לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2006, 07:47
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אני מרגיש כאילו כל העולם חרב עליי

לפני איזה חודש בערך הודיעו לי שלסבתא שלי יש סרטן בכבד ושהוא כבר בשלבים די מתקדמים. הודיעו לי שהוא מתפש יחסית מהר ואין הרבה סיכוי שהיא תשרוד.
היא הייתה מאושפזת בבית-חולים ואז ההוררים שלי ודודים שלי (דוד ודודה- הבן והבת השניים של סבתא שלי) העבירו אותה ל"אחוזת-ראשונים", שזה איזה בית אבות עוקרתי וביתי למבוגרים.
שלשוום הלכתי לבקר אותה וראיתי שהיא במצב מאוד רע. היא לא יכלה לזוז והיו צריכים להנשים אותה ולתת לה עירוי והיא רב היום הייתה מחוסרת הכרה. רציתי למות. זה הרס לי את היום
אתמול חזרתי הביתה ואבא שלי אמר לי: "סבתא הפסיקה לנשום, הרופאים לא יודעים מה יהיה, נדע רק מחר". הוא אמר את זה לדעתי בצורה אלגנטית ועדינה לדעתי אבל הרגשתי כאילו הוציאו לי את הבטן מהמקום ועכשיו אין שם כלום. לא רציתי כלום, שיחקתי במחשב כדי להסיח את דעתי ובכדי לא לבכות.
היום בבוקר ב-5 צלצל הטלפון, מה שהעיר אותי, ושמעתי את אבא שלי מדבר ואח"כ אומר לאמא שלי: "זהו, נגמר". ושוב באה אליי אותה תחושה מאתמול וכמעט בכיתי. אני לא רוצה לבכות כי אני מפחד שאני יקרוס. בסתא מצד אימי גם כן נפטרה מסרטן, ואני לא מבין! פשוט לא מבין!
אמא שלי נסתה להגיד לי ככה ב-8 את החדשות אבל סיפרתי לה ששמעתי ואני יודע.
ההלוויה היום ב-2 ואני מתכוון ללכת.
אני לא מסוג האנשים שבוכים, לא כי אני נגד- אני פשוט לא בוכה. זה משהו נפשי נראה לי.
אבל ממש אין לי מושג מה לעשות. אני לא רוצה כלום, גם לא לחיות. אני לא מתכוון להתאבד או משהו כי אני לא אחד שבורח מצרותיו, אבל עכשיו אחרי שסבתי הלכה לעולמה לא נשארו לי שום סבים וסבתות ואני כולה בן 15.
אני גם לא יודע אם אני צריך לשבת שבעה או לא.

אשמח אם תקראו ותגיבו או תמליצו לי,
איציק!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר