לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2006, 15:24
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
דרך החיים שלי...

זה לא נכון לומר שלא ניתן לפגוש את אלוקים.
כולנו פגשנו אותו. או את הנציגים שלו.
לפני שיצאנו לאוויר העולם.
עמדנו מולו ערומים, קטנים וחמודים והוא חילק לנו מבקבוקי ענק דברים.
עמדנו שקטים ומשתוקקים לדעת מה נקבל מהאיש עם הזקן הארוך...
הוא היה מסתכל עלינו בעין חדה דקה ארוכה, ואז מושיט ידו ולוקח משהו מהבקבוק ומוסר אותו לנו.
אנחנו כמובן לא ידענו מה יש באותם בקבוקי ענק ומי הוא האיש הנחמד הזה. ידענו רק כי כבר לא נוח לנו לשכב כך במים וכי אנחנו ממש רוצים להתייבש כבר..באותו הזמן לא ידענו עד כמה יבשים נהייה.
האיש היה מביא לנו שקית עם נוזל, נושק את לחיינו, שם ידו על ראשינו ומברך. ואנחנו שמחים ומרוצים מהמתנה הראשונה עלי אדמות חזרנו למים שלנו וחיכינו ליציאה.

היום, במבט לאחור אפשר לדעת בדיוק מה חילק אותו איש זקן.
-הבקבוק הכחול היה מיועד כולו ליופי. הזקן היה מחלק אותו בנדיבות רבה. ממלא את השקיות במלואן ומחלק לפי התור. לקראת סופו של הבקבוק, השקיות נהיו קטנות יותר ויותר עד שלא נשאר בבקבוק דבר, והאחרונים שבשורה היו חוזרים למים ללא השקית הכחולה.
-הבקבוק הסגלגל הכיל בתוכו הצלחה. עוזרי הזקן היו שופכים קצת פה, קצת שם, ומרוב התרגשות הרבה היה נשפך על הרצפה. "את הנשפך אין להשיב" היה אומר הזקן, ומוסר לנו את השקיות החצי ריקות. היו שקבלו שקית כמעט מלאה והיו שקבלו שקיות עם תוכן של טיפה וחצי.
לאחר שהתחיל את החלוקה מצד שמאל של השורה, היה מחליט הזקן להתחיל את חלוקת הבקבוק
הצהוב מימין.הבקבוק הצהוב הכיל הומור. הזקן היה מוסר אותו לאחר חשיבה רבה, מחייך ואומר "השתמשו בזה כראוי" .
את הבקבוק האדום החזיקו שלושה עוזרים. הם נשאו אותו בתוך מיכל ענק, נזהרים שלא להפיל אותו.
את הבקבוק הזה היה מחלק הזקן מהאמצע, למען הצדק. הבקבוק הכיל את הבריאות. אלה שקבלו את השקית במלואה היו מחייכים ומודים לזקן הנחמד. אלה שקבלו שקית חצויה או ריקה היו נעמדים דוממים, נושאים עיניים שואלות בזקן..הזקן היה מסתכל עלינו בעיניו הטובות ואומר "אל דאגה..".
אך הבקבוק שהכי עניין אותנו היה הבקבוק הצבעוני. הוא היה מהמם. לא יכולנו להזיז את עינינו ממנו. הצבעים היו מתחלפים במהירות ויוצרים אורות שונים בחדר. פעם הצבעים היו כהים יותר ופעם בהירים.
את הבקבוק הזה השאיר הזקן לסוף..הוא היה אומר "טוב,והחלק האחרון.." ,עוצם עיניו ולוקח קצת נוזל מהבקבוק. לאחר מכן פוקח את עיניו, מסתכל בצבע הנוזל ומחייך..כל אחד בתורו קבל שקית מלאה בנוזל. אך הנוזלים היו בצבעים שונים ובכמויות שונות. כשמישהו היה מקבל נוזל שהיה כמעט כולו שחור, היה הזקן אומר "אני שם למעלה בשבילך, תזכור את זה! הצבע לא אומר דבר".
לאחר שכל אחד נשא איתו 5 שקיות חזרנו כולנו למים וחיכינו לצאת לאוויר ליישם את המתנות שקבלנו מהזקן.

באחד הלילות עצמתי את עיני ושאלתי את אותו איש זקן..
"אלוקי תגיד לי, מה היה באותו בקבוק צבעוני ויפה?"
והאיש הזקן ענה בנועם "דרך חיים ביתי, דרך חיים"
"דרך חיים?" שאלתי אותו לא מבינה..."ואיך אתה יכול לחלק לנו דרך חיים?"
"אני לא.." ענה לי הזקן "לרוע מזלי חילקתי לכם את השקפת העולם. את הדרך בה תראו את החיים."
בבהלה נפקחו עיני. הבנתי! הבנתי! הנוזל היה בעל צבעים שונים! הבהירים הם אלה שיתנו לאדם לראות את העולם בצורה בהירה, אופטימית. והכהים...

בזמנו, אני עמדתי לקראת סוף השורה מימין. הנוזל הכחול פסח מעלי ונותרו בו רק כמה טיפות בשבילי.
מהבקבוק הסגול לא קבלתי הרבה יותר נוזל, והרי "את הנשפך אין להשיב".
את הצהוב קבלתי במלוא השקית. שקית יחידה שהייתה מלאה.
את השקית האדומה קבלתי חצויה..שמחתי...והרי היא לא מלאה יותר מדי ולא ריקה יותר מדי..בדיוק במידת הסבל...
הבקבוק הצבעוני בדיוק נהפך לחום כשאני קבלתי את השקית. לא אהבתי את הצבע הזה..אבל מילותיו של הזקן הדהדו לי בראש : " אני שם למעלה בשבילך, תזכור את זה! הצבע לא אומר דבר".
ואני אכן יודעת...הוא שם בשבילי!!! אבל אני מצליחה להרגיע את החום החזק רק עם צבע אחד...צהוב.
הקשבתי לזקן והשתמשתי בנוזל בחוכמה...מעכשיו, זו דרך החיים שלי, כך החלטתי!

אז איזה בקבוקים קבלתם אתם?

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 02-02-2006 בשעה 15:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר