לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2006, 20:53
  SurreaL SurreaL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
צריך עזרה עם ידידה די בעייתית...

אוקיי אז זה הקטע
אי בן 16 וחצי..
יש לי ידידה שאני די בטוח שהיא מרגישה אליי משהו (ולא, אני לא 'חש את עצמי' והלוואי שאני טועה באמת...). זה מתבטא בזה שכשאני הולך איתה בדרך לבית היא משלבת איתי ידיים, היא מבקשת שאני אשב לידה בשיעורים, ושאני מתיישבת לידה היא כותבת את השם שלי על המחברת שלה איזה מיליון פעם... ולא חסרות עוד דוגמאות... עכשיו כאילו היא באמת סבבה והכל אבל הבעיה היא שיש לה חבר. ואותו חבר הוא במקרה גם אחד החברים הטובים שלי...
לפני שהם נכנסו לקשת היא הייתה אומרת לי כל הזמן: אתה אוהב אותי? נשק אותי... ועוד כל מיני שטויות ילדותיות בסגנון... עכשיו שהיא חברה של אותו חבר זה טיפה נרגע, אבל עדיין היא שולחת כל מיני מסרים... היא הלכה ושאלה את חבר שלי אם אני מרגיש משהו למישהי ושהוא אמר לה שכן היא באה אליי וניסתה לדבר איתי על זה.. ושהיא אמרה לי שהיא יודעת אבל היא רוצה שאני אספר לה סיפרתי ואחרי זה היא אמרה לי: תודה שסיפרת לי אני שמחה שזה בא ממך...

עכשיו ממש לא נעים לי מחבר שלי כי מצב אחד אני לא רוצה שקטע כזה יתגלה ואז הוא יכעס שלא אמרתי לו כלום, מצד שני אני יודע שאם אני אלך אליו ואדבר איתו הוא יתעצבן עליי ויחשוב שאני ממציא והכל...
איתה אני לא אוכל לדבר על זה כי ממש לא נעים לי כי אם יהיה בע"ה מצב שאני טועה ואני אגיד לה מה אני חושב זה יצור מצב מגעיל רצח...!

ניסיתי להתרחק ממנה כמה שאני יכול, והתנהגתי אליה בצורה ממש ממש מגעילה וכמה שאני לא בנ'דם כזה לא היה לי משהו אחר לעשות... נגיד שהיא שאלה אותי אם אני רוצה לשבת לידה או ללכת איתה הבייתה (גרים בערך באותו איזור) אמרתי לה כזה לא אבל בצורה קרה מאוד והלכתי... אין אני כבר לא יכול להתמודד עם המצב! כי מצד אחד הוא מספר לי כמה שהוא חולה עליה, ומצב שני היא מתבדחת על זה שהיא רוצה לזרוק אותו ואז אומרת לי חחחחח סתם סתם...

מה אתם אומרים אני יכול לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2006, 18:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים עם סטארדסט
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "תגיד לה שלא נעים לך עם היחס הזה"

לדעתי דבר ראשון אתה צריך לדבר איתה ולהגיד לה שהמצב שהיא שמה אותך לא נעים אבל חשוב לעשות את זה בכמה שיותר צורה חיובית כלומר להגיד לה שאתה נהנה מהחברה שלה ומלהיות איתה אבל כיוון שלה יש חבר ולך יש רגשות למישהי אחרת (הבנתי שיש לא ובכל מקרה רצוי להגיד לה כדי להבהיר את העניינים) לא נח לך המצב כאילו היא מחזרת אחריך ושאתה הולכים גם עם ידיים ושתשמח להיות איתה בקשר אבל של ידידים זה נראה לי עדיף מאשר להתרחק ולהיות מגעיל אליה כי אז אתה לא תהיה מרוצה ובטח לא היא
במידה וזה לא עוזר והיא ממשיכה ככה אתה צריך להחליט עם הקשר עם החבר שלך חשוב אתה צריך לדבר איתו ולהגיד לו רק כדי להבהיר עניינים שלא יהיה ביניכם כסאח פשוט לשים את הקלפים ולהגיד שאתה בקשר איתה ושהיא מדברת איתך הולכת ידיים רוצה להיות בקרבה הכי חשוב זה להגיד מה שבאמת קורה ולא את הפרשנות שלך לזה ואז תדע שאתה יצאת נקי מהסיפור שיידעת את כולם ואם לזוג לא איכפת מזה ולך גם לא אז סבבה לא חסר יחסי זוגיות מוזרים
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר