לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2006, 09:34
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "גם לי יש סעיף פלטפוס."

צה"ל מספק את המדרסים האלו בחינם לחלוטין, מדרסי גבס בהתאמה אישית (הטבעת כף רגל), עושים בצריפין, לוקחים מהרצליה (יש אפשרות גם לבצע את ההטבעה בהרצליה/חיפה/ב"ש, אבל לרוב צה"ל שולח לצריפין).
החופ"ל הוא החובש הפלוגתי, ברגע שאתה משתבץ במסגרת כלשהי הוא האחראי הישיר על הטיפול הרפואי בך (כמובן שמעליו יש רופאים וכד'), אצלו אתה עושה הכל, החל מלקחת פונגימון (תתפלא לדעת שזה טיפול הולם בשברי מאמץ) ודקסמול (שמוריד ביעילות חום של 41.5 מעלות) וכלה בפינוי רפואי לבי"ח (במקרים קיצוניים בלבד, נניח כשהראש מופרד משאר הגוף...).

המלצה אישית שלי-תבוא עם כל המסמכים כבר ליום הראשון בבסיס ותתחיל לנדנד למפקדים של הטרום ולחובשי מרפאה, הדרך הכי מהירה ויעילה היא להוציא הפניה עוד בטרום, אם לא הצלחת, החל מהמסדר חופ"ל הראשון בטירונות תתחיל לנדנד, שוב, תביא את כל המסמכים הדרושים וכו'.
מהיום שביצעת את ההטבעה ועד שהמדרס מוכן יש שבועיים הפרש, אני יודע שזה לא נשמע הרבה, אבל קח בחשבון שבד"כ לוקח המון זמן לקבל הפניה ואתה צריך שתיים, אחד לעשות את ההטבעה והשניה להוציא את המדרס, ככה שאם לא תתחיל מוקדם יש סיכוי שרק בחצי השני של הטירונות יהיו לך מדרסים.

היעילות של המדרסים בעייני מוטלת בספק, אבל קח בחשבון שאני סובל מבעיה שונה, לדעתי אין הבדל כמעט בין המדרס/ספידה של הנעל הקלה (אגב, בתשובה לשאלה שלך, אתה לא תקבל נעליים שונות) למדרס גבס, אבל שוב, לי יש בעיה שונה, אולי דווקא בגלל שהמדרסים מותאמים אישית הם יהיו יותר אפקטיביים במקרה של פלטפוס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2006, 09:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "רציני??"

חוק מס' 1 בצה"ל, במיוחד כשמדובר בטיפול רפואי:
אל תניח כלום!
גם אני הנחתי שהחופ"ל מיומן ושהרופאה יודעת מה היא עושה וחוץ משבר ברגל והזכות לעשות טירונות פעם שניה, לא קיבלתי כלום. (אגב, באותה הזדמנות גיליתי גם שלא רשום שם על אלרגיה שיש לי לתרופה מסוימת למרות שהצהרתי על כך פעמיים לפחות בצו-ראשון, רק כדי לחזק את הטענה שגם אם אתה חושב שזה כתוב בתיק הרפואי-זה לא אומר שזה באמת כך)
תשיג בהקדם האפשרי מסמכים שמעידים על כך שיש לך פלטפוס, רצוי מרשויות הצבא, אבל אם אתה מסתבך אתם והבקו"ם מתקרב בצעדי ענק, לא הייתי פוסל את האפשרות לפנות לאורטופד אזרחי.

המפקדים לא יחשבו עלייך כמתבכיין בגלל שאתה דורש מדרסים לטיפול בפלטפוס, זה בערך כמו לצחוק על מישהו שרוצה ת.א כי ירו לו ביד, התבכיינות זה ללכת לחופ"ל כל יום כי תפוסים לך השרירים ואתה רוצה ב', כשאתה בעל בעיה רפואית מוכחת-אין שום בעיה, אבל אם בכ"ז אתה מפחד מאיך המפקדים יראו אותך (ושוב, אין שום סיבה) פשוט תעשה את מה שהמלצתי קודם-תוציא הפניה בטרום. מן הסתם המפקדים שם הם זמניים ולרוב הם לא מתעסקים בפרטים הקטנים, בעיקר כי שבוע-שבועיים אח"כ הם כבר לך אתך.
בכל מקרה, אל תתן לחלק הזה להדאיג אותך, אם אתה רוצה להיות לוחם חשוב מאוד שתקבל טיפול רפואי הולם שמגיע לך.
ישן 17-03-2006, 11:37
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "צה"ל מספק את המדרסים האלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
צה"ל מספק את המדרסים האלו בחינם לחלוטין, מדרסי גבס בהתאמה אישית (הטבעת כף רגל), עושים בצריפין, לוקחים מהרצליה (יש אפשרות גם לבצע את ההטבעה בהרצליה/חיפה/ב"ש, אבל לרוב צה"ל שולח לצריפין).
החופ"ל הוא החובש הפלוגתי, ברגע שאתה משתבץ במסגרת כלשהי הוא האחראי הישיר על הטיפול הרפואי בך (כמובן שמעליו יש רופאים וכד'), אצלו אתה עושה הכל, החל מלקחת פונגימון (תתפלא לדעת שזה טיפול הולם בשברי מאמץ) ודקסמול (שמוריד ביעילות חום של 41.5 מעלות) וכלה בפינוי רפואי לבי"ח (במקרים קיצוניים בלבד, נניח כשהראש מופרד משאר הגוף...).

המלצה אישית שלי-תבוא עם כל המסמכים כבר ליום הראשון בבסיס ותתחיל לנדנד למפקדים של הטרום ולחובשי מרפאה, הדרך הכי מהירה ויעילה היא להוציא הפניה עוד בטרום, אם לא הצלחת, החל מהמסדר חופ"ל הראשון בטירונות תתחיל לנדנד, שוב, תביא את כל המסמכים הדרושים וכו'.
מהיום שביצעת את ההטבעה ועד שהמדרס מוכן יש שבועיים הפרש, אני יודע שזה לא נשמע הרבה, אבל קח בחשבון שבד"כ לוקח המון זמן לקבל הפניה ואתה צריך שתיים, אחד לעשות את ההטבעה והשניה להוציא את המדרס, ככה שאם לא תתחיל מוקדם יש סיכוי שרק בחצי השני של הטירונות יהיו לך מדרסים.

היעילות של המדרסים בעייני מוטלת בספק, אבל קח בחשבון שאני סובל מבעיה שונה, לדעתי אין הבדל כמעט בין המדרס/ספידה של הנעל הקלה (אגב, בתשובה לשאלה שלך, אתה לא תקבל נעליים שונות) למדרס גבס, אבל שוב, לי יש בעיה שונה, אולי דווקא בגלל שהמדרסים מותאמים אישית הם יהיו יותר אפקטיביים במקרה של פלטפוס.

בונא איזה סיפור.
אתה בטוח שאני צריך תדבר הזה? באמת שבחיים שלי לא השתמשתי בדברים האלה... נעליים רגילות וזהו...
ישן 17-03-2006, 11:43
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]צה"ל מספק את..."

בחיים לא עשית עבודה בעומס כזה עם נעליים גרועות כאלה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-03-2006, 14:52
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]בחיים לא עשית..."

אני מציע שתחפש בפורום צו"ב מאמר ש-YGH פרסם בנושא. בגדול, הנעליים הצבאיות נחותות היום מרוב נעלי ההליכה האזרחיות הקיימות היום בשוק.

לצורך העניין - לי היה זוג "גארמונט" שעשה איתי את השירות הצבאי מהאימון המתקדם, הטרק אחרי הצבא ועוד כמה שנים לאחר מכן...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 18-03-2006, 19:13
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי yaniv 17 שמתחילה ב "בקשר לפלטפוס..."

בנשיאת משאות כבדים, השיכוך של כף הרגל עלול להפגע והזעזועים יפגעו בצורה חמורה יותר בגב ובברכיים שלך, זה הכל. אתה לא תרגיש את זה עכשיו, אבל כן תרגיש את זה החל מ- 5-10 שנים לאחר השחרור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר