לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2004, 22:27
  Red-Beam Red-Beam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שאלה Hard-disk לא מזוהה ע"י הביוס

שלום לכולם,

קניתי דיסק קשיח חדש (WD 80G) ואני מנסה להוסיף אותו למחשב ישן מסוג פנטיום 3 450. כאשר המחשב עולה הוא נתקע בשלב זיהוי הדיסקים. הבנתי פחות או יותר את הבעיה לאחר אין ספור שעות של גישושים ברשת, עכשיו אני מנסה לפתור אותה ואני מקווה שמישהו כאן יוכל לעזור לי. הבנתי שהבעיה היא שהביוס ישן מדיי ואינו תומך בדיסקים גדולים מ-33.8G הבעיה היא שבאתר היצרן של לוח האם אין עידכון לביוס (לוח אם MSI דגם MS-5156 ביוס גירסא 1.3) בדקתי גם עם התוכנה האוטומטית וגם חיפשתי בעצמי. ישנם עוד שני פתרונות שמצאתי, אחד לקנות בקר שעולה בסביבות 150 ש"ח והשני לג'מפר את הדיסק כך שהוא יוגבל ל-33.8G ואז הפסדתי 60 אחוזים מהדיסק!!. פתרון נוסף (ואחרון ) מהאתר של WD והוא להוריד סט כלים שלהם שעולה בעזרת דיסקט בהפעלה (Life guard 11) ובעצם אמור "לעבוד" על הביוס כדי שלא יתקע ואז הדיסק עולה כמו שצריך - אני לא מצליח להעלות את הדיסקט.
הדיסק תקין וניסיתי אותו על מחשב אחר - הוא לא הבעיה (הוא גם עובד עם המחשב הזה עם הג'ימפור).

בלי שום קשר, זאת אומנם הפעם הראשונה שאני כותב בפורום אבל אני קורא בו כבר די הרבה זמן, בזכותכם אני בעליו הגאה של Athlon64 3000 ואני מאוד מרוצה גם מהמחשב וגם מההמלצות.

מקווה שתוכלו לעזור,

תודה מראש, RED-BEAM .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר