לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 10:25
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
את חייבת לספר לו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אני=] שמתחילה ב "אנחנו עברנו הכלל הכלל..."

ואני אומרת לך מנסיון - אני עברתי את אותו מקרה, רק בצורה ההפוכה.
חבר שלי לשעבר ואני היינו יחד שנה, ורק אז הוא נזכר לספר לי שהוא נוצרי.
אז במקרה שלי, זה הפריע לי בשתי בחינות - דתית ואישית.
מבחינה דתית אני לא יכולה להיות עם מישהו שהוא לא יהודי, זה נוגד את כל מה שאני מאמינה בו.
מבחינה אישית - הוא שיקר לי במשך שנה. שנה שלמה של שקר בנוגע לדת שלו, דבר שהוא כ"כ חשוב ומהותי ביחסים, ממש בסיסי, ועל זה קשה מאוד לסלוח - לפחות לי. זה גורם לך לתהות אולי היו עוד שקרים וסודות במשך כל התקופה שלכם יחד. אז נפרדנו.

חבל שהסתרת את זה מחבר שלך במשך כ"כ הרבה זמן, אני מקווה בשבילך שהוא יבין, אבל גם אם לא -את תצטרכי להבין אותו.
בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 19:13
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אני=] שמתחילה ב "עזרה הכי דחחוף.!!"

פ-חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

אלוהים כמה שהילדים בימינו חיים בסרט.

חמודה, אתם כולה בני 16. אתם לא הולכים להתחתן ואין לך מה להתגייר. יעבירו אותך גהנום ברבנויות ובכל הזבל הזה שקשור לדת המחורבנת הזאת שלנו שעושה מסע כומתה של כמה שנים למי שסתם רוצה להיות חלק ממנה(אל תגיבו לי על זה אפילו). את לא רוצה לעבור את כל השיט הזה בשביל איזה בחור שתוך שנה גג לא יזכור מי את (כן כן זה יבוא יום אחד)...

אל תגידי לו כלום, כי אני בטוח שזה לא כזה אכפת לו..ואם כן - הוא באמת עלוב.

יום טוב.

ישן 15-01-2007, 15:30
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אממ

לדעתי זה דבר מאוד פוגע, היית צריכה להגיד לו עוד לפני שנכנסת איתו לקשר. אני אומר לך את זה מניסיון שמישהי שיצאתי איתה לא סיפרה לי שהיא לא יהודיה (היא הייתה קראית- מאמינה בתורה שבעל פה) ואחרי כמה שבועות גיליתי את העניין לבד וזה ממש לא היה נעים לשמוע. ואני לא אדם דתי וזה לא שהתכוונתי להתחתן פשוט אני לא יודע אם אני יכול לצאת עם מישהי לא יהודיה. את זה הייתי צריך לשקול אבל היא לא הייתה צריכה להסתיר ממני. זה שגיליתי אחרי חודש וחצי לבד זה מאוד פגע כי אי אפשר לדעת אם היא הייתה מספרת לי בכלל! ואני חושב גם המשפחה שלי לא הייתה מאשרת לי את זה אבל זה כבר סיפור אחר.
אני ניתקתי איתה את הקשר לא רק בגלל הדת שלה, אלא בגלל שהיא לא סיפרה לי! היא לקחה ממני את האפשרות לבחור ולהחליט. אני לא רוצה לדעת בכלל מה היה קורה אם הייתי מתאהב בה ואז מגלה את העניין.
במקרה שלך זה עוד יותר חמור. לא רק שנכנסת עם הבנאדם לקשר, את גם חברה שלו שנה וחצי בלי לספר לו! היית צריכה לספר לו שניה אחרי שהוא למד להכיר אותך! קודם שהיה מכיר אותך ואת האישיות שלך ואז היה מכיר את הדת שלך ככה יכלת לראות אם הוא רוצה אותך בלי תנאים. אבל להסתיר דבר כזה מבנאדם שנה וחצי זה מוגזם.
לדעתי תספרי לו כמה שיותר מוקדם, ואני מקווה שתביני את התגובה שלו בכל מחיר, לטוב ולרע. ותדעי שאם אני הייתי במקומו, יכול מאוד להיות שהייתי יוצא מהמערכת יחסים לא בגלל הדת שלך, אלא אך ורק בגלל שהסתרת ממני את הפרט הזה, שזה לרב דבר שולי אבל את לא יכולה לדעת אפעם.

ישן 17-01-2007, 11:22
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
בכל הסלט שעשו פה אני רוצה להבין

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אני=]
היי..

אני בת- 16 עדיין צעירה
אמא שלי נוצרייה ואבא שלי יהודי, יפה להם

ובתכלס אני ניחשבת נוצריה=[ ומה הבעיה? ועוד האם את מאמינה בכלל (דתיה)

יש לי חבר יהודי.!!אנחנו שנה וחצי ביחד יפה לכם

והוא לא יודע.. הוא לא יודע כאילו שזה לא עלה לשיחה או האם שיקרת לו ?!

אני רוצה להיתגייר ואמרו לי שזה לוקח זמן וזה מסובך.. לא אתערב, רק שאם את הולכת להגייר בשבילו או בשביל בן אדם אחר אז את עושה טעות איומה

ואני לא יודעת מה לעשות.! תתחילי לחשוב
אני כל כך אוהבת אותו.!ואני יודעת שהוא גם אותי,
אבל אני מפחדת לאבד אותו בגלל זה.!!! לפחד זה אולי טבעי, אם הסיבה העיקרית תהיה הדת אז הוא איבד אותך ולא את אותו

=מה אני עושהה?= תחשבי עוד הפעם

תתוודה

עקרונית אני לא מראה את הדת ובכלל דת מבחינתי זה משהו שולי שאני לא מתייחס אליו בתור טבע הבן אדם , הדת היא דבר אישי שלא אמור לפגוע במערכת יחסים אלא אם צד אחד לפחות דתי .

אם לא הזכרת שאת "לא יהודייה" כי זה פשוט לא עלה לשיחה (וזה אומר שזה בכלל לא מעניין אף אחד) אז אין בעיה
אם שיקרת בקשר לדת שלך אז את כן בבעיה לא בגלל הדת אלא בגלל השקר ובמקרה הזה מגיע לו להכעוס כי הוא כן נפגע מהשקר שלך .

אם זה לא הוזכר מקודם והיום פשוט הלכת וסיפרת לו על זה והוא כן ירצה לעזוב בגלל הדת אז הוא זה שהפסיד אותך ולא את הפסדת אותו .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר