לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2004, 14:09
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MzM שמתחילה ב "שאלה לגבי ציורי קיר- מחירים ועוד.."

אם אתה עושה זאת בשביל ההנאה, לדעתי לא צריך לקחת דברים בפורפורציות, 1500 ש"ח לפי דעתי זה מחיר טוב מאוד לכל היותר.
בהתחלה תיקח את המחירים שמציעים לך, אם יבואו עוד בקשות תתחיל קצת להעלות מחירים לפי ההרגשה שלך, לא להתחיל למדוד מטרים * זמן * איכות הציור, לפי דעתי.
אם אתה עושה את זה בשביל פרנסתך, כדאי לך לבדוק באתרים ובציורי קיר אחרים כמה הם עלו, ואולי גם לשוחח עם האמנים שציירו אותם.
כמה דברים שצריך לפי דעתי לבדוק לפני הצעת המחיר, זה בכמה חומר תשתמש, וכמה זמן זה ייקח לך בשעות רצופות, ולפי זה לקבוע הצעת מחיר בהשוואה לציורים אחרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2004, 18:09
צלמית המשתמש של פיינטבול
  פיינטבול פיינטבול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל פיינטבול
אחרי ששירטתתי את זה בפוטו שופ(אני לא טוב באופיס)זה כבר לא נראה כל כך פשוט:-P
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רוח רפאים שמתחילה ב "משוואה מתמטית פשוטה?"

לפני המשוואה אני אסביר לך איך זה עובד.
כל הרעיון הוא לשרטט ריבועים על התמונה המקורית. כל הרעיון זה שיש לך שטח מסויים על הקיר (או איפה שבא לך ואתה רוצה להעלות בצורה פרופורציונלית את הציור שיש לך.
לאחר שסימנת את הריבועים על הקיר הגעת לשלב הקל(עם השיטה הזו הציור הופך להיות הרבה יותר קל) כל קימור שנמצא בקוביה הקטנה יהיה שווה בקוביה הגדולה.
לדוגמא: אתה מצייר איש(הכי פשוט) והאף מתחיל בקוביה השביעית משמאלוהרבעית מלמעלה(בתמונה הקטנה) כך זה גם יהיה על הקיר.
אולי זה נראה מסובך (חח גם אני מתבלבל כשאני קורא את מה שכתבתי )אבל זה לא נורא בכלל. תדפיס ותעשה לך על נייר צעד צעד ותראה כמה זה קל.לי לפחות זה עזר הרבה.
את הקוביות על הקיר אתה יכול לעשות אם סרגל גדול או לתקוע מסמרים ולמתוח חוט בינהם(יותר מיועד לקירות גדולים)
אם לא הסברתי מספיק טוב (ויש לכך סיכוי ממש טוב ) תשאיר לי את המסינג'ר או האיסי שלך ואני אשמח להסביר יותר(כמובן שקודם אתה עושה עם עיפרון ממש חלש
מקווה שעזרתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר