לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2006, 02:35
  Zidanne Zidanne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Zidanne
עברתי תאונה קשה קיבלתי את החיים במתנה (ראו תמונות מצורפות)

ביום חמישי האחרון לפנות בוקר חזרתי מאבוגוש זה מקום שנמצא ליד ירושלים למי שמכיר את ירושלים

השעה הייתה 4:30 בבוקר בקיצור התחלנו לעלות את העליות שללכיוון ירושלים למי שמכיר זה סיבובים מאד מאד מפותלים ומסוכנים שבצד הדרך (בשוליים) יש תעלה עמוקה וענקית אין גדר בטיחות.

יש שהתחיל לרדת גשם והכביש היה חלק מאד ומסוכן.

חבר שלי קיבל ג'יפ יונדאי טוסון v6 2700 יום לפני המקרה שאנימספר לכם עכשיו, זאת אומרת שזאת הייתה הפעם השניה שהוא עלה על הג'יפ החדש.

חבר שלי נהג חדש יש לו שנה וחצי רישיון.

אוקיי לענייניו ההינו 5 אנשים באוטו שתי חברים מקדימה ואניחברה שלי ועוד חבר מאחורה.

כולם היו חגורים !

כאשר הגענו לחלק מאד מפותל ומסוכן בעליות של ירושלים למישמכיר איפה שיש את השלט "ברוכים הבאים לירושלים. (גינות סחרוב) חבר שלי נכנס שםלאחד הסיבובים לא טוב לקח את הסיבוב רחב מידי ההינו על 75-80 קמ"ש פתאום הוא החליקלכיוון הגדר שמפרידה בין הנתיבים שלנו לבין הנתיבים שיורדים לכיוון תל אביב הנתיביםשממולנו כמעט כמעט נכנס בגדר הזו לפתע הוא נלחץ שבר את ההגה לצד השני במהירות רבהאז האוטו ממש החליק לכיוון התעלה שבשוליי הדרך

הג'יפ שבו 5 אנשים התהפך על הצד לכיוון התעלה על האנשיםשמקדימה נפתחו כריות אוויר והיה עשן בתוך האוטו.

פתאום היה שקט כזה חשבתי שכולם מתים לא עברו 3 שניות וקראתימהר בשמות של החברים שלי אחד אחד שאלתי אם הם בסדר יש כאלה שלקח להם מספר שניותלענות לי דבר שמאד הלחיץ אותי.

הג'יפ היה הפוך על הצד מה שאומר שזה שליד הנהג היה עלהריצפה דבר שלא איפשר לו לפתוח את הדלת. אני ישבתי מאחורי הנהג כך שאני יכולתילפתוח את הדלת שלי אבל גם היה מאד קשה כי זאת דלת של ג'יפ מאד כבדה ולהרים אותהכלפי מעלה זה מאד קשה (ראו תמונה שצורפה)

אז אני איכשהוא ההיתי הכי ערני הג'יפ היה מלא עשן מבפניםאז כנראה שראיתי הרבה סרטים או שאני צודק אני לא יודע פחדתי שיהיה דליפה במיכל דלקאו משהו והגיפ יתלקח ויתפוצץ אז יצאתי החוצה בקשיים רבים ושלפתי ממש שלפתי אחד אחדהחוצה כאשר יצאתי ראיתי ניידת של מגב עצרתי אותה והם עזרו לנו הזמינו אמבולנס. עדשהאמבולנס הגיע ועד שלקחו מאיתנו פרטים ואז המשטרה הגיע וביקשה מחבר שלי שנהג לקרואלאבא שלו ב4:45 לפנות בוקר. אז בנתיים צילמתי עם הפלאפון את הגי'פ הפוך תמונה אחתשווה אלף מילים. אחרי שתראו את התמונות לא תאמינו שמישהו יצא מפה חי. בקיצור חברשלי אכן הזעיק את אבא שלו וכשאבא שלו הגיע כולם היו באמבולנס חוץ ממני אני הלכתי לגיפ להביא את כל הדברים (רישיונות וכו..) בנתיים ראיתי את אבא של חבר שליהמום רואה את הבן שלו באמבולנס ואת החברים שלו ואת הג'יפ שהוא קנה לפני יומיים. היהאפשר לראות דמעה נוטפת מהעין שלו.

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קרה לכולם ?

כלום ! כולם יצאו בריאים ושלמים ! איך ? למה ? כנראה שישאלוהים בשמיים שאוהב אותנו מאד.

כשהאמבולנס בא הוא חשב שכולנו מתים הפרמדיק שאל אותי יצאמפה מישהו ?!

אז הפרמדיקים המליצו לנו להבדק אז כולנו התפננו לבית החוליםשערי צדק בירושלים וערכנו צילומים ובדיקות שיגרתיות.

אני לא אשכח את הריח של הכריות אוויר ואת השקט שהיה בפניםאחרי שהתהפכנו את התמונה הזאת אני לא אשכח בחיים.

לסיום חברים כשהכביש חלק יורד גשם ובמיוחד בסיבובים מסוכניםתורידו את הרגל מהגז תקחו את הסיבובים בעדינות רבה ובכיף שלכם גם אם קיבלתם אוטוחדש ואתם חושבים שהוא מינימום האמר

אל תשכחו שיש איתכם עוד חברים שאיתם גדלתם באוטו. אז מי אתםשתיקחו אחריות עליהם ותעשו את "בדיקת היציבות של ה"האמר" שלכם כשאתה איתם באוטו.

תשמרו על החיים שלכם הכביש מסוכן!!! אני גם עד לפני זהההיתי שומע פרסומות חייבים לחגור מאחור וכשהכביש חלק להוריד את מהירות ההיתי שומע עלתאונות וההיתי רואה אבל ההיתי ממשיך ללחוץ וההיתי מתעלם עד שזה היה כל כך קרוב אלישעכשיו אני מבין את משמעות הדברים וכמה הם צודקים שהם אומרים תחגרו הנה החגורההצילה את החיים שלי ושל החברים שלי בלי חגורה לא ההיתי רושם פה עכשיו. אני מאדמקווה שנכנס לכם משהו ולמדתם משהו אפילו הכי קטן מהמקרה שלי ומקווה שלא תחוו את מהשחוויתי.

אני מרגיש שקיבלתי את החיים במתנה ואני מודה לאלוהים עלזה.

ראו תמונות מצורפות שצילמתי בפלאפון אחת אחרי ההתהפכות ואחתלאחר מכן שהאוטו הגיע למוסך של יונדאי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2006, 12:04
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אוי כמה נהגים חדשים עושים את הטעות הזאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zidanne שמתחילה ב "עברתי תאונה קשה קיבלתי את החיים במתנה (ראו תמונות מצורפות)"

אני באמת שלא רוצה להתשנא או משהו כזה ואני באמת שמח שהכל בסדר. אבל חבר שלך זילזל באחריות שלו כנהג.

1. לא נוסעים בסיבובים האלה, במהירות הזאת, ברכב כזה בתנאים האלה. ג'יפים לא אוחזים כמו פרייבט על כביש. ג'יפ מאוד לא אירודינמי, מאוד גבוה וגם ברוב הפעמים הוא די חלש וקשה לצאת איתו ממצבים מסובכים בזריזות. חבר שלך נהג בקלות ראש.

2. לחבר שלך אסור להסיע 5 אנשים ברכב, אלא אם כן יש לו מלווה. אני מתאר לעצמי שלא ירדתם ליוסוף או עמג'ד עם אבא.. ככה שהביטוח של חבר שלך לא תופס ואם היה נזק... חבר שלך היה נשאר בחובות לנצח.

בכל מקרה, תמיד נהגים חדשים עושים תאונות. אין מה לעשות, מה שצריך לעשות זה להשכיל ולא לחזור על אותם טועיות שוב. יש לכם מזל שזה קרה לכם בעלייה. פעם אחד, חזרתי מחבר בעין חמד ואיך שהתחלתי את העליות אחרי מוצא, ראיתי איזה רנו 19 מרחפת באוויר בנתיב הנגדי (הבנאדם איבד שליטה על הרכב בירידה, פגע בגדר הפרדה התחיל לעוף ובסוף נחת על הגג) מאז אני תמיד נזהר שם וגם אם רוח השטות נוחתת עלי אני מסתכן אך ורק כשאני לבד ברכב.

בכ"א אני שמח שכולכם בחתיכה אחת.. אם שותים לא נוהגים, ואם יש ג'יפ לא נוסעים מהר בגשם

ישן 29-01-2006, 18:06
  Zidanne Zidanne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Zidanne
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "אוי כמה נהגים חדשים עושים את הטעות הזאת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m_j
אני באמת שלא רוצה להתשנא או משהו כזה ואני באמת שמח שהכל בסדר. אבל חבר שלך זילזל באחריות שלו כנהג.

1. לא נוסעים בסיבובים האלה, במהירות הזאת, ברכב כזה בתנאים האלה. ג'יפים לא אוחזים כמו פרייבט על כביש. ג'יפ מאוד לא אירודינמי, מאוד גבוה וגם ברוב הפעמים הוא די חלש וקשה לצאת איתו ממצבים מסובכים בזריזות. חבר שלך נהג בקלות ראש.

2. לחבר שלך אסור להסיע 5 אנשים ברכב, אלא אם כן יש לו מלווה. אני מתאר לעצמי שלא ירדתם ליוסוף או עמג'ד עם אבא.. ככה שהביטוח של חבר שלך לא תופס ואם היה נזק... חבר שלך היה נשאר בחובות לנצח.

בכל מקרה, תמיד נהגים חדשים עושים תאונות. אין מה לעשות, מה שצריך לעשות זה להשכיל ולא לחזור על אותם טועיות שוב. יש לכם מזל שזה קרה לכם בעלייה. פעם אחד, חזרתי מחבר בעין חמד ואיך שהתחלתי את העליות אחרי מוצא, ראיתי איזה רנו 19 מרחפת באוויר בנתיב הנגדי (הבנאדם איבד שליטה על הרכב בירידה, פגע בגדר הפרדה התחיל לעוף ובסוף נחת על הגג) מאז אני תמיד נזהר שם וגם אם רוח השטות נוחתת עלי אני מסתכן אך ורק כשאני לבד ברכב.

בכ"א אני שמח שכולכם בחתיכה אחת.. אם שותים לא נוהגים, ואם יש ג'יפ לא נוסעים מהר בגשם

לחבר שלי מותר להסיע 5 נוסעים החוק הזה לא חל עליו יש לו רישיון כבר 1 וחצי... אז הביטוח כן תופס.
ישן 30-01-2006, 18:10
  shay_bm shay_bm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.05
מה שקרה לך אפשר להגדיר רק בדרך אחת נס משמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zidanne שמתחילה ב "עברתי תאונה קשה קיבלתי את החיים במתנה (ראו תמונות מצורפות)"

שמעתי על עוד מקרים ואחד מאוד מקרוב אלי
אבא שלי היא נהג מונית בעברו (שנות ה-70) ונהג על מרצדס הוא נכנס חזיתית ברנו 4 (בכביש בין ערוני מהירות של בערך 80 קמ"ש כל רכב בכל זאת רכבים ישנים).
למי שלא מכיר שני רחבים עם פח מאוד עבה ומעט מאוד טכנולוגית מיגון.
המצבר של המרצדס הגיע לתא מטען ככה מצאו את הרכב מה שלא מצאו זה את הנהג אבא שלי אומר שהוא לא יודע היא הוא הגיע למצב הזה אבל הוא זוכר רק שהוא מצא את עצמו שוכב כשהרגלים שלו על הכיסה שליד הנהג הבין שקרה משהוא והוא לכוד בעט בחלון שבר אותו ויצא החוצה רץ 5 ק"מ (לא היו פלאפון) עד שהגיע לבסיס צביא הקרוב והזעיק עזרה לפצועים ברנו 4
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר