לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2006, 14:25
  RemigeT RemigeT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
קשה לי בחיים..

אז ככה, יכול להיות שתצא לי מגילה, יכול להיות שלא.
כתבתי מכתב דומה היום לילד מהכיתה שלי לצורך פריקה.

אני ממש מרגיש גרוע.. לא הולך לי מכל הבחינות..
חברים, בנות, קצת לימודים...
לא יודע פשוט מה לעשותת..
הסיפור מתחיל מתחילת שנה קודמת.. עליתי לחטיבה.. הכל היה טוב ויפה.. הכרתי חברים.. הכל היה סבבה.. התחלתי להכיר אנשים ממקומות אחרים (שהם היו בבית ספר).. ופשוט הלך לי טוב.. כל יום שישי הייתי יוצא.. הכל היה פשוט נהדר.. הלך לי טוב כמעט מכל הבחינות אהיתי פשוט מאושר.
אחרי כמה זמן נעשתי חבר של ילד אחד.. שהוא היה כזה תקוע כזה.. ופשוט לא היהה לו כמעט חברים..
וגיליתי על עצמי שאם אני עם מישהוא הרבה אני מתחיל להיות מושפע ממנו אפילו בלי שאני רוצה..
ולילד הזה לא היה כניראה כל כך הרבה חברים ויצא שהייתי איתו המון.. הוא מדבר על דברים לא מעניינים, תקוע.. וכ'ו.. פשוט התחלתי להתנהג כמוהו.. וככה לאט לאט היה לי פחות ופחות חברים..
ולאט לאט הגעתי למצב כבר ממש קשה.. ואז פקחתי עניים והבנתי את זה..
כי הייתי איתו הרבה ניסיתי לעזור לו בהכל ועם חברים.. פשוט לא הלך לי...
ואז ניסיתי לחזור לעצמי.. זה היה קשה מאוד.. וגם היום (אחרי שנה) יש לי עדיין דברים ממנו שמפריעים לי.. כלום כבר לא חזר לעצמו.. ירד לי המעמד שהיה לי.. הכל כמעט הדרדר..
הגיע כבר לרמה גבוהה בלג מעומר שהיה בשנת 2005..
מאז ניסיתי להשתפר הגיע החופש הגדול.. כמעט ולא יצאתי עם חברים.. לא היה לי ממש לאיפה ללכת.. כי לא היה לי כמעט חברים.. אחר כך ניסיתי להשתפר להסתובב עם ילדים אחרים כדי להיות מושפע מהם אבל זה לא הלך..
עכשיו בואו נגיע לעכשיו
שנת 2006.. לא הולך לי עם החברים..
אין לי חבורה של ילדים שאני רוצה להסתובב איתם חוץ מ2.. אחת שהם יעני ערסים פרחות.. שלא הלך לי איתם.. והשנייה זאת שהייתי איתם שנה קודמת... אני כבר נראה לי פרשתי מהחבורה שהייתי איתה שנה קודמת.. ואני רוצה לחזור ולא מצליח... פשוט לא הולך לי איתם..
וגם עם בנות.. בשנה החדשה.. (מתי שניהיה 2006) אז הלכתי לחבר שלי.. עם עוד ידידה שהיית לי.. וידידה שלו.. הלכנו אחרי המסיבה לראות סרט אצלו.. הוא התחיל להתנשק עם הידידה שלו.. השנייה פשוט לא רצתה להתנשק איתי.. הייתי בבעסה.. והילד הזה התחיל להיכנס יותר לחבורה שהייתי שנה קודמת.. והוא מצליח יחסית..
כרגע אין לי חבורה להיות בא.. אני פשוט לא יודע מה לעשות בהפסקות... אין לי כמעט ידידות.. לא מצליח להחזיר קשר כי אין לי כל כך חברים.. החבורה שאני רוצה להיות בא.. לא ממש רוצה אותי נראה לי.. מלפני כמה זמן (ממש קצת)... ניסיתי שבת תיהיה איתי.. היא דחתה אותי.. פשוט לא הולך לי... מבחינת לימודים.. אני כבר מרגיש שאני לא מכיר שעורים בבית.. בגלל שאין לי כזה חשק..
אין לי עם מי להיפגש אחרי הצהריים.... פשוט לא יודע מה לעשות.. מרגיש חרא...

לפחות תודה שקראתם את זה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2006, 19:40
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
נתת להרבה דברים לחמוק לך מהידים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RemigeT שמתחילה ב "קשה לי בחיים.."

קודם כל תמיד עוברים שינויים וזה ידוע...
דבר שני זה שאם שני אנשים מחשיבים עצמם חברים אבל אין להם כלום במשותף (לפי מה שאתה אומר) אז אי אפשר להגיע לקרבה מסוימת שהיית מגיע למישהו שאתה יותר פתוח איתו. אפשרות אחרת זה שפשוט די נמאס להיפגש עם בנאדם אחד כל הזמן וזה טבעי אבל אם תחשוב רגע על הדברים החיוביים שבחבר שלך אתה תמצא אותם ותפתח גישה קצת יותר חיובית.
בקשר ליציאות זה פשוט עניין של יוזמה. לא חייבים להיות החבר הכי קרוב של כל אחד כדי לצאת, תאמין לי שאם תתחיל קצת לדבר עם הילדים שיוצאים בימי שישי הם יזמינו אותך לבוא איתם.
בקשר לסיפור שהבאת בסילבסטר-אל תתן לזה לשבור אותך, זה היה אירוע חד פעמי. תאמין לי אתה תגיע לשלב בחיים שתבין מי החברים שלך באמת, מה השאיפות שלך ועם זה יבוא הביטחון והתקדמות עם בנות.
ישן 18-01-2006, 22:51
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RemigeT שמתחילה ב "קשה לי בחיים.."

לק"י

אני חושבת שהאחריות טמונה גם בך..(ובוא לא נדבר על החתימה שלי..היא סתם משעשעת..ואם לא חשבת על זה,אז לא משנה..)אתה נותן לגורל/אנשים להחליט בשביל ואחרי זה אם אתה לא מרוצה מהתוצאות אתה מאשים אותם.אחריות,לקחת רק על עצמך,יכול להיות שהיית מושפע,אבל רצית להיות כזה.עדיף מאשר לעצב לעצמך דמות אמיתית משלך.

בקשר לבנות:זה לא סוף העולם.בכלל,למה להיות מדוכא מבנות?-אם אין לך עכשיו כנראה שזה בדרך,ושזה לא הזמן הנכון.כל דבר צריך את הזמן שלו להתפתח,ואם תשאל אותי למה היא דחתה אותך..אולי בגלל שרצית להתנשק איתה סתם ככה?-ז"א זה לא מאהבה ולא מכלום..הגיוני שהיא תסרב,לשיקולים לידידה השנייה אני לא נכנסת,אבל אני כן חושבת שיש בזה זילות ולא בטוח שזאת באמת מישהי שהיית רוצה לצאת איתה.

בכל מקרה החיים שלך לא בזבל,אז לפעמים קצת אבודים,אבל תן לעצמך לבנות קשר אמיתי ולא עם שום חבורה,עם אדם שיקשיב ויכבד אותך בגלל מי שאתה.זה יהיה קשה להתחיל ליצור חברויות,אבל אין לך ברירה.תמצא אנשים בשיעורים משותפים,הקבצות באנגלית ובמתמטיקה ובקיצור יש המון אפשריות,רק תפתח את העיניים בשביל לראות אותן.יום טוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר