לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2006, 13:15
  eldad ashton eldad ashton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל eldad ashton
אהבה

שלום לכולם..(מצטער מראש על האורך)
יש לי ידידה שאנחנו ידידים במשך 3 שנים.. לאחרונה היה טיול שנתי ולמדנו להכיר אחד את השנייה טוב יותר.. באותה תקופה היה לה חבר כ7 חודשים והיא נפרדה ממנו בגלל הרגשות שלה כלפיי..
לאחר מכן דיברנו על מה שכל אחד מאיתנו מרגיש.. והיא ביקשה שאני אתן לה חודש כי היא לא יכולה לקפוץ מקשר לקשר.. החודש עבר.. ונהיינו חברים לפני כמה ימים..
הכל זורם מעולה ואנחנו בטוחים במה שאנחנו מרגישים.. ומה שיותר טוב זה שנכנסו לקשר הזה מידידות ככה שאנחנו מכירים אחד את השני באמת טוב.. אבל.. אוטוטו אנחנו מסיימים ללמוד וכל אחד הולך למסגרות אחרות(אני לצבא.. היא עתודאית..) וואלה אני בפחד מתמיד מזה שזה יסתיים בהמשך.. בעתיד הרחוק..(נפגעתי ממש ממש קשה ומאז אני פוחד להיפגע שוב.. כי אני יודע שאם זה יקרה איתה אני אהיה שבור ולא בטוח שאוכל לבנות את עצמי מחדש..)
האם זה פחד מוצדק? האם באמת יש סיכוי שקשר (רציני) שמתחיל בגיל הזה באמת יכול לעבור את כל המכשולים בדרך(מסגרות שונות אנשים חדשים שמכירים וכו')?

אשמח לקבל עצות.. הערות ואשמח עוד יותר אם תצליחו להרגיע אותי..

תודה מראש
אלדד!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2006, 15:11
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אין סיבה שלא..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eldad ashton שמתחילה ב "אהבה"

אני אישית חושבת שאם אתם באמת אוהבים כמו שרשמת, אין סיבה שהקשר יגמר...
הפחדים שלך מובנים וזה טבעי שהם נמצאים שם, אבל חשיבה על זה יתר על המידה יכולה לפגוע יותר בקשר שלכם...אתה פוחד שדרככם יפרדו כשתסיימו בצפר? אז חכה..יש עוד חצי שנה עד שזה יקרה..אל תקדים את המאוחר...
וגם מאוחר יותר אין שום סיבה שהצבא תיהיה הסיבה לניתוק הקשר...חסר זוגות שאחד מבני הזוג בצבא? וזה מחזיק מצויין...כך שאל תמהר להסיק מסקנות..ותהנה בנתיים כמה שאתה יכול עד לסיום הלימודים.

מקווה שעניתי לך..

רינה

ישן 01-02-2006, 18:42
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
זה פחד מוצדק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eldad ashton שמתחילה ב "אהבה"

יש עוד הרבה פחדים מוצדקים בעולם. יש לך חיים ויכול להיות שמחר תקבל התקף לב או תיקלע לתאונת דרכים. אז מה? אתה חי כל הזמן בהרגשה מפוחדת מזה? אתה לא הולך במעבר חצייה?

לדעתי, פשוט מאוד הנקודת גישה שלך לא נכונה. במקום לחשוב מה יכול להשתבש - תחשוב "למה לעזעזל שזה ישתבש?". אופטימיות.

אני מכיר המון קשרים שמגיעים מ"עולמות שונים". רקע, מקום מקורים, מקום... אהה... עבודה (אזרחות / צבא / עתודה / שירות לאומי / לימודים וכו') - והם מצליחים. למה לא? תחשוב על זה. למה לא?

חברים שונים? ומה אם מדובר על מישהי שגרה במקום שונה משלך? אז לא היה מדובר בחברים שונים? אותו הדבר.

עיסוק שונה? מעולה. אתה תלמד על העיסוק שלה והיא על שלך. זה לא עד כדי כך שונה באזרחות. מה אתה חושב? שאני רוצה שחברה שלי תהייה מאבטחת כדי שלא יהיו בנינו הבדלים?

במקום לחשוב ולדאוג כל כך עם הראש - תתחיל לאהוב עם הלב...

או במילים אחרות: act like a fish - and swim!
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 01-02-2006 בשעה 18:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר