לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2006, 10:44
  martial boy martial boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.05
אוי נו באמת, תחשוב לפני שאתה מגיב.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "[b]אף אחד פה לא יוכל לספר לך..."

"אף אחד פה לא יוכל לספר לך על המכות שהלך ברוס לי".
דווקא אני יכול. לברוס לי היו המון קרבות "אמיתיים". ברוס לי הזמין כל אחד שרצה לקרב איתו.
פעם אחת ברוס לי נלחם נגד איש אחד שהזמין אותו לקרב (לא זוכר את השם,אבל אם תרצו אני יכול לברר), וברוס לי השתמש רק ב2 תנועות ידיים (מאוד בסיסיות) ובבעיטה אחת כדי לנצח אותו.

ברוס לי יכל לנצח בקלות גם 40 אנשים שאף פעם לא התאמנו באמנויות לחימה. לא כולם קופצים באותה השנייה, לא כולם יודעים איך להילחם כמו שצריך,לא כולם מהירים (בטח לא כמו ברוס לי :-)), אבל כולם חוטפים מכות :-).
ברוס לי יכל להרוג אדם במכה אחת (אם הוא נתן אותה איפה שצריך), והתנועות שלו היו המהירות בעולם, ובנוסף לכך הוא שלט בהמון אמנויות לחימה. אז מן הסתם זאת לא הייתה בעיה בשבילו לנצח 30 אנשים פשוטים שכל מה שהם יודעים זה לתת אגרופים לפנים.

בקשר ל "100%" מהכוח שלו, אדם ירגיל מנצל רק 10% מהמוח שלו, גאונים מנצלים 15% גג.
אז מן הסתם 100% אף אחד לא יכול לנצל.
אבל אם אתה מדבר על משהו כגון : להכניס את כל הצ'י (אנרגיה) לאיבר אחד, אז את זה ברוס לי כן יכל לעשות (תראה את עוצמת הבעיטות והמכות שלו).

M.B
חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 12:22
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
דוגרי אף אחד לא ראה את הקרבות של ברוס לי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי martial boy שמתחילה ב "אוי נו באמת, תחשוב לפני שאתה מגיב."

אין לי ספק שברוס לי היה בין הגדולים בעולם אבל על תשכחו שהקרבות היחידות
שמתאדות אצלו זה בסרטים ובסרטים לא הכול כול כך אמיתי
הכוונה היא שהתרגילים שברוס לי עשה הם באמת אמיתיים אבל הוא לא באמת
יכל לגבור על 50 איש דוגרי אני לא חושב שיש בן אדם שיכול לעשות את זה כמה שהוא חזק
אז חברה באו לא נגזים ברוס לי באמת היה אחד הגדולים של המאה הזאת
אבל עד כמה שהוא היה גדול לא נראה לי שהיה יכול לגבור על 50 איש או פחות על 30
כמה שהיה לו כוח והיה לו הרבה זה בלתי אפשרי לגבור על 30 איש בקרב
זאת דעתי אם אתם סבורים אחרת אתם מוזמנים להוכיח
תראו הוכחות שהוא באמת נצח פעם 30 איש ולא בסרטים שלו
חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 12:34
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי martial boy שמתחילה ב "אוי נו באמת, תחשוב לפני שאתה מגיב."

תגיד אתה באמת חיי בסרט?
אני בספק אם ברוס לי היה יכול לנצח יותר מ4 אנשים בקרב.
גופו הוא גוף ככל האדם לכן הוא גם מתעייף, נחבל.
הוא לא היה איזה אליל, והוא לא היה הכי טוב שרק יש.
אתם יותר מידי מושפעים מהסרטים שלו.
כש40 (אתה קולט בכלל את המספר הזה??) איש סוגרים עליך במעגל אתה לא יכול לעשות להם כלום, זה לא המאטריקס פה ניו VS סמית'.
הם לא יתקפו אחד אחד אלא ביחד. אז בזמן שאתה מטפל ב2 בצד אחד (משימה קשה בפני עצמה) מאחור מרביצים לך עוד 10 ועיניים בגב לא היו לו.

כל האנשים שטוענים שברוס לי ניצח 30 אנשים בקרב שיביאו בבקשה עדויות, כתבות ממגזינים (שיהיה מפורט כי עיתונים אוהבים להפריז, אם ברוס לי הביא מכה לאחד וכולם ברחו אז העיתונים ייטענו שהוא ניצח 30 איש) ווידאו וכדומה.

אם לא תוכלו להוכיח, ובכן איש איש באומנותו יחייה.
אבל עד שלא הייתם בקרב אמיתי מול הרבה אנשים כדאי שפשוט תהיו בשקט כי אתה לא מבינים עד כמה זה בלתי אפשרי.
חזרה לפורום
ישן 20-01-2006, 10:52
  Karate^Kid Karate^Kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
hahahahah

ציטוט:
במקור נכתב על ידי martial boy
"אף אחד פה לא יוכל לספר לך על המכות שהלך ברוס לי".
דווקא אני יכול. לברוס לי היו המון קרבות "אמיתיים". ברוס לי הזמין כל אחד שרצה לקרב איתו.
פעם אחת ברוס לי נלחם נגד איש אחד שהזמין אותו לקרב (לא זוכר את השם,אבל אם תרצו אני יכול לברר), וברוס לי השתמש רק ב2 תנועות ידיים (מאוד בסיסיות) ובבעיטה אחת כדי לנצח אותו.

ברוס לי יכל לנצח בקלות גם 40 אנשים שאף פעם לא התאמנו באמנויות לחימה. לא כולם קופצים באותה השנייה, לא כולם יודעים איך להילחם כמו שצריך,לא כולם מהירים (בטח לא כמו ברוס לי :-)), אבל כולם חוטפים מכות :-).
ברוס לי יכל להרוג אדם במכה אחת (אם הוא נתן אותה איפה שצריך), והתנועות שלו היו המהירות בעולם, ובנוסף לכך הוא שלט בהמון אמנויות לחימה. אז מן הסתם זאת לא הייתה בעיה בשבילו לנצח 30 אנשים פשוטים שכל מה שהם יודעים זה לתת אגרופים לפנים.

בקשר ל "100%" מהכוח שלו, אדם ירגיל מנצל רק 10% מהמוח שלו, גאונים מנצלים 15% גג.
אז מן הסתם 100% אף אחד לא יכול לנצל.
אבל אם אתה מדבר על משהו כגון : להכניס את כל הצ'י (אנרגיה) לאיבר אחד, אז את זה ברוס לי כן יכל לעשות (תראה את עוצמת הבעיטות והמכות שלו).

M.B

הרגתה אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חתיכת טמבל 40 איש לא גוברים על ברוס לי עם רומסים אותו ...
ועוד אתה כותב בהודעה שלך תחשוב לפני שאתה מגיב....
זה נכון שברוס לי הה נלחם בקרבות אמיתיים , היה לו קרב נגד צ'אק נוריס וג'קי צ'אן ולא ידוע לי עוד

חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 13:56
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "שלום אני חדש פה אבל יש לי שאלה מענינת, לדעתי..."

אל תגזים, בשביל אנשים שמתאמנים באמנויות לחימה זה לא בעיה להרביץ ל-4 אנשים, יש לי חבר שלמד מכות רחוב והוא הלך מכות עם 5 אנשים ולא קרה לו כלום והוא גם די פיצץ אותם, וכל השכבה שלי ראתה את זה...

ולא הייתי אומר שהוא מגיע לרמה של אמן לחימה, רק יודע ללכת מכות טוב ובלי טכניקה ממש, ומצד שני לא הייתי אומר שברוס לי יגבור על 30 אנשים זה באמת מוגזם.. אבל ברוס לי יכל לגבור על הרבה בו זמנית, ואפילו בסרטים שלו לא מראים אותו נלחם נגד כל כך הרבה בו זמנית, אולי 12 אנשים בו זמנית, שגם תוקפים לא בדיוק באותו זמן, ואם היו יותר אז מן הסתם שברוס לי לא היה לבד, ומי שלא ראה את הסרטים שלו אז הוא לא יודע...

אני בתור אחד שאסף את כל הסרטים שלו במשך הרבה זמן, ויש לי אפילו סרט אחד שלא מוכר בכלל כי הוא יצא אחרי שברוס לי נפטר וגם הכפיל שלו משחק ברוב הסרט, אז אני יודע ואין שום קטע אפילו בסרט שברוס לי נלחם נגד 30 אנשים לבדו...

מי שמעוניין בסרטים של ברוס לי שיצור איתי קשר
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 10:33
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דביר1 שמתחילה ב "שלום אני חדש פה אבל יש לי שאלה מענינת, לדעתי..."

יש פה 2 סוגים של אנשים:

האחד : אלו שמפחיתים בערכו של ברוס לי
והשני אלו שמגזימים בערכו של ברוס לי.

והאמת ששתיכם מגזימים פה ולפה מן הסתם. ברוס לי היה ידוע בכוחו ביחס לגודלו ומשקלו וזריזותו שאני לא חושב שגם היום יש מישהו זריז כל כך, וזה לא הגזמה זה ידוע ונכון. אני לא אומר שהוא מנצח 30 אנשים מן הסתם, אבל אני חושב גם המתאבקים הגדולים מהתחרויות האלה לא יהיה להם קל לנצח אותו. חוץ מזה ברוס לי לא היה נלחם רק בסרטים, הוא עוד מגיל קטן היה הולך הרבה מכות ברחוב, זה מה שעשה אותו כל כך טוב.
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום
ישן 08-01-2006, 21:36
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05

מר martial boy היקר תפסת מברוס לי מלך העולם קראתי את מה שאמרת ופשוט לא יכלתי להמשיך בלי להגיב מיד בורס לי לא יכל לקחת 30 איש (לפי דעתי כמובן כל דבר הרי שיגידו פה (הרוב) יהיה דעות כי בכל אופן זה היה ממזמ)ן בכל אופן אתה יודע איזה כוח זה 30 איש? נראה לך שבן אדם אחד שקופצים עליו 30 איש ממוצעים= בני 30-40 שזה כוח פיזי ענק!!!!!!!!!!!!!!!! אם תעשה את החשבון שעשה KY-
כל בן אדם משתמש ב10 אחוז 10 כפול 30 יצא לך 300 אחוז ברוס לי הישתמש ב100 לפי דברי (חבר שלך?)
הם היו פי 3 ממנו ואם הם היו ממש מפגרים הם היו רק פי 3 הוא היה מהיר הוא היה חזק הוא היה מעולה
אבל עם זאת הוא רק בן אדם לקחת אחד על אחד ואני אדגיש את כמעט! כל אחד הוא יכל לקחת
אבל לא את כולם ובמיוחד לא הרבה אנשים כמו 30! או 5...10...20... אבל 30.. זה המון
דבר שני אני דיי מאמין בזה שהוא יכל לשלוט כמובן לא ב100% הוא לא אלוהים ואת זה חייבים לזכור הוא היה חזק ומהיר ביותר אך לא ב100 אחוז הוא יכל אני מאמין וזה סתם השארה במשהו כמו 70 אחוז....
הוא היה אכן חזק מאוד ושלט בצ'יי שלו בצורה יפה ביותר אבל לא ב100 אחוז אני מאמין שהיחיד בעולם ששלט בצ'יי שלו ובכוח שלו ב100 אחוז היה מייסד הטאי צ'יי וונג שו צ'ינג אולי היו עוד אבל אני מכיר רק אותו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר