לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 15:57
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bikerboy שמתחילה ב "GS-500 GPZ ER-5 מה אתם ממליצים?"

אל תתחיל מ500 סמק כאופנוע ראשון...

ממש לא מומלץ, סכנת התרסקות.
תתחיל מ250ים או איזה דוש ואז תעלה לאט לאט טיפין טיפין.
אם תקפוץ עכשיו על GS (שזה אמנם לא R6 אבל זה עדין אופנוע רציני) יש סיכוי טוב שתאכל מפלה כבדה..האופנוע מאיץ מהר ומגיע למהירויות של כמעט עד 200 קמש (180 לא? ) וזה מסוכן למישהו בלי נסיון.

בכל מקרה אם אתה מתעקש..GS הכי אמין לדעתי..
ER קצת יותר טוב בביצועים אבל אני יותר אוהב אישית תמראה של הGS וגם את הרעש לER יש שריקה מעצבנת.
GPZ בכלל אני לא ידבר זה כבר רמה אחת מעלה הGS ER CB 500.
יש הרבה אופנועים עד 500 , שוב אני ממליץ תתחיל מדושים 250-350 (לא איזה RGV 250 כן? )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2006, 21:26
  bikerboy bikerboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bikerboy שמתחילה ב "GS-500 GPZ ER-5 מה אתם ממליצים?"

תודה אחי.
חח ואיזה RGV לא חושב על זה, מה דוגרי למה הפסיקו לייבא את זה לארץ?

וכן הוא סוגר 180 ובאמת לג'י יס יש רעש דיי יפה, אבל אתה יודע אני כבר מדבר פה על שיקול כספי, כי חבל להוציא כסף על אופנוע 250 ואז שנה אחרי ליקנות את הג'י אס.

בקשר ל-GPZ אז באמת ירדתי מהרעיון כי זה יותר אופנוע מרוץ כזה גם בעל אופי למרוץ מבחינת הישיבה עליו גם.

וגם מה אתה אומר הג'י אס אתה חושב הוא יהייה אמין איתי לנסיעות ארוכות? אני יודע שכל כמה זמן אני אצטרך לעשות הפסקות כי הוא לא נח כל כך אבל עדיין...............

והכי חשוב זה להחליף את הפנס ההורס הזה שתקעו בג'י אס, כמה אתה חושב יעלה לי להתקין מסיכה?

נערך לאחרונה ע"י bikerboy בתאריך 20-01-2006 בשעה 21:34.
ישן 21-01-2006, 13:12
  Riders Riders אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
RGV לא אופנוע למתחילים, הGPZ רגיש בגלל הפלסטיקה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "קודם כל, RGV זה בכלל לא..."

כל נפילה עם GPZ תעלה לך בהמון מרשרשים.
GS ןER דומים מאוד כשלדעתי הER עם המנוע המקורר מים (אותו מנוע כמו בGPZ ובEN ובKLE) יותר ידידותי למתחילים.
אין לך היום אופציות לאופנועי כביש קטנים יותר, אבל קח בחשבון שהמחיר שתשלם היום על אופנוע 500 סמק אמור להתרסק משמעותית אחרי חודש יוני השנה, בגלל שינוי דרגות הרישוי שיכנסו לתוקף מינואר 2007, ב2007 יהיה קשה מאוד למכור אופנוע 500 עם 50 כ"ס כי בעלי רישיונות חדשים יהיו מוגבלים ל33 כ"ס ולא לנפח מנוע.
בכל מקרה תקנה אופנוע ותתחיל להנות.
העצה הכי טובה היא, גש לסוכנויות תיווך ותשב על כל אחד מהאופנועים כדי לראות ממה אתה הכי נהנה.
אל תפסול את הKLE.

אופנוענות בזווית אחרת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר