לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2004, 21:46
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
דעתי :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "סקר : דאבל דייטים, בעד/נגד או אין התנגדות ? -נא לנמק !"

טוב, בכלליות אני חושבת שדאבל- דייטס זה מוזר במעט אבל תלוי מאוד באיזו סיטואציה נמצאים כי יש כמה סוגים .

סוג אחד : כשזוג יוצא עם זוג אחר וההיכרות היא דלילה או קיימת רק עם אחד מבני הזוג .
לדוגמה : חבר שלי ואני יצאנו לפני כשבועיים לדאבל דייט עם חבר טוב שלנו ובחורה חדשה שהוא הכיר .
אותו אנחנו מכירים היטב (הוא החבר הכי טוב של חבר שלי ואני הכרתי אותו עוד בטרם הכרתי את חבר שלי כי הוא שירת בבסיס שלי), אז יוצא שאנחנו מבלים הרבה, יש לנו נושאים משותפים, בדיחות משותפות והבילויים שלנו מאוד קולחים .
אבל- בדאבל דייט היו רגעים של שתיקה, התנהגות מעט שונה ואפשר לומר שמאוד 'נזהרנו' בשטויות שלנו ומאוד
ניסינו לגרום לה להרגיש שייכת ואני לא יודעת אם זה בשל העובדה שהיא הייתה ביישנית או בגלל שאנחנו מעדיפים
שהוא יחזור לחברה שלו לשעבר, אבל אני הרגשתי מאוד מאוד מאוד מוזר (כנראה בשל הרצון לעשות רושם טוב- שזה תמיד מלחיץ) .

סוג שני : כששני הזוגות מכירים ויוצאים בקביעות, כך יש נושאים משותפים, צחוקים משותפים וסביר להניח- שתחביבים משותפים .
ואני חושבת שלהגיע למצב כזה של יכולת לצאת בזוגות בקביעות ולהנות באמת, זה נדיר ו-אידיאלי .

אז מחר... אני הולכת לחוות את הסוג הראשון, חבר שלי ואני יוצאים עם שותפו לדירה וחברתו .
(ההיכרות משני הצדדים היא מינימלית כי גם חבר שלי בקושי מכיר את השותף, אבל חשבו שזו תהיה הזדמנות נחמדה להכיר יותר) .
אני אתן לזה הזדמנות בתקווה שלא נתאכזב כי סה"כ כל תחילה של חברות מתחילה בהיכרות מינימלית .

וויש אס לאק...
ותודה לכל המגיבים, מצפה לשמוע עוד דעות, מחשבות, תחושות, סלידות, עקיצות וכו' .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 09-12-2004 בשעה 21:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 04:31
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רחלי כדי לקבל תשובה ברורה יותר צריך לתת שאלה יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "סקר : דאבל דייטים, בעד/נגד או אין התנגדות ? -נא לנמק !"

חדה ומכוונת ולהיות יותר ספיציפים כמו?
האם הכוונה בדאבל דייט ליציאה הראשונה או בכלל אם עוד זוג או אולי מתי כדאי לזוג (כלומר כעבור כמה זמן מאז שהם הכירו) להתחיל לצאת עם עוד זוגות או עם עוד זוג

ואז לדעתי התשובות יהיו יותר ממוקדות בגדול לדעתי זה לא מזיק וזו גם דרך להכיר אנשים ואת המין השני, אם זוג חברים נגיד שני בנים יוצאים לפגישה ראשונה עם שתי בנות אז זה יכול להיות ערב בכיף ואז ניתן או במהלך הערב להפרד לשתי זוגות וכל זוג מכיר אחד את השני יותר לעומק (כמו שאני עשיתי פעם) או שניתן לבלות ביחד ובפגישות הבאות אם יש התאמה כל אחד נפגש לבד ומתחיל להכיר אחד את השני ואז אפשר להפגש שוב ביחד כעבור כמה זמן שכבר כל אחד מגיע כזוג ולדעתי בילוי עם עוד זוג יכול להיות סבבה זה בעצם להפגש עם חברים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר