לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 16:52
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MFFE שמתחילה ב "אומנויות לחימה פרקטיות..."

תשמע......יש הרבה אספקטים שאתה לאלוקח בחשבון ....... שבאים לידי ביטוי אם זה בקרב רחוב ואם זה בדברים אחרים.....

שליטה ---- על הגוף, על הריכוז, ......למי אתה חושב יש יותר שליטה.... לזה שלמד 35 שנה או לזה שלמד 5......... ואני לא מדבר על אנשים יוצאי דופן......אני מדבר על אנשים רגילים.

כוח --- ושאני אומר כח אני מתכוון לכוח של אגרוף או בעיטה........אז אתה בטח תגיד לי מה הבעיה לתת אגרוף.....? אז זהו שזה בכלל לא פשוט לתת אגרוף נכון....אני יכול להסביר לך ב5 דקות מה זה כולל אפילו לכתוב לך :
1.דחיפה של העקב בריצפה.
2.סיבוב המותן מהצד לקדימה.
3.שיחרור היד בהצלפה תוך כדי החזרת היד הניגדית ליצירת אפקט "קפיץ" או היקיטה לקארטיסטים שבינינו....
4.לבצע את כל זה כשאתה שומר על יציבות מרכז כובד ו"קימה" שזהו אפקט סיום של המכה כשכול הגוף "מתכווץ" למכה.

עכשיו.......כל זה נראה פשוט אבל העובדה הפשוטה היא שאת כל זה לוקח שנים!!! לפתח ולעשות כמו שצריך!!! תאמין לי אני עדיין עובד על זה.

*כשאנחנו נלחמים....אנחנו נלחצים וככול שאנחנו נלחצים אנחנו נלחמים יותר ויותר גרוע.....
מי אתה חושב שיכול להשאר יותר רגוע...? 35 שנה......או 5 שנים....

אני לא אומר שקרב מגע רגיל הוא דבר רע! להפך! זה דבר נפלא......אבל אל תשכח שזה בנוי על אומנויות לחימה שונות שכיביכול אתה חושב שלא שוות כלום...אף אחד לא המציא כלום....הכל ממוחזר .אגרוף תאילנדי זה גם דבר טוב.......ובזירה יש לזה אולי יתרון על שיטות כמו קונג פו שלא מיועדות לזירה....
אבל בקרב לחיים ולמוות מישהו מקונג פו יכניס לך אצבע לעין או ישבור לך את הגורגורת......הוא לא ילך איתך מכות כמו שאתה חושב.....

אל תמהר לשפוט......לכל דבר יש את הבונוסים והפלוסים שלו......אומנויות שונות מתעסקות במצבים שונים לפעמים....ובכלל אל תשפוט לפני שתתנסה......

ולסיכום.....בינינו........לא אתה ולא אני הינו רוצים להכנס לקרב אם נזיר שאולין.......
חזרה לפורום
ישן 12-11-2005, 18:43
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
תראה,על סמך מה אתה אומר את זה?

אם היית איזה מסטאר גדול... למדת אומנויות לחימה קלאסיות הרבה זנים,למדת אומנויות לחימה חדשות,והגעת למסקנה שזה יותר יעיל בתור איזה מורה רציני עם ניסיון של שנים,נניח,אבל אתה כולה איזה אחד שבא להחליט לקשקש לנו בשכל על זה שקונג פו לא יעיל, מה יותר יעיל, שיטה שהתפתחה לפני 2000 שנה או שיטה שהתפתחה לפני 40 שנה? עם קונג פו,קראטה ונינג'יצו לא היו יעילים הם לא היו שורדים כ"כ הרבה שנים,אתה יודע שבמזרח באמת היו משתמשים באמנויות לחימה האלה? אנשים הרגו אחד ת'שני,היו מלחמות,תלמד קצת ואז תדבר בסדר? (לא שאני אומר שקרב מגע ושיטות חדשות כמו דניס השרדות וכו' לא יעילות,פשוט הוא אומר ש5 שנים קרב מגע יכול לזיין מישהו עם 0 שנה קונג פו... עצבן אותי)

חזרה לפורום
ישן 13-11-2005, 00:13
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אני מסכים חלקית.

יש משהו במה שאתה אומר שתאכלס בקרב ללא חוקים לקרב מגע יש יתרון (בלבד) על (בלי לפגוע באף אחד) קפוארה,סוגים מסוימים של קונג פו ושל קארטה וכו'. אבל יש הבדל בין קרב בזירה לבין קרב רחוב {אני לא מסכים שחמש שנים בקרב מגע מספיקים כדי להוריד (או לכאסח כמו שאמרת) כל אחד שבא אליך עם סכין} בוא נגיד שגם אם למדת 30 שנה קרב מגע כשתגיע לרחוב אתה תחטוף את האגרוף לפנים בקטטה אתה תחתך מהסכין כשתנסה להתחמק, וזה כי לא משנה כמה תלמד ומה תעשה תמיד יש סיכוי שיקרה לך משהו. אדם מאומן היטב יודע איך לא להגיע למצבים האלה הוא יודע לקורא מה הולך להתרחש ולהתרחק מהמקום לפני שקורה משהו אבל תמיד יש מצבים של חוסר בררה ובשביל זה לומדים את הטכניקות.
בשורה התחתונה אם אתה מספיק מיומן הסיכויים שלך לצאת מהמצב יותר טובים נקודה.
(ולא כמו שאמרת ציטוט: "שאם מישהו ברחוב יאיים עליכם עם סכין או אקדח לא תתחילו לקפת ולעשות טריקים במקום אלא פשוט תכסחו אותו" ).
וכמו שהמאמן שלי אומר (תמיד רציתי לכתוב את זה!!) ואני מצ'טט: "עדיף חי מלוכלך מאשר מת סטרילי" והמבין יבין.
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 20:51
  "האדם הנעלה" "האדם הנעלה" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אתה מדבר על קרב רחוב או על קרב בין מאסטרים???"

לפחות בקשר לשיטהה שאני לומד אנחנו לומדים ועוד אמא של לומדים בריחים הגנה מסכינים,חרבות,פטישים,מברגים ודילדויים מעופפים(סתם בצחוק)
אבל אננחנו לומדים להגן מכל נשק אפשרי אני אישית עוד לא אבל אני כולה התחלתי מלפני חודש אבל יש לי ידע על השיטה
אז הקיצר אל תבלבל ת'שכל

אה ודרך אגב הדברים הכי מלוכלכים שיש זה בקונג פו ונינג'יצו

ועוד עוד דבר שהכי הצחקת אותי כי זה הפך אותך להכי לא מבין...הטלות יש בלי הפסקה באומנות שלי (לינג פו) יש מלא הטלות אבל מלא!!!!!כאילו לכל רמה יש בממוצע איזה 70 הטלות רק...וזה עד לרמה 18 בממוצע

נערך לאחרונה ע"י "האדם הנעלה" בתאריך 14-11-2005 בשעה 20:55.
חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 00:10
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
חהחהחהחהחהחהחהחה........
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי "האדם הנעלה" שמתחילה ב "אתה טועה"

בדיחת החודש 70 הטלות כל רמה ויש 18 רמות וזה עוד כלום..... חהחהחהחהחהחה אתה בדרן או שאתה חולה??????????? מאיפה יש 70 הטלות??? מאיפה הקרצת את הבול שיט הזה?? סליחה אם אני בוטה מדי אבל בקונג פו אני לא מדבר איתך על איזשהו מדריך אחד שהבין שהטלות ובריחים זה דבר חיוני והחליט ללמד אותם במסגרת שיעורי הקונג פו שהוא מלמד אני מדבר איתך על רוב אם לא כל שיטות הקונג פו שבהם אין עבודת קרקע בכלל כולל הטלות. יכול להיות שהקונג פו המסוים שאתה לומד מלמד הטלות אבל קשה לי להאמין שהמאמן לא העשיר את האימון מבחוץ.

חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 17:00
  11aaa11 11aaa11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
איך אתה יודע את זה ?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "קונג פו בין היעילים ברחוב!!"

עכשיו אתה סתם מחרבש שטויות...

מאסטר קונג פו משלב באימונים שלו קאטות,משמעת עצמית,סיבולת כאב,גמישות ברמות מטורפות ועוד כל מני דברים כאלה שברחוב לא הכי יעילים.
"מאסטר" של קרב מגע לא שם על כל הדברים האלה ופשוט מתאמן על קרבות רחוב בצורה הכי מלוכלכת והכי יעילה שיש.
אני לא כמוך יחליט שמה שאני אומר זה עובדה ויפזר סימניי קריאה אחרי כל משפט אבל אני כן יגיד שאני הייתי מהמר על "המאסטר" קרב מגע על סמך מה שאני יודע.

שוב אני רק רוצה להבהיר אני לא אומר שקונג פו לא מחזק או לא טוב לקרבות,אני רק אומר שקרב מגע נוצר במיוחד לקרבות רחוב בלי להתחשב בכלל בסגנון ורוחניות וכל הדברים האלה וזה נותן לו יתרון בקרבות רחוב על כל שאר סוגי האומנויות לחימה.
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 21:00
  idan_m idan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
בואו לא נריב
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי MFFE שמתחילה ב "גם בקרב רחוש יש לקרב מגע יתרון וגם בקרב בזירה!"

קודם כל ל-11aaa11
יכול להיות שאתה צודק ושקרב מגע יותר יעיל ברחוב אבל תסכים איתי שאי אפשר לדעת..יש שיטות ממש קטלניות של קונג פו שגם יעילות ברחוב..
ועכשיו ל-MFFE אני חושב שאני יודע מה הקטע שלך
אתה כנראה לומד קרב מגע ולא מסוגל לישמוע שאולי יש שיטות יותר טובות וכמו הרבה אנשים אתה חושב שהאומנות לחימה שאתה לומד היא הכי טובה ונגיד שהיתה בקונג פו היתה אומר בידיוק ההפך
וגם אמרתה שבזירה קרב מגע גם יותר יעיל על סמך מה אתה אומר את זה?פעם ראיתה לוחם קונג פו בזירה?
תביא את המאסטר של הקרב מגע שלך נגד נזיר שאולין הכי חלש במינזר ותראה איך הנזיר יקרע לו ת'צורה ולא ביגלל שהוא יותר חזק או מהיר אלא ביגלל שהוא מיתאמן כל יום כל היום כל החיים שלו הם אומנות לחימה אז אני יסכים גם איתך שאי אפשר לדעת מה יותר יעיל ברחוב אז נגיד ששתיהם יעילים וזהו

עידן
חזרה לפורום
ישן 15-11-2005, 06:24
  idan_m idan_m אינו מחובר  

סבבה
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי 11aaa11 שמתחילה ב "תקרא מה שאמרתי"

שלך לי את המאמר.
נכון שקרב מגע מיתמקד רק במצבי אמת ברחוב ואולי יש לו יש לזה יתרון קטנטנן על קונג פו ועדיין לא בטוח כי יש הרבה סוגים של קונג פו אז אי אפשר לדעת אולי יש שיטת קונג פו שיותר יעילה מקרב מגע?זה בידיוק כמו שאני אמרתי שברוס לי הכי חזק וענו לי שאי אפשר לדעת ואולי יש מאסטרים יותר חזקים אז אותו דבר אולי יש שיטות קונג פו יותר טובות.
אבל בקרב של מאסטר קונג פו נגד מאסטר קרב מגע המאסטר של קונג פו ינצח ואני יגיד לך למה..
נכון אמרנו שקרב מגע מיתמקד רק במצבי אמת ברחוב?סכינים,אקדחים ולעצור בוקסים וביעטות בסיסים לגוף..אבל המאסטר של הקונג פו לו ישלוף איזה סכין או אקדח או יתן לו בוקס כמו הערסים האלה לפנים הוא יתן מכות ממוקדות מהירות וקטלניות שהמאסטר של הקרב מגע יהיה צריך להיות ממש טוב כדי לעצור אותם

עידן

נערך לאחרונה ע"י idan_m בתאריך 15-11-2005 בשעה 06:31. סיבה: לא כתבתי הודעה!!
חזרה לפורום
ישן 15-11-2005, 07:30
  idan_m idan_m אינו מחובר  

כמה שטויות בהודעה אחת!
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי MFFE שמתחילה ב "ברוס לי לא היה חזק"

כמה שטויות אתה מדבר עם ישמעו אותך מאסטרים גם מקרב מגע הם יצחקו עליך..
1.אם היתכוונת לצ'י-אנרגייה זה קיים ואם אתה לא מאמין תיפתח אשכול חדש ותישאל
2.בקשר לברוס לי הוא היה אומן לחימה במציאות ואני לא יחזור על מה שכתבתי 3 פעמים בשבילך
והוא בהחלט היה בזמנו בין הלוחמים הכי חזקים ואולי הכי חזק אי אפשר לדעת
טוב עכשיו לפי ההודעות שאתה כותב אני חושב שאני יודע איך לתאר אותך במדויק
אתה אחד שמיתאמן בקרב מגע ולא מסוגל לישמוע שאולי יש אומנויות לחימה יותר טובות
בטח המאסטר שלך אמר לך שברוס לי לא היה לוחם במציאות אז אתה מאמין לו
ואתה לא מאמין שיש אנרגיית חיים-צ'י
בכמה מילים
אתה לא מבין שום דבר באומנויות לחימה!!
אז עצה שלי תילמד כמה דברים על אומנויות לחימה קודם לפני שאתה מציף את הפורום בהודעות הלא חכמות שלך כמו שקונג פו לא יעיל..מאיפה לך שהוא לא יעיל?!
טוב בקיצור אין לי כוח להיתווכח אם בן אדם בלי שכל

עידן
חזרה לפורום
ישן 15-11-2005, 14:42
  idan_m idan_m אינו מחובר  

תגיד אתה בכלל שם לב מה שאתה כותב?
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי MFFE שמתחילה ב "אני מבין טוב מאוד אלה אתם שלא מבינים כלום!!"

תגיד אתה בכלל מודע איזה שיטות ומכות קטלניות יש בקונג פו?!
תאמין לי שלא היתה רוצה לחתוף בעיטה בגורגורת או ניקור עינים או יד מסובבת לגרון וזה עוד כלום
יש גם שיטות שהרבה יותר קטלניות מפאק מיי פאי !! ואתה בכלל יודע איזה שיטה קטלנית זאת?פי 2 יותר קטלנית מקרב מגע אם לא יותר וחבל שאתה לא מודע ומזלזל בקונג פו וצ'י ואני התחלתי לפני כמה ימים להיתאמן גם בצ'י קונג ואחרי האימון הרגשתי שיש ביד שלי כוח פי 5 ממה שהיה לפני וזה היה רק היה שיעור ראשון ובכלל לא מיקדתי את הכוח של שיש לי בגוף ביד פשוט אחרי האיימון הרגשתי את היד הרבה הרבה הרבה יותר מהירה וחזקה אז לך תילמד קונג פו וצ'י קונג תחזור ותגיד לנו איך היה
אתה רציתה שאני יגיד את זה אז אני יגיד את זה חד וחלק ותיצטרך לקבל את זה למרות שאתה בקרב מגע
קונג פו הרבה הרבה אבל הרבה יותר יעיל בקרב מגע גם ברחוב!!
למרות שקרב מגע מיתמקדים רק בהגנה עצמית ברחוב וזה גם לא חסר בקונג פו
אתה יודע כמה תרגילים יש רק בקונג פו נגד סכינים ואקדחים?יותר מ-2500 תרגילים וזה על סמך 2500 סיגנונות קונג פו שונים שגילו החוקרים ואפילו החוקים אמרו שיש עוד בטח הרבה והפסיקו לחפס עוד!
ומתוך ה-2500 סיגנונות האלה יש לפחות 1000 ממש קטלניות יותר מפאק מיי פאי !!
טוב בקיצור אני יכול ליכתוב לך עוד מגילה כאן על הקונג פו וכמה שהוא יותר טוב מקרב מגע אבל אין לי כוח להיתווכח עם ילד קטן בלי שכל שחושב שהשיטה שהוא לומד היא הכי טובה
בקיצור תפנים את ההודעה ואל תנסה ללכלך על אומנויות לחימה שאתה אפילו לא יודע איך הם נראות

עידן
חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 14:48
  KY- KY- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
אתה לא מבין כלום באומנויות לחימה, אז אל תדבר!

רשמת :
הכי כדאי ללמוד משהו פרקטי כמו קרב מגע, ג'ודו, קארטה שוטוקאן, טאי קוואן דו, איגרוף תאילנדי...
עם כל זה אתם יכולים לנצח את מי שאתם רוצים.

------
זה בכלל לא נכון!

1. תבינו שהאומנות לחימה שאתם לומדים ( לא משנה איזה ) לא תהפוך אותכם לבלתי מנוצחים ושתוכלו לפוצץ כל אחד ברחוב!
אני מכיר אומניי לחימה שקיבלו מכות מסתם ערסים!
האומנות לחימה לא תגרום לכם לנצח אנשים מהרחוב ב-100%, אך נותנת לכם היתרון.
2. זה ממש דבילי, וגם אם אני אלמד איגרוף תאילנדי או גו'דו או קרב מגע, זה לא אומר שאני ''אוכל לנצח את מי שאני רוצה''
איזה שטות.

בקיצור אתה לא מבין שום דבר באומנויות לחימה אם זה מה שאתה רושם.
חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 21:00
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX

קרב מגע האמתי זה לדעתי בכלל לא אמנות... כמו שמו כך הוא, קרב מגע לא יותר מזה.

במקום אחד שאני מתאמן וגם שיש שם קרב מגע, רשום שם על כל חגורה פירוט כללי על מה שלומדים שם... כל פעם שקוראים משם זה פשוט מצחיק... יש שם הרבה דברים על לוחמה נגד טרור ועל אנשים עם רימונים ורובים... וזה נקרא מכות רחוב אה...

חוץ מזה גם בקונג פו יש הרבה מאוד טכניקות ותרגילים נגד נשקים, אבל לא מהסוג הזה של הרימונים והבזוקות...

עכשיו לדעתי לסיכום של העץ, כל אחד צריך להמשיך בשלו ושלא יזלזל באמנויות אחרות, קרב מגע פרקטי וטוב ומתאים יותר לצבא ודברים כאלה... לדעתי אין טעם שחיילים בצבא ילמדו קונג פו, אמנות מורכבת מדי... וממש לא מתאימה לאופי של רובנו הישראלים, היא דורשת הרבה משמעת, הבנה, והתמדה, מה שאם היה לרובכם אולי הייתם מבינים מה זה קונג פו.

זהו הצד המנטלי בקשר לזה שאמרת שיש בקונג פו הרבה משמעת ודברים כאלה, כי אם יש לך את הדברים האלה היכולות שלך יכולות רק לעלות...
וזה עוד סיבה למה בארץ אין הרבה מאמני קונג פו או שאם בכלל הם טובים, רק חלק קטן באמת טוב וזה חבל.
חזרה לפורום
ישן 06-12-2005, 16:47
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
בואנ'ה MFFE

נכון שאתה בן 10?
איך נראה לי שאתה ילד קטן שמתעצבן על כל שטות, תתבגר, תרגע,
עוד תחטוף טחורים בסוף, תקשיב לאחרים זה יעשה לך רק טוב אחי.

ודרך אגב אולי סטיבן סיגל לומד גם אייאדו (שהאמת אין לי מושג מה זה)
אבל למיטב ידיעתי בתור אחד שלומד ג'יו ג'יטסו זה מה שסטיבן סיגל עושה בסרטים שלו.

וסתם כי בא לי לפטפט עוד קצת, אומניות לחימה רבות מאוד, דומות אחת לשניה,
ואחרות שונות במהותן, בכל מקרה לא נולד האדם שאפשר לאמר עליו שהוא בלתי מנוצח,
גם סופר, מאסטר, אלוף בלא יודע מה, צריך מזל בקרב נגד סתם איזה אשה זקנה.
כי אתה אף פעם אבל אף פעם לא יכול לדעת מה הולך לקרות.
לדעת אומניות לחימה יכול רק לעזור, לא להבטיח לך כלום.

MFFE הרגת אותי עם ההודעות שלך, צה אתה לומד עוד לא הבנתי?
חזרה לפורום
ישן 06-12-2005, 23:12
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
שלום natisa
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "הערה......"

קודם כל תודה, מוזר שאני היחיד? מג'יו ג'יטסו.

אתה צודק אולי היה טון של התלהמות בדברי ועל כך אני מתנצל,
אך עם זאת אני בהחלט יודע את פירוש המילה ולדעתי MFFE התלהם ועוד איך,
קרא את כל מה שהבחור כתב: דברים בסגנון, ואני לא מצטט אני מביא דברים מהזיכרון אז אל
תתפוס אותי על המילה בבקשה, "אתם כולכם טועים ולא יודעים כלום, אני יותר חכם ממך" ונסיונות
התכתשות (יותר טוב?) ילדותיים, אבל עזוב אין לי כלום נגד אף אחד ובסופו של דבר האשכול
גרם לי יותר לצחוק מאשר להתעצבן אז באמת בכיף.

באשר לשאלתך, באמת בקיצור, ג'יו ג'יטסו ברזילאי מתרכז יותר בעבודת קרקע,
ג'יו ג'יטסו מודרני מתעסק גם בעבודת קרקע אבל פחות, יותר בבריחים חניקות והטלות.

אבל בסופו של דבר הכל תלוי במאסטר ובדוג'ו שלך, אולי יש מקומות של ג'יו ג'יטסו מודרני
שמתמקדים בעבודת קרקע יותר מבדוג'ו של ג'יו ג'יטסו ברזילאי, מה יהיה ההבדל במקרה כזה?
שאלה טובה, אני לא יודע, אם מישהו יודע אני גם אשמח לדעת.

בגדול זו התשובה לשאלתך, ואני אשמח לקבל תיקונים או הוספות.
חזרה לפורום
ישן 18-12-2005, 14:21
  L_veR L_veR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל L_veR

סתם לידע כללי.. השיטה ה"דפוקה" ו"הלא יעילה" לפי דבריך של הקונג פו,היא אחת מהאומויות
המוצלוחת ביותר שיש. רוצה להתפאר ביכולות בזמן מלחמה.. בסדר, אז ככה:
*שיטות הקונג פו מפתחות זריזות, וגמישות יחסית גבוהה מאשר אומנויות אחרות.
*ה"קונג פו" מכיל בתוכו יותר זרמים פנימיים מאשר כל אומנות אחרת (סגנונות שונות, פילוסופיות, דרך
חיים, ועוד).
*בקונג פו יש טכניקות ללחימה של אחד מול אחד, ובלחימה מול רבים. בנוסף יש כל מיני סוגים של
קבוצות שנועדו להדוף מס' אויבים גדול פי כמה מהם. למשל "קבוצת הדוב", 7 לוחמים מסודרים בקבוצה
של הדובה הגדולה, שיטה זו יכולה להדוף בין 40 ל-50 אויבים.

וסתם להוסיף פלפל. באחת המלחמות שלהם הם הדפו צבא חמוש היטב וגדול מהם פי 4 בערך בעיקר
בעזרת מוטות.
פיקפקת בשיטה שכבר הוכיחה את עצמה לפי כמה מאות שנים, והתחלת לחפש סיבות למה היא לא
טובה מבלי לברר עליה את הדבר הקטן ביותר. ואם כל הכבוד על השיטה הישראלית והציונית שלנו,
הייתי רוצה לראות אומני קרב מגע מנצחים צבאות חמושים בעזרת מטות בלבד.
חזרה לפורום
ישן 28-01-2006, 03:25
  Wakamusha Wakamusha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
נלחמתי עם כמה שיטות

לא עם יותר מדי - אבל ההתרשמות שלי היא כזו

לוחם בנוי מ

50% טכניקה
25% אישיות
25% מסה

האומנות שאתה עושה יכולה מאוד לעזור לך, אבל

אם תקחו מישהו שהוא פשוט עצום, או ממש שרירי,גמיש, חזק ומהיר (היה לי קרב כזה) , אבל הוא ממש אידיוט וחסר-דימיון.. אז אפילו אם תהיה לו טכניקה מצוינת (גם הייתה לו טכניקה מצויינת) הוא לא ינצח אתכם (ניצחתי אותו בסוף, הוא פיזז מולי במשך 2 דקות ולא הצליח לפגוע לי בשום מקום משמעותי ואז פשוט חיכיתי כמו שהמורה שלי לקראטה לימד אותי לפער בהגנה שלו, וקברתי את האגרוף שלי באף שלו, מה שסיים את הקרב).

אתה יכול להיות תותח-על במשהו אחד, ואפס במשהו אחר.. יכול להיות ששום דבר לא יהפוך אותך לחזק, ושום אימון לא ישפר אותך - יכול להיות שאתה תנצח אומני לחימה ותיקים גם בלי לדעת שום אומנות לחימה ורק בגלל שאתה בנאדם מיוחד ,בעל תושייה, ודי שמן

בקיצור , אל תאמינו לכל דבר שאתם שומעים , ואל תקפצו למסקנות.. מורה מאוד חכם אמר לי את זה פעם - בסופו של דבר , כל בנאדם זה סיפור אחר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:40

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר