השאלה הזאת . ואשמח גם לענות לך.

מה נשאר מגאנס אתה שואל ? ממ.. אפשר להגיד כלום, דבר מגאנס לא קיים חוץ מהנגנים שלהם.
זאת רק אשלייה שבה חי אקסל רוס המלך המחורבן, לדעתו, גאנס עדיין קיימים והוא חושב שאם יש לו את כל הזכויות על הלהקה אז הם קיימים. אקסל אומנם חלק בלתי נפרד מהלהקה אבל חסר משו לא ? והמשו הזה הוא סלאש, בלי סלאש, אקסל הוא סתם עוד בחור מוזר שלובש שמלות וחושב שאחת מלהקות ההארד רוק הגדולות בהיסטוריה עדיין קיימת.

טוב אבל בואו נשאיר את אקסל בעולם הפנטסיה שלו ונעבור למה שיש היום .
לאחר שעזב את גנאס בגלל שלא יכול היה לסבול את יחסו של אקסל ללהקה (שהיה סבור שהיא רכושו) החליט סלאש להמשיך בפרוייקט ישן שלו שנקרא Slash's Snakepit, כמובן שסלאש לא יכול לשת בצד ולהירגע . הוא חייב להמשיך לעשות את מה שיוצא לו הכי טוב וזה כמובן - לנגן.
הוא הוציא אלבום נוסף בשנת 2005 על הרכב שונה לגמרי מההרכב שאיתו הוא הוציא את האלבום הראשון תחת שם הפרוייקט סנייקפיט עם אחד מהזמרים היותר אלמוניים ועם אחד הקולות היותר חזקים הלאו הוא רודני ג'קסון. האלבום קיבל את השם Ain't Life Grand על שם הסינגל שלו. מומלץ בהחלט.

לאחר הפרוייקט הזה סלאש שוב לא נח על זרי הדפנה וזמן קצר לאחר יציאת האלבום עם סנייקפיט הוא החליט להקים עוד להקה.
הוא אסף כמה מחברי גאנס הנותרים שאיתם היה ביחסים טובים יחסית, במיוחד עם הבסיסט דוף מקלאגן, ויחד עם המתופף מאט משמו בתוספת חבר ילדות טוב ששמו לא משנה על הרית'ם היתה לו להקה כמעט שלמה. כל מה שנותר עכשיו הוא למצוא סולן מתאים.
רבים נבחנו לתפקיד הזה אך כולם לא היו מספיק טובים עד שהם לא ניתקלו בבחור מוזר, רזה במיוחד ומכור לסמים בעל מראה פאנקיסטי ביותר ששמו סקוט וויליאמס.
יחד הם הקימו את הלהקה החדשה שנקראה כעת Velvet Revolver. יחד עם ההרכב החדש הזה הם הוציאו עד כה אלבום אחד - Contraband!
אומנם לדעתי האישית אני הייתי מעדיף שסלאש היה נשאר עם רודני ג'קסון, הבחור יודע לשיר משו משו.. אבל ניחא, נסתפק במה שיש כמו שאומרים.

אני מקווה שזה יספיק.

~O.G~

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2006, 14:39
  November Rain November Rain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "Guns n' Roses"

* דבר ראשון, די לעשות מסלאש אלוהים,
הוא לא רע בכלל אבל תעבור הלאה, באקט הד יודע לעשות מספיק דברים וטכנית - הוא זורק את סלאש..

בכל מקרה, לאקסל יש את הזכויות על השם של הלהקה (ומכאן שהיא כן רכושו), אחרי שרק הוא נשאר כחלק מההרכב המקורי של גאנז הוא אסף חבורת נגנים שצמחו גם הם בערך בתקופה של גאנז (באקט הד וחבריו), וביחד הם מקליטים אלבום שכבר נהפך לבדיחה של ממש - צ'ייניז דמוקרייזי (זה היה צ'ייניז דמוקרטי והם שינו את השם..), את האלבום יש לי מהופעה חיה במזרח הרחוק של ההרכב ה"חדש" רק 2-3 שירים מוצלחים לטעמי (את מדגסקר מהאלבום הם שרו ב2002 בחלוקת פרסי הMTV לצד פרדייס סיטי וולקאם טו דה ג'אנגל..), סלאש אמר לפני כשבועיים שהוא יישמח לשמוע את האלבום החדש של אקסל..
כנראה שאפשר לגשר על הפערים.. =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר