לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2006, 16:28
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
לינוקס לדעתי, חיה שהגיעה אליך, היא כבת משפחה, ולא טוב להיפרד ממנה, כי פתאום לא אוהבים...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי TAMIR10 שמתחילה ב "2-3 לפעמים 4 ביום בשבועיים..."

בחורף החיות יותר פעילות, הכלבים זקוקים לחלוץ את עצמותיהם כדי להתחמם קצת. בקיץ הכלבים השעירים סובלים מהחום, כך שהם יותר רגועים.
ההתבגרות יכולה לקחת זמן: יש "ילדים" שנשארים אצל ההורים עד גיל 40 גם, לא...?
רועים הם יותר רגועים, מטבעם, הבעיות שאתה מתאר יותר שייכות לקוקרים, סטרים, ויותר מכל לפויינטרים: לזכרים לוקח 3- 3.5 שנים כדי להתבגר, ועדיין, הם "קורעים את הידיים" לבעלים שלהם.

רועים זה גזע שניתן לאלף, ויש להם את הנטיות לאילוף ושירות לאדם. זו,אמנם, הוצאה כספית, בל נשכח.

אם הוא רק משחק, ולא מפגין אלימות, אז אפשר לשחרר אותו בלי חשש (להיזהר מהכביש!) במקומות/ שעות שאין ילדים או סבתות צווחניות.
להקפיד על טיולים ארוכים (הכל במסגרת הזמן והיכולת) טיול אחד ביום של שעתיים רצופות. קח אותו לים, אם זה במרחק הליכה, דווקא עכשיו בחורף, אפשר לשחרר אותו, אין שם אף אחד, והם מתים על השתוללות על החול.

דבר אחרון, איך הוא מתייחס לבנות המין השני? נמשך, מריח, או העיקר שיהיה לו עם מי להשתולל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2006, 21:33
  TAMIR10 TAMIR10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TAMIR10 שמתחילה ב "כלב פראי"

הוא לא כלב נושך..לא ראיתי אותו מאיים על אדם עדיין וגם שהוא משוחרר הוא לא מתקרב לאנשים כי הם פשוט לא מעניינים אותו הוא אוצה להשתולל...עם בנות המין השני הוא מריח אבל מהר מאוד הוא קופץ ומתחיל לשחק(יש כאלה שיברחו ישר ויש כאלה שנשארים לשחק איתו)..
אבל משום שהוא כלב גדול וחזק אני לא אשחרר אותו בסביבה שבה יש אנשים כי בטעות מישהו יכול להבהל וליפול מאופניים או שהוא יכול להכנס באיזה ילד שמשחק באזור..
לפני כשנה ניסינו לאלף אותו אז באמת פעולות בסיסיות הוא למד כמו שב וכו' אבל עדיין הדברים החשובים באמת שלבוא אליי כאשר אני קורא לו..לא מתבצעים כאילו הוא לא מתייחס בכלל...
ואני לא רואה שום סיבה שהוא יתנהג כך..הכלב אצלי מאז שהיה בגילחודשיים נראה לי..מקבל אוכל בזמן וגם אוכל ביתי
תודה לעוזרים!

נערך לאחרונה ע"י TAMIR10 בתאריך 31-01-2006 בשעה 21:35.
ישן 01-02-2006, 07:15
צלמית המשתמש של בונבון
  בונבון בונבון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.03
ידידי היקר, אתה ממש מזכיר לי את עצמי והכלבה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TAMIR10 שמתחילה ב "כלב פראי"

אותו המקרה אצלי, רועה גרמני מעורבת, בת שנתיים וחצי, מגיל חודשיים אצלי, אוכל בזמנים קבועים,
מורידים אותה 3 ולפעמים 4 פעמים ביום, אין חצר או משהו דומה לזה
מעוקרת, קיבלה שבב שילשום עם חיסון כלבת
אנרגייה מטורפת, אתמול ירדתי איתה למטה ללא רצועה לשפוך את הזבל וכאשר ראתה כלב אחר התחילה לרוץ אחריו ונעלמה לשעה, אחרי חיפושים של כחצי שעה כמעט והרמתי ידיים ואמרתי לאישתי שנחכה עד מחר שיזהו אותה לפי השבב כי היא רצה כמו מפגרת בכביש אבל לבסוף אישתי שיכנעה אותי ללכת לחפש אותה שוב והפעם מצאנו אותה
היא קיבלה כאפה כזו שלא תישכח לעולם אני חושב
גם אני לא שלחתי אותה לאילוף בגלל הסכומים שהם שודדים ואני לא יכול להרשות לעצמי כרגע את זה
אני אומר לך שאתמול וכמעט ויתרתי עליה, זה מגיע עד כדי כך למצבים שאני אומר שעדיף שהיא תהיה אצל מישהו אחר עם חצר או שעם עוד כלב, זה לא קשור חורף קיץ, יש להם בטרייה של דורסל בתחת.

תעדכן מה החלטת לעשות בסוף
ושוב נשאלת השאלה, איפה אתה גר ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר