לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2004, 18:37
  apasniy_arab apasniy_arab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "[b][i]אם יש פה בנים יחידים..."

כנראה שאני לא אלך לקרבי, אבל יש סיכוי שכן, ואני כן שכנעתי את ההורים שלי.

הבעיה ..שאתה צריך להסביר לא כמו שאתה מסביר פה... "אני חייב להיות קרבי , להרוג ערבים בשטחים"

אתה צריך להסביר שאתה לא חושב שהפוטנציאל שלך ימומש במלואו אם תהיה ג'ובניק, ואתה חושב שרק תפקיד עם אתגר מתאים לך, רק תפקיד שאתה צריך לעבוד קשה מתאים לך, שזה החלום שלך, שזה הרצון, ואם הוא לא יממוש (בגלל ההורים) אתה תהיה ממש מאוכזב וכו' וכו'....

תסביר שכל תפקיד טוב, שיש עתיד הוא קרבי (1. אז מה אם זה לא כל כך נכון?! 2. אני לא מדבר על חי"ר, אני מדבר על יחידות קרביות אחרות)

תסביר שזה משהו שאתה רוצה מאוד, שרוב החיילים בצה"ל קרביים, הכוונה חיל ממוצע עם פרופיל גבוה, ולמה שאתה תהיה שונה מהם, למה שתהיה מיוחד, תנסה להסביר שכל החברים שלך קרביים, ואתה מרגיש לא שייך.

שזה לא קטע של "אני ילד שאוהב אדרנלין, אז יאללה תביאו קלאץ' ואני אכנס בהם"
אלא שזה משהו שאתה באמת מאמין בו, פטריוטיות, ציונות וכו' וכו'....

תסביר להם שכשהם חותמים , הם מחליטים על מה לחתום והם יכולים לקבוע לאן תלך, תסביר שהחתימה היא ניתנת לביטול, ואם באמת יהיה צורך אז הם יוכלו לבטל (ככה הם לא יחשבו שהם עושים החלטה חד משמעית)..

אתה צריך להבין אותם.

אם חס וחלילה משהו קורה, ואני אפילו לא מדבר על מוות, אלא על פציעות, או בעיות בריאותיות או נפשיות, הם מרגישים אחריות ישירה על עצמם - "אני חתמתי, בגללי זה קרה" בגלל זה זה כל כך קשה בכלל לנסות לשכנע אותם.

תסביר שזה לא שאתה לא מפחד מכלום וסתם רוצה להיות כמו כולם, אלא שאתה מבין את הסכנה, ואת הקושי שבעניין, ובכל זאת זה מאוד מושך אותך ומעניין אותך וזה פשוט משהו שאתה צריך לעשות.

אמא שלי עוד לפני שנתיים הייתה אומרת שהיא לא רוצה לחתום, אבל אם יווצר מצב שהיא כביכול הורסת את החלום שלי וכו' וכו' אז היא תחתום כי היא לא רוצה שאני אשנא אותה או משהו כזה...

אבל בזמן האחרון כשמדברים על זה אז כלום לא מעניין אותה והיא פשוט לא תחתום, אבל במקרה שלי, אני יודע שברגע האמת ואם היא תצטרך, אני יודע שהיא תחתום. כי היא יודעת עד כמה זה חשוב לי.

תנסה להסביר עד כמה זה חשוב לך אישית, לא עד כמה שאתה תהיה כלי עם כנפ"צ, או כמה שהחברים שלך יתלהבו ממך כשתלך עם כומתה סגולה.

אלא עד כמה שזה חשוב לך אישית וכו' וכו'....

ותספר מה נסגר בסוף.

מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר