לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2006, 04:02
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
פיגוע בילוי יום שישי בישראל 2006, כנסו לשמוע.

כרגע חזרתי מהדאנס באר שהייתי בו "אקטיבי בר", אני ממש עצבני ובגלל זה אני כותב את זה
עכשיו ב 5 בבוקר.
הגעתי עם חברים למקום במונית ירדנו מהמונית 15 דקות עמדנו בחוץ בצד הכביש המקביל למועדון,
פתאום אנחנו רואים מישהו רץ ואז 2 רצים אחריו, כמובן שישר חבר שלי אמר תראו מכות ועוד כמה
צפו את מה שיקרה, בקיצור השלושה התחילו לריב כשפתאום עוד איזה 10 אנשים קפצו משום מקום
וכולם רבו שם אחד עם השני, פיצוצים בלי לב, בן אדם על הרצפה בועטים לו בפנים או זורקים מישהו
על רכב, בסופו של דבר מישהו שלף סכין ודקר מישהו אחר, הוא ברח ישר וכל מי שהיה שם ראה אותו רץ עם הסכין ביד, כאשר הוא אומר לחבר שלו להדליק תרכב ולחכות אחרי הצומת.

אותי זה ביאס קצת כי פעם ראשונה שאני רואה את זה ממש בלייב מול העיניים שלי.

בכל מקרה נכנסו למועדון ושכחנו מהמקרה ... באמצע המסיבה אני מרגיש דחיפות מאחורה רציניות
מסתובב ורואה מכות...פיצוצים משהו לפנים פה רבו בעיקר 4 5 אנשים והשאר קצת התערבו.
המאבטחים באו ישר אבל 3 מאבטחים רוסים שהם לא גדולים בכלל יכלו רק להשתיק תעניין לדקה
ואז שוב כאילו לא הספיק להם התחילו להרביץ גם למאבטחים וכבר להרים כסאות ושולחות...
כל העניין נמשך משהו כמו 15 דקות ובזמן הזה המנהל של המקום הורה לדיגיי להנמיך תאורות
ולהמשיך לנגן וכאשר אנשים זרקו כסאות אחד על השני היו אחרים שרקדו להנאתם!
גם אחרי המכות היו את אלה שקפצו ל"זירה" והתחילו לקפץ בשמחה.

פה כבר ממש הייתי עצבני שלא יכולתי ממש להנות מהמסיבה.

אנשים תתעוררו זה לא קורה רק בצפון בטירה או משהו כזה, וזה לא רק בחדשות.
זה פה בת"א וזה בכל מקום ברחוב ובמועדון.
ממש זוועה שכל בילוי חייב להיות מכות! וכל בילוי שלי שהייתי היה כמעט תמיד מכות.
קצת מוציא את החשק ממסיבה כל הקטע הזה.
ומצטער שאני חופר פשוט לא יכולתי לסבול את הפשטות שבן אדם דוקר מישהו אחר ברחוב
מול כל כך הרבה אנשים, אם אתה כבר רב תעשה את זה באגרופים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2006, 14:07
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
לקרוא ולבכות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "בילוי יום שישי בישראל 2006, כנסו לשמוע."

http://news.walla.co.il/?w=//846225

5 צעירים נפצעו בקטטות במהלך הלילה
יום שבת, 21 בינואר 2006, 14:10 מאת: מערכת וואלה!

בן 17 נדקר במהלך ויכוח בין חבורות של בליינים בת"א. בנתניה נפצעו 3 צעירים המסרבים לשתף פעולה עם המשטרה. צעיר נדקר גם בפ"ת

חמישה צעירים נפצעו הלילה במספר קטטות ברחבי הארץ. נער בן 17 נפצע קשה מדקירות סכין ליד מועדון ברחוב סלמה בתל אביב. שתי קבוצות של נערים שבילו במקום החלו להתווכח, ולאחר הדקירה נמלטה קבוצת הדוקרים מהמקום. בקול ישראל דווח, כי טרם נעצרו חשודים בתקרית.

ברחוב הרצל בנתניה נפצעו שלושה צעירים. השלושה נדקרו בסכין ובשברי בקבוקים, שנמצאו בקרבת מקום. הנערים פונו לבית החולים לניאדו - אחד במצב בינוני, ושניים במצב קל. הנערים שנפצעו מסרבים לשתף פעולה עם המשטרה בחקירת האירוע.

צעיר בן 24 נפצע באורח בינוני בדקירות סכין ברגל, בראש ובחזה. המקרה אירע ברחוב רפפורט בפתח תקווה. הפצוע פונה לבית החולים בילינסון בעיר. לשוטרים הוא סירב למסור פרטים על נסיבות דקירתו. מחקירה ראשונית עולה, כי הרקע למקרה הוא ככל הנראה פלילי.

ישן 21-01-2006, 18:29
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
טוב שעליתם על זה.. (תגובה קצת ארוכה..)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "בילוי יום שישי בישראל 2006, כנסו לשמוע."

אני תושב רחובות.. בזמן האחרון שומעים עליה הרבה מאוד..
יש לנו מגוון רחב מאוד של שכבות בחברה פה..

פעם הלכתי עם חברים סתם לחגוג יומולדת לחבר באיזה פארק, פתאום 2 רוסים גדולים בצבא (אני הייתי בכתה י' אז שתהיה בעניין) מפוצצים לגמרי עיניים אדומות מסריחים מאלכוהול באים אל ואל חבר שלי שהזדנבנו מאחורי כולם עוברים לידינו ונתקעים לנו בכתף ככה.. הולכים 5 מטר קדימה אומרים משהו לעצמם וחוזרים אלינו מתחילים לאיים "איפה החברים שלכם ומי אלה וכו' וכו'.." תופסים אותנו גוררים אותנו קדימה ישר מתחילים מכות.. עכשיו לך תרביץ ל2 חבר'ה רוסים ענקיים שהם כבר בצבא ואתה קטנצ'יק בכתה י'..

אחר כך הייתה שיחה כזאת של אימוים מצידם (שבהמלך השיחה הוא הוריד לי אגרוף לסנטר.. זה מתבקש הרי..) ולמה הם התחילו את כל המכות האלה?? לטענתם??
בגלל שכשהם הלכו מאחורינו אז לא נתנו להם לעבור ולא נתנו להם כבוד... גם כן הרוסים עם הכבוד שלהם...(אני לא משמיץ את הרוסים, יש לי הרבה חברים רוסים- אבל אתם מכירים את העניין האידיוטי הזה של הכבוד אצלם).. ולא נתנו לנם כבוד ושהם בעזה מגינים על החיים שלי ואני לא נותן להם לעבור..
אתם מבינים ת'קטע שאנשים רק מחפשים על מה ללכת מכות!
אגב שבוע-שבועיים אחרי זה המשטרה תפסה אותם בשירותים של הקניון ופיצצה אותם(בלי שום קשר למקרה שלי.. כנראה הם ידועים למשטרה)..

ואני עוד לאמדבר על הקטע שמקום הבילוי של אנשים בכתות ט-יא'(כשעוד אין רשיון) הוא יציאה לרחוב הרצל אצלנו.. הציר הראשי שיש שם בתי קפה ומקומות לשבת(וקיוסק שמוכר אלכוהול לילדים בני 13.. אז איך לא יהיה מפוצץ שם) ואי אפשר לזוז שם מטר בגלל שעל כל האזור הזה עם השנים השתלטו הערסים- ואי אפשר להסתכל לצדדים בכלל כי אם תסתכל לערס בפנים הוא ישר "יקח אותך לשיחה" עם החבר'ה שלו...

וכמעט בכל מסיבה אלא אם כן היא מסיבה סגורה עם רשימות מוזמנים או סלקציה מאוד מאוד קפדנית יש מכות..

צריך איזה ג'וליאני פה בארץ.. אחרת זה לא ישתנה.. אתם מסתכלים על הסטטיסטיקות.. יש עליה מטורפת במספר הילדים שנושאים סכינים(לא זוכר מספר.. פיסרמו לפני כמה ימים)

ובבית ספר כבר אין מכות- למה??? כי במעבר מחטיבת הבינתיים לתיכון כל הערסים עפו!!
כי לא היה להם מינימום כח להשקיע טיפה בחטיבה ולהוציא ציונים קצת יותר טובים לעלות לתיכון..
אז הם הלכו למקום אחר..
בחטיבה היו אצלנו מכות 3-4 פעמים בשבוע.. בתיכון אין לאורך כל השנה...
ישן 21-01-2006, 18:51
צלמית המשתמש של TheKing4U
  TheKing4U TheKing4U אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.04
מספיק!!!

אני כותב כאן רק כי אני רוצה שתבינו משהו.
אם אתם הולכים מכות אתם לא גברים וסכינים לא עושים אותכם לגיבורים!
אני אומר את זה כמישהו שנדקר והיה 3 ימים בבית חולים עם נקז בריאה.
אם מתחילים איתכם פשוט תילכו, אל תנסו להראות שאתם יותר חזקים או יותר גברים או משהו כזה
גם אם אתם כאלה.
במקרה שלי חזרתי, בריצה קלה (מפני שירד גשם) הביתה בשעה מאוחרת בלילה (1-2 לא זוכר כבר) ופתאום אני שומע ממש 50 מטר מהבית שלי מישהו אומר לי "ילד מה אתה רץ?".
כאן היתה הטעות הראשונה שלי! - עצרתי, הוא ניגש אלי, בן 20 ומשהו בערך לא גבוה במיוחד ושיכור.
אמרתי לו " מה אתה רוצה?" והוא דחף אותי ואמר "תמשיך לרוץ" באותו הרגע בגלל הגאווה הטיפשית שלי לא המשכתי הביתה אלא נתתי לו אגרוף ללסת ואחר כך עוד כמה פעמים עד שנפל.
לאחר שהיה כבר על הריצפה תפסתי אותו כך שלא יזוז, ופתאום משום מקום הגיע אח שלו ודקר אותי פעמים עד שהוצאתי לו את הסכין מהיד (חתכתי את עצבי האגודל ועד עכשיו אני לא מרגיש חצי ממנו) וברחתי הביתה.
סיפרתי את זה פה לא כדי להשוויץ שככה וככה קרה לי והינה אני גבר גבר אלא כדי שתבינו שזה לא משתלם ללכת מכות ותתרחקו כמה שאתם יכולים מכל הדברים האלה.

המקרה קרה לפני שנה בידיוק ועכשיו אני בן 16.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:23

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר