לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2006, 20:36
  HPT HPT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.06
סימונים במנילה- מידת רצון ועדיפויות

ככה... השאיפה שלי היא כמובן צנחנים ומשם לנסות להגיע למגלן או ליחטיות... דובדבן אני לא כל כך בטוח אבל אם אני יקבל מאותר דובדבן בגיבוש אז אני יבדוק את זה יותר לעומק... מבחינת שאר הדברים, אני מעוניין בגבעתי ובעיקרון בשום דבר אחר... רק בימ"ס יש מצב אבל אני לא רוצה מג"ב ככה שאני לא מתכוון לדרג את מג"ב גבוהה רק בשביל ימ"ס... השאלה היא מה אני יכול לעשות... אני מעדיף חי"ר על הכל, ככה שלדרג שיריון תותחנים וכל אלה אני לא מתכוון... השאלה היא מה עדיף לסמן בעדיפויות האחרות מבין גולני 900 ונח"ל... כי בנח"ל יש איזה הערה שם שלא מקבלים גיבוש צנחנים או משהו כזה, וגולני אני לא הכי רוצה להגיע וגם ל900 לא ממש...

ככה שאין לי מושג איך כדאי לי לדרג בשביל להבטיח כמה שיותר סיכויים להיכנס לגבעתי אם לא לצנחנים... אז אם מישהו יכול לתת עצה זה ממש יעזור

שאלה נוספת.. סימון של יחידות שונות ב1 ברמת רצון לשרת יכול להשפיע? כי בעיקרון חוץ מגבעתי שאני יסמן 4 או 5 (וגם כאן מה עדיף? אני לא רוצה שזה יפגע בסיכוי לצנחנים ולא רוצה להראות שאני רוצה גבעתי באותה מידה) את כל השאר אני מתכוון לסמן 1-2... אאו לא לסמן בכלל עד כמה שאפשר... השאלה אן לא יסתכלו על זה בעיין עקומה כזאת...

ושאלה אחרונה למרות שאני לא חושב שתהיה תשובה חד משמעית... סעיף עיניים עם מספר 3 (פרופיל 97) יכול למנוע מגלן? ואם יש דרך לברר את זה על בטוח?
תודה מראש לכל מי שיקדיש זמן לחפירה הזאת וינסה לעזור...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2006, 00:25
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי HPT שמתחילה ב "..."

תקשיב, אני לא רוצה לנפץ לך את הבועה, אבל זה נראה כאילו אתה מנסה לשכנע את עצמך שאתה מתאים לדובדבן והם שלחו לך מנילה עם דובדבן כדי שתוכל להתקבל.
אל תנסה לשכנע את עצמך.
אני פסול דובדבן וקיבלתי את זה במנילה.
אמרו לי בגלל משקפיים, אותה סיבה של היום סיירות אבל לך תדע.
עשיתי גיבוש צנחנים. אני יכול ללכת לכל היחטיו"ת. לדובדבן לא.
מגלן גם פתוח בפניי כך שאם הפרופיל של הוא 82-97 אתה יכול לנסות גם מגלן (בהשערה שאתה עובר צנחנים).
ועכשיו כפי שאמרו לך כבר, קודם כל הם עושים לך את כל הגיבושים שצריך בלי להשאיר אף גיבוש בצד.
אם לא עברת אפילו אחד הם מסתכלים במנילה.

שים צנחנים 5-4 ודובדבן 5 אם זה מה שאתה רוצה.
גבעתי גם שים חמש.
השאר תמלא לפי ראות עינך אבל עדיף שיהיה ב1-3.

אתה יכול לוותר על מאותר דובדבן גם אם מילאת 5 במנילה.

אחרי גיבוש צנחנים (במידה ועברת) אתה מתגייס ואז אתה ניגש לגיבוש יחטיו"ת (מגלן,פלס"ר, עורב, פלח"ן, פלנ"ט).
כולם מחולקים לקבוצות שוות ועושים את הגיבוש ובסוף מחליטים לאן כל חייל הולך.
מאותרי דובדבן מחולקים לקבוצות רק של מאותרי דובדבן ולכן הן לא נבחנים על כישוריהם למגלן וכו', וגם הדרישות מהם גבוהות יותר כנראה.
אם למשל התקבלת כמאותר דובדבן, ואתה מגיע לבקו"ם ביום הגיוס מחכה איזה כמה ימים ואז מגיע הגיבוש יחטיו"ת. לפני הגיבוש (עדיף הרבה לפני) אתה מבקש לחתום וויתור על מאותר ולצאת ליחטיו"ת רגיל ותקווה שייתנו לך (אין סיבה שלא).

חוץ מזה מה אתה נכנס לסרטים?
תתקשר למדור סיירות ושאל את הפרופיל שלך. מותר להם לומר לך.

כל מנילה קרבית מכילה את האפשרות של דובדבן (מנילה קרבית - 82-97)!.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר