לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2006, 02:13
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
איך עבר עליכם השבוע??

כבר יום שישי ואפאחד לא פתח את האשכול!!
אז אני יפתח אותו...

איך עבר עליכם השבוע שתפו אותנו בו

היו ימי הולדת?היה משו מיוחד? ספרו לנו איך היה לכם
(נכון שזה נשמע כמו פירסומת ברדיו?)

אצלי היה כיףףףףףף

יום ראשון-הלכתי לפנימיה לא למדנו כלום(יום ראשון לא לומדים כי זה רחוק ואנחנו מגיעים רק ב 2 אחה"צ)

יום שני-הייתי "חולה" הייתי באמת חולה היה לי טיפה צינון וצמרמורות
אז עשיתי מיזה מחזה טראגי וכל יום שני הייתי בחד בפנימיה

יום שלישי-נסעתי הביתה!! אךך אין כמו הביתתת

רביעי חמישי-הייתי בבית בשתי הימים האלה..ואתם יודעים איך זה..מחשב מחשב מחשב מחשב אוכל מחשב טלוויזיה מחשב מחשב מחשב מנשנשים משו ומחשב עד מחר

שישי-לאחי יש יומולדת אז יבואו חברים שלו בשישי בערב ונעשה לו משו...

ספרו גם אתם....

שבת שלום

שלכם תותית

אמממ עישונים!!!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2006, 09:44
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "איך עבר עליכם השבוע??"

עבר בסדר, לא יותר...

עכשיו חזרתי ממבחן שסימתי לפני 20 דק' ככה, ואני מקווה שהצלחתי....
נו טוב-ישבתי ליד הילד הכי חכם בכיתה (אם לא בשיכבה) ודי העתקתי וזה... אני מקווה שזה הצליח, אני חייב לקבל 90 כדי לעבור בתעודה כדי לעשות בכלל בגרות בהסיטוריה!
אני בשבלב טראומתי-אם אני לא מצליח במבחן אני לא יכול לעשות בגרות-ופשוט אין לי תעודת בגרות!
במתח עד חודש הבא שיבואו הציונים!!!!!!!!!

מאחל סוף שבוע נעים,
אליאור.

ישן 27-01-2006, 16:50
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...

כל השבוע רגיל... כמה בחנים וכמה שטויות סה''כ עבר טוב

סופשבוע שממנו כרגע חזרתי...
אז קיצר אתמול קבענו אני ועוד 2 ידידות שנוסעים לחבר שגר בישוב ליד בשם ''מגדלים''

קיצר היה תכנון לנסוע סתם ואז אמרנו ניסע עם לינה, טוב אז ב 6 נסענו והכל, בדיוק התחיל לרדת גשם, הדרך בכיוון לירושלים הייתי אומר, עוברים ליד הרבה כפרים ערביים וזה לא הכי נעים אבל שטויות...

הגענו והישוב נראה כמו מחנה פליטים! הרבה חיילים ומקום ממש קטן! באריאל אין רמזורים ושם לא נראה לי יש תמרורים בכלל...

קפצנו אליו ואז הלכנו ל''מועדונית'' (היישוב בנה להם אחלה מקום עם טלויזיה בפנים וכו')
קיצר התחלנו לראות סרט שנרדמתי באמצע ואז אני ושי ועוד חבר שלו מהיישוב קפצנו לכמה מקומות... ממש היה כיף...

חזרנו אליו הביתה ב 5 אכלנו (בשר וספגתי... חחחח ככה אני בכל שעה...)הלכנו ''לישון'' 4 אנשים ישנים על מיטת נוער פתוחה, ישנים לרוחב... נראה לכם הגיוני?! לא ממש ישנתי אבל נחתי קצת וכמובן פיגור של חוסר שינה ככה זה תמיד

קמנו וסתם היינו בסטלה... לקראת 1 התחלנו להסתדר אכלנו בורקסים ולכנו לתחנה (קו 161 שעובר רק 3 פעמים נדמה לי ביום שישי!) ומחכים... האוטובוס עבר! חוזרים אליו הביתה (לשי) והולכים לאוטובוס של 3:15 (שי לא בא איתנו הפעם) והאוטובוס לא הגיע וקפוא שם כ''כ... חחחחח זה היה ממש דפוק! חיכינו כשעה + לאוטובוס ולא הגיע ולא רצינו להתקע שם לעוד יום וגם ההורים שלהן כבר התחילו לנדנד להן וכעסו... אז קיצר בסוף היתה איתנו אחת בתחנה ובעלה הסיע אותנו באמבולנס לאריאל... ב 5 חזרתי הביתה...

אני חצי מת ויש לי הרבה שעות שינה להשלים... אין לי כוח לצאת, אבל חברתי לא ראתה אותי יומיים ככה שאין לי ממש ברירה... נראה לי אצא לקצת...

שיהיה לכולם שישי - שבת נעימים

עמית.
ישן 29-01-2006, 05:32
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה בוקר טוב :)

וואו, יש הרבה לספר אבל אני אתמצת את התקופה האחרונה .
לפני כשבועיים הייתי במיון עם התקף ולמעשה, עדיין לא התאוששתי לגמרי (מהבדיקות שעשו ושעוד יעשו... ) .
אחרי שקצת חזרתי לעצמי השגרה שלי כולה סבבה בין הצבא ללימודים (באופן רוטיני להחריד) .
לאור העומס, בשבוע שעבר נסעתי לצפון ע"מ לנוח קצת וגם הספקתי לקנות ספר של טרי פראצ'ט : A Hat full of sky, שעד כה אני מרוצה ממנו מאוד, והרי זה נדיר שאני מוצאת ספר באנגלית שאני אוהבת .

ביום ראשון שעבר הייתי עם חברה בכנס משתחררים (שתינו אמורות להשתחרר באותו יום), היה עמוס להחריד שם .
בגלל ששתינו יודעות מה רוצות ללמוד, רק עדיין לא החלטנו איפה - לקחנו עלוני מידע מכל דוכן ויצא שחזרנו עם שתי שקיות כבדות כאילו מתוך שופינג אינסופי ובקושי יכלנו ללכת איתן...
מה שכן - אני ממליצה לכל אחד/ת לפני שחרור ללכת לכנס ולא לפספס (יש כאלו שמעדיפים לוותר) .
אז גם גם אם יש לכם אינדיקצייה איפה תרצו ללמוד, הרי שתוכלו לשנות את דעתכם שם (אני הייתי נעולה על בן - גוריון ועכשיו אני בכלל בכיוון של אונ' חיפה) .

ו... כלל שהזמן עובר, אני מתחילה לעכל שאני בעוד כשבועיים וחצי אמורה להשתחרר....
מדהים, איך שהזמן טס (בעיקר כשנהנים ) .

שבוע מקסים לכולם .
אוהבת המון,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 29-01-2006 בשעה 05:36.
ישן 29-01-2006, 05:51
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
שבוע גרוע עם סיום עוד יותר גרוע

נתחיל בדבר הטוב שקרה השבוע - אבא שלי עבר ניתוח (שנכשל) אבל למרות זאת אתמול הוא כבר הרגש יותר טוב והיה לו כח לדבר כל <ממש כל!> היום בלי הפסקה, זה כבר אומר שהוא מרגיש טוב יותר, אז לא אכפת שכל מה שהוא אומר כמעט זה תלונות על דברים אידיוטים, העיקר שהוא מרגיש יותר טוב

בשירות - קשה לי לעשות הכל לבד, הלחץ גדול, לפחות יש לי רק עוד כמה ימים עד שזה נגמר.

מבחינה רומנטית אני פנויה שוב, קצת מאוכזבת מהבחור, אבל זה כבר לא חדש לי.. אז זה יעבור.

ואתמול הלכתי ברגל מהבית שלי למרכז העיר, משהו של יותר משעתיים הליכה, הרבה עליות וירידות, וזה אחד הדברים האהובים עלי.

זהו

ישן 29-01-2006, 08:06
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני יודע שזה יישמע כמו כלכלן - "מגמה מעורבת".

(ולא, אני לא מתכוון לפלאפל ושווארמה באותה הפיתה.) (מה? זאת גם סוג של מגמה מעורבת).

ממה נתחיל? מהטוב או מהרע? הממ... אני אתחיל מהרע. כדי להשאיר טעם טוב בסוף.

משפחה. דיבורים קשים בשמשפחה שלי על גירושים. על פני השטח הכל בסדר. אבל מתחת... הבנתם את הרעיון. אימא שלי כועסת עליי על משהו שאמרתי (והתנצלתי, והתחרטתי והסברתי) (3 פעמים). היא ממש כועסת עם דיברוים שממש לא מפחידים אותי על זה שהיא תוציא אותי מהצוואה, תיקח בחזרה את החסכונות וכו'. טוב.

לימודים. הנתונים שלי לא מספיקים, כנראה, לאן שרציתי להגיע. אני עוד צריך לבדוק.

יפעתוש. הנסיכה שלי מגיעה היום הבייתה ויוצאת לרגילה! כבוד!

עבודה. וובכן, אהה... קודמתי. לאחר המאבטח המצטיין ולאחר הקורס צ'ופר - הפכו אותי לאחראי משמרת... חביב. לא עבודה קשה. דיי מזכיר את מה שעשיתי בתור מ"כ.

כסף. אין לי אותו. מה ש, כנראה, לא מפריע לי להוציא המון ממנו. ארורים צומת ספרים ו-h&o!
לא נורא. המשכורת הבאה תכסה על זה...

אכזבה. חברה ממש טובה שלי... חבר שלה... אהה... נפרד ממנה. הם היו ביחד שנתיים. קצת יותר. כל העקרון - הוא שהוא אכזב אותי מעוד באיך ומתי הוא בחר לעשות את זה.
בזמן השבעה על סבא שלה. ובדואר אלקטרוני! אהה! שנתיים ביחד, כנראה, לא הקנו לה מספיק מספיק כבוד לעשות את הפרידה פנים מול פנים. התאכזבתי מהבחור.

ונסיים בצילום "דוגמנות" (לא של הכלב שלי.)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר