לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 17:48
  I SamNet I I SamNet I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
הצעה מפי המ"מ שלי

אני נמצא בהנדסה קרבית גדוד 605.
אחרי נסיונות לא מבוטלים לעזוב לגוב', הצלחתי בערך.
המ"מ שלי אתמול בהשבעה כשחילקו תגיות אמר לי שאם אני אשאר הוא יתן לי "קורס איכותי".

השאלות שלי:
1.כמובן, למה התכוון המשורר ? איזה קורסים יש בהנדסה קרבית גדוד 605 ?
האם זה קורס חובשים ? או אולי צמ"ה ? או שיש עוד קורסים.?

2.בקשר לקורס חובשים - חוזרים חמשושים קבוע? אני יכול להיות חובש מרפאה אחרי זה
או חייב להיות חובש קרבי? האם זה קורס שמחייב אותי לעשות אימון מתקדם (אני לא רוצה לעשות) ?
בכלל יש קורסים אחרים שלא צריך אימון מתקדם (חוץ מצמ"ה שאני לא כל כך מעוניין בו).

3.עד כמה אני יכול לקבל את המילה של המ"מ ? כדאי לבקש ממנו הצהרה חתומה על זה ?

4. כל הרחבה על כל קורס תתקבל בשמחה.

תודה לעונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2006, 11:44
  איכות ישראלית איכות ישראלית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
אתה טוען שברחתי מקרבי?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "שטויות במיץ אתה מכיר מישהו..."

טוב לדעת שיש אנשים אינטלגנטים פה שאפשר לדבר איתם כמו מבוגרים ולא כמו ילדים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
שטויות במיץ
אתה מכיר מישהו שקרבי זה כן בשבילו? מישהו פה יצא מהרחם עם M16 ביד?
זאת מן מנטרה שכל מי שברח מקרבי חוזר עליה... "קרבי זה לא מתאים לכולם". פינוק.

ולבחור שמנסה לצאת מהנדסה למען "קורס איכותי". ברוב המקרים מדובר בקורס הרבה פחות איכותי מהמקום שבו אתה נמצא עכשיו. חובש מרפאה, קשר, אלחוטן, או תפקיד מפקדתי כלשהו.
אם אתה חושב שתגיע למקום טוב יותר אחרי שעשית בעיות (למרות שלא עשית בעיות לכולם, אלא רק שיחקת על הקטע הרפואי), אז אתה משלה את עצמך.
ישן 21-01-2006, 13:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "יכול להיות שהצבא רוצה שאני אשאר בקרבי"

כל פלוגת טירונים צריכה להפריש כמות של חיילים בהכשרה 05, למז"י. סביר להניח שהוא מנסה לשמור אותך לסוף הטירונות בשביל שהוא לא יצטרך להפריש חיילים טובים שכן שווה להשאיר אותם בגדוד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-01-2006, 15:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "מישהו יכול לספר לי על צמ"ה קצת ?"

האנשים הטובים - האנשים שאין להם בעיות ונשארים במחלקה.

צמ"ה - לא יודע. מצטער.
חובש - תלוי איזה חובש. תלוי באיזה בסיס, תלוי כמה חובשים יש לעומת כמה צריך, תלוי מה הפז"מ שלך... יש המון משתנים.

אפשרות נוספת היא לקורס מקצועי של תומכ"ל.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-01-2006, 15:28
  repower repower אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "מישהו יכול לספר לי על צמ"ה קצת ?"

צמ"ה
כול החפ"שנים וכול אלה שהורסים את המחלקה שלהם בטירונות מגיעים לשם.
גם יש שם אנשים שרצו להגיע אחרי האימון לשם והם לא ממש רוצים להישאר בגדודים עושים הרבה בעיות ומגיעים לצמ"ה
או אנשים שהגיעו מהרובאיות כ"צ'ופר" להיות שם...

סך הכול אם לא ראיתה את התנאים שלהם בבהל"ץ רוץ לרספיה ותסתכל אל הפלוגה שלהם
הם לא רואים אף אחד ממטר בבהל"ץ גם לפני כמה זמן טפסו את אחד הסמלים מברקן כי הוא לא ענה להם או משהו...

סך הכול ערסים אבל הקורס הוא קורס טוב אם זה מה שאתה רוצה לעשות גם באזרחי, אתה עושה רישיון ל 15 טון...

אתה יוצא חמשושים ואתה נקרא גובניק לוחם, יציאות ותנאים של ג'וב אבל קרבי כשצריכים אותך עם ה D9

ישן 21-01-2006, 20:27
  repower repower אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "אני חייב לחלוק עליך"

דיברתי עם כמה אנשים שעכשיו נמצאים בקורס צמ"ה או באימון המתקדם של הנדסה, וגם קורס מ"כים
וכולם אמרו דבר אחד, כדי להגיע לשם צריך לזרוק זיין, ואני כול יום רואה את קיר צמ"ה ורואה איזה אנשים יש שם, אז זה שיצא לך להיות מדריך של כמה חברה ממש טובים זה בסדר גמור.

ואני לא זלזלתי בעבודה שלהם, אני יודע איזה דברים הם עשו ועושים... הם לוחמים לכול דבר
אבל כששאלתי איך אני יכול להגיע לשם במהירות האפשרית זה מה שאמרו לי... למרות שאני ממש לא רוצה לעשות את זה כי זה פשוט לא מעניין אותי.

אם הבחור ששאל את השאלה רוצה וזה באמת מעניין אותו שילך למה לא... אבל אם זה לא מעניין אותי
לדעתי יהייה לו שם הרבה יותר קשה מאשר בטירונות של הנדסה.

ישן 21-01-2006, 16:41
  שחריקוס שחריקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "הצעה מפי המ"מ שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
שטויות במיץ
אתה מכיר מישהו שקרבי זה כן בשבילו? מישהו פה יצא מהרחם עם M16 ביד?
זאת מן מנטרה שכל מי שברח מקרבי חוזר עליה... "קרבי זה לא מתאים לכולם". פינוק.

ולבחור שמנסה לצאת מהנדסה למען "קורס איכותי". ברוב המקרים מדובר בקורס הרבה פחות איכותי מהמקום שבו אתה נמצא עכשיו. חובש מרפאה, קשר, אלחוטן, או תפקיד מפקדתי כלשהו.
אם אתה חושב שתגיע למקום טוב יותר אחרי שעשית בעיות (למרות שלא עשית בעיות לכולם, אלא רק שיחקת על הקטע הרפואי), אז אתה משלה את עצמך.

אתה בן אדם שלא מתסכל מסביב . .
כל מי שבורח מקרבי ? אני בקרבי ואני עם אותה דעה :
לא לכולךם יש את החוזק הנפשי להיות בקרבי . וכן , זה לא מתאים לכולם !! !!
שום פינוק ושום נעליים . . אם בן אדם מרגיש שקרבי יהרוס אותו מבחינה מנטלית ופשוט לא יוכל להתממש באותו מקום . . שייצא ! דיי לחיות בבועה שלך !
אז נכון שאם כולם היו ככה לא היה לנו עורף של לוחמים ועמוד שידרה של הצבא , אבל ברגע שלבנאדם פשוט לא טוב והוא מרגיש שהוא לא בנוי לזה , אחריי שהוא ניסה וניסה אז אין מה לעשות , שייצא !!!!
ולבחור עם הצמ''ה = ציוד מכני הנדסי
אתה אם אתה עם אותו פרופיל שהוא כנראה 97 ותופנה לקורס צמ''ה תגיע לצמ''ה גדודים , יש פה טעות של מישהו שכנראה התבלבל עם צמ''ה סדיר ( ג'וב-לוחם , שהחיים שלהם בד''כ לפי מה שרואים מבחוץ טובים)
לא יודע איך זה בגדודים אבל בד''כ זה קורס טוב שבאזרחות אחריי זה יש לך רישיון על כל דבר חוץ ממטוס . .

לסיום
אל תקשיב לפאטתים שחושבים שכל הצבא זה לוחמים ואם אתה לא שמה אתה אפס שלא מגיע לו לחיות .
אני לוחם ואני אומר לך אורגנל עם כל הקלפים על השולחן . .
לא טוב לך ? מרגיש שאתה פשוט לא מסוגל ואין מה לעשות אי אפשר אז אי אפשר אחריי שניסיתה וניסיתה עם כל הרצון הטוב לא טוב ? תצא לקורס תעשה את המקסימום שאתה יכול . .

בהצלחה בשרות ובהמשך הדרך . .
שחריקוס
אוגוסט 05
טירונות יחידה מחזור יהל''מ של שועליייייייים - יחס''פ כבוד!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר