לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2006, 22:03
  Vintersorg Vintersorg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
אקדח לוגר פראבלום של סבא שלי

סיפורו של האקדח מעניין. סבא רבא שלי כשעלה ארצה מרוסיה, היה נחוש בדעתו להביא איתו אקדח לארץ הפורענויות הזו. אז כדי להבריח אותו דרך המכסים, הוא קנה כד גדול, פירק את האקדח לחלקים, שם בכד ומילא אותו בחמאה. ככה הוא היה מסתובב במכסים כשתמיד יש עליו לחמניות וכל פקיד מכס חקרן קיבל סיבוב על הכד ואכל קצת לחם עם חמאה בעוד סבא רבא שלי ממשיך בדרכו.
את האקדח הוא הביא לישראל, בין השאר הבריח איתו קבוצת ערבים שניסו לגנוב לו את השעון בשדה שבו עבד ועוד כל מיני מעשיות שקשורות לו.
את האקדח הוריש לסבי (בנו) שיוצא איתו (האקדח, לא סבא) כל כמה שנים למטווח ומחדש את רשיון הנשק. האקדח בן כמעט מאה. עלויות הרשיון והאחזקה מאוד גבוהים לכן סבי חשב לתת את האקדח למוזיאון, אולם הוא נתקל בקשיים עם המשטרה שדרשה שיהרסו את כל מנגנון הירי ובעצם את האקדח.
כעת האקדח אצלו, מטופל ופעיל על פי חוק, במצב מצוין.
רציתי לדעת אם יש פה אספני נשקים ישנים או אנשים שמכירים אספנים כדי שפריט זה , הטומן בתוכו הרבה סיפורים והסטוריה לא יהרס ויעלם.

פרטים על הלוגר - http://world.guns.ru/handguns/hg67-e.htm

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר