לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2006, 15:24
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
חחחחח...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "יש לי חזות של "חרשן""

הצחקת אותי
ציטוט:
מה, זה בגלל שאני אשכנזי?

ילד(אתה כבר ממש לא ילד) בן 17 כבר לא אמור אפילו לחשוב ככה.
נראה לי שבגיל שלך כבר נפטרים מהסטיגמות של-ילד שמקבל ציונים טובים הוא חרשן ואין לו חיים ויושב כל היום בבית ולומד.
אם עדיין לא הבנת את זה אז זו בעיה,וממתי לאשים יש בעיה עם זה שאתה או כל אדם אחר מקבל ציונים גבוהים?זה לא משהו רע,זה משהו שראוי להערכה.אנשים אמורים לבקש ממך עזרה-במיוחד בנות.

תבין,אתה לא חייב לאף אחד שום דבר.ואם אתה חושב שכן אז זה ממש לא נכון.
אתה כבר בגיל שאתה אמור לתכנן לעצמך את העתיד ולקבל ציונים טובים זה חלק מהתכנון.
אם למישהו יש בעיה עם זה אז הוא כנראה יגמור בתור עובד זוטר במפלל לייצור מגבות בסוריה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2006, 17:13
  kookie kookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל kookie

אולי אתה לא רוצה את התדמית הזאת אבל את בהחלט רוצה להיות "חרשן " אם זה אומר ציונים טובים. אנשים בגילך עדיין לא לגמרי מעריכים את זה כשהם מצליחים בלימודים בקלות, אבל זה רק יעזור לך בחיים, ועוד כמה מספר שנים זה יהיה יתרון. לא רק שהציונים הטובים יתנו לך יתרון על אלו שזרקו בתיכון גם האופי של ה"חרשנות" כמו שאתה מכנה אותו יעזור לך להתקדם בחיים להצליח כי במילים אחרות זה נקרא מוסר עבודה גבוה. גם אם עכשיו זה לא נראה לך כך, אתה תגלה שגם בנות מעדיפות אנשים משכילים ומצליחים.

לגבי התדמית, שוב, זה נראה לך כמו דבר משמעותי כרגע, אבל עכשיו אתה בדיוק בגיל שאנשים מתחילים להבין שהתדמית לא משנה אלא הבנאדם עצמו, אם אתה בנאדם נחמד וחברותי אנשים ימשכו אליך גם בלי שתצטרך לשחק את מה שאתה לא.
ישן 27-01-2006, 21:19
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kookie שמתחילה ב "אולי אתה לא רוצה את התדמית..."

חח גם לי היה דבר כזה ביסודי שהיו מקנאים בי שאני מקבלים ציונים טובים (אבל לא הייתי חרשן) וכל הזמן הייתי מנסה להוכיח כמה אני טיפש בשביל החברה ומה ייצא מזה...

כשאני נזכר בזה עכשיו (אני בן 14 כיום) אני אפילו צוחק...
מה שאתה כן יכול לעשות זה לשנות תדמית חיצונית מה שאומר ג'ינסים, שרשרת ודברים כאלה גם לי הייתה התקופה הזאת לא מזמן (אגב אני עכשיו בבית ספר אחר...)
ומשהו מעצבן אבל נכון שאבא שלי אמר לי פעם "אתה לא יכול להכריח אנשים להיות חברים שלך"
אם הם לא אוהבים אותך כמו שאתה אל תתעקש, תחשיב את עצמך

דבר שני הבנות כבר יבואו אלייך כך או כך באיזשהו גיל ואם אתה אשכנזי התקבלת
גם אני אשכנזי וכולם בבית ספר הקודם שלי היו מזרחים עם אופי של ערסים זה השפיע עליי לא טוב וגם הם תמיד העדיפו ערסים על פניי

עכשיו מישהו בן 17 באמת לא אמור לחשוב בכיוון הזה אלא אם כן אתה ממש חרשן בהגזמה ולא מפנה מקום בחיים לחברים

אני מציע לך שנה הבאה לפתוח דף חדש עם בנות בסטייל חדש - אחרי הכל בנות צריך להרשים אבל לא בהגזמה
אם הן פרכות ואתה ביישן אל תטרח אבל גם שהפוזה לא תעלה לך לראש
-כמה עצות מהחיים אני אמנם ילד קטן אבל עם הרבה (יותר מדי לצערי) חכמת חיים
ישן 28-01-2006, 06:15
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אתה בוחר את התדמית שלך

בא לך לשנות? לך על זה! אבל רק אם זה יהיה בשבילך ולא בשביל אחרים.

זה הבגדים? תתלבש איך שנראה לך מגניב, זה השיער? תשנה תספורת.. וכדומה, מה הבעיה? איך לעשות את זה? לך למרכז המסחרי ותסתכל סביבך, מישהו נראה לך מגניב? תתנהג כמוהו, בסופו של דבר תגלה מה טוב לך, ולפי דעתי תחזור לעצמך מהר.. אבל כל אחד רוצה שינוי כזה לפחות פעם בחיים, רק כדי לראות איך זה, אף אחד לא עוצר אותך, תנסה, ותכלס זאת הרגשה שלך ומה שאתה משדר בעקבותיה.

ובקשר להערה שלך "זה בגלל שאני אשכנזי" תרד מהאשליות, אין הבדל, זה בגישה לחיים ולא בגלל צבע.

בהצלחה.

ישן 28-01-2006, 20:08
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
אתה חושב על זה יותר מדיי

דבר ראשון מה איכפת לך מה חושבים עליך? (אז אמרתי את זה...). תחשוב לרגע לעצמך ותראה שזה אבסורד כל החיים להתבכיין על זה.

וזה שאתה מוציא ציונים טובים ויש לך תדמית של חרשן אז מה כל מי שמוציא ציונים טובים הוא חרשן? אם חושבים עליך ככה שיחשבו וכמו שאומרים "שימותו הקנאים".

בתור דוגמא אישית יש לי חבר טוב שיש לו בדיוק את אותה הבעיה של התדמית. הוא די מתעלם מזה רוב הזמן אבל הקטע הוא שהוא גם יוצר לעצמו תדמית של חרשן בלי קשר. הוא ממש לא חרשן הוא מאוד חכם פשוט יש לו תפיסה כזאת שאני די חולק עליה שמורה נותן ציון לפי מידת החיבה אל התלמיד. מה אני אגיד לך זה נכון וזה לא צודק הדיעות הקדומות האלה וגם זה לא עוזר בחיים בעתיד. אני לא אכנס לזה יותר מדיי רק אני אומר שיש לך שתי אפשרויות:

1. להנמיך פרופיל, לחיות את החיים שלך ולשים פס על כולם.
2. להתבלט ולהראות את זה שהם טועים לגביך. לא דרך שאני אוהב אם אתה רוצה לך על זה רק לא בהגזמה. להתחיל ללבוש בגדים אופנתיים ושטויות כאלה שכולם אוהבים, להתעניין בנושאים אחרים בקיצור לא להיות עצמך לכמה זמן.
כמו שאמרתי לדעתי אתה לא צריך להגיע לדבר כזה. תצטרך לעבור את השלב הזה של הדיעות הקדומות ופשוט להמשיך במסלול חיים שלך.
ישן 29-01-2006, 14:44
  [Sub Zero] [Sub Zero] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל [Sub Zero]
...

קודם כל... נניח שאתה חרשן? זה בכלל לא בושה,אתה תתוגמל בעתיד כמו שצריך מזה שאתה חרשן כמו שאתה אומר

2)אל תקשיב למה שאחרים אומרים,תעשה מה שבראש שלך,צא למקומות לאן שאתה רוצה
תראה למי שחושב ככה שזה בכלל לא ככה

ועוד משהו שיכול לעזור,בגיל 14 סבלתי מבעיה דומה לשלך,נרשמתי למכון כושר ותוך שנה כולם שינו את היחס שלהם כלפיי,אז מה שאני אומר לך פה זה לא ללכת למכון כושר בשביל שתקבל תדמית של חרשן - ערס
המכון כושר ישנה את הדימוי העצמי שלך,יעלה לעצמך את הביטחון העצמי,אתה תיהיה הרבה יותר בטוח בעצמך,שווה לך לנסות

וגם אני אשכנזי...,ותתפלא לא חסרות בנות עם חולשה לאשכנזים ותאמין לי שפגשתי כאלו
וזה מצחיק

מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר