לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 12:54
  bikerboy bikerboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
בבקשה עזרה בקשר לעתודה צבאית-שח"ק, גיבוש וקרבי

שלום לכולם אני לומד בתיכון מיקצועי ואני מיועד להמשיך בעתודה צבאית ולהתגייס לחיל האוויר ולהיות מכונאי של מטוסים.

לפרוייקט הזה שאני מיועד אליו בחיל האוויר קוראים לו פרוייקט שח"ק, הפרוייקט הזה ממן לי 80 אחוז מהתשלום למיכללה, במיכללה אני מוציא תואר טכנאי ולאחר מיכן תואר הנדסאי.

בסופו של דבר היתקבלתי לפרוייקט וליפני כמה ימים אני חתמתי על חוזה לפרוויקט שח"ק שניתן להפר אותו עד ה-1 לספטמבר.

עכשיו שאלתי אליכם היא כזאת:
1: האם מישהו מודע לפרוייקט שח"ק ומה אתם חושבים עליו? האם כדאי? האם לא כדאי?
2: תיראו מיצד אחד חשוב לי מאוד הקריירה שלי כלומר מה אני יעשה אחרי הצבא, אז מה אתם חושבים האם זה באמת יעזור לי אחרי הצבא לימצוא עבודה טובה וכו..
3:תיראו מיצד אחד אני כולי מורעל ליחידה קרבית, לצערי לא קיבלתי גיבוש לאחר שעברתי יום סיירות וזה מאוד השפיע עליי לרעה, ועכשיו אני מאוד רוצה להגיע לצנחנים אבל אני לא יודע האם באמת אני יעבור את הגיבוש או לא, עם אני יעבור סבבה אבל עם לא זה יהייה מאוד בעיה בשבילי כי זה הדבר היחידי שאני רוצה. אני לא רוצה יחידות אחרות.
והבעיה הגדולה היא שאני מיתגייס בנובמבר 2006 והגיבוש לצנחנים נערך 3 חודשים ליפני הגיוס ועכשיו הבעיה היא שזה יוצא שהגיבוש שלי לצנחנים יהייה לאחר ספטמבר, כלומר הגיבוש שלי לצנחנים יהייה מיספר חודשים אחרי ההזדמנות שלי להפר את החוזה,. אז תגידו לי, האם אני יכול להקדים את הגיבוש? או את הגיוס כך שהגיבוש ייהיה ליפני?

בבקשה זהה ממש חשוב לי שתעזרו לי זה ההחלטה הכי קשה שהיה לי בחיים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר