לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 11:15
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
החל מהבוקר: יצחק ניסן - מנכ"ל התעשייה האווירית

מר יצחק ניסן יחל הבוקר למלא את תפקיד מנכ"ל התעשייה האווירית (תע"א). מר אהוד אולמרט – ממלא מקום ראש הממשלה בתפקידו כשר האוצר, ושר הביטחון - מר שאול מופז, אישרו את מינויו של מר יצחק ניסן למנכ"ל התע"א. זאת לאחר שבתאריך 29.12.05 בחר דירקטוריון התע"א בראשות מר יאיר שמיר, פה אחד, ביצחק ניסן כמועמד לכהונת מנכ"ל התעשייה האווירית.

יצחק ניסן החל את עבודתו בחברה בשנת 1978 כמהנדס מערכות, ובמסגרת זו יזם והוביל את פיתוח מערכות התקיפה העיקרית של ספינות חיל הים. בין השנים 1995 עד 2002 שימש מר ניסן כמנהל מפעל מבת העוסק בתחומי החלל, מערכות טילים וחימוש מדויק עבור צה"ל ולייצוא. המפעל נמנה על המפעלים המובילים בתעשייה האווירית ועל כך זכה יצחק ניסן בפרס התעשייה לשנת 2001. בשנת 2002 מונה מר ניסן לסמנכ"ל התעשייה האווירית ומנהל חטיבת מערכות טילים וחלל של החברה. החטיבה כוללת מפעלים בתחומי מערכות נשק וחלל עם היקף מכירות שנתי של כ- 600 מיליון דולר. תוכניות עיקריות בחטיבה כוללות את תוכנית ה-"חץ", מערכות "ברק" להגנת ספינות ולוויני "אופק" ו-"עמוס".

למר ניסן ניסיון רב ביזמות ושיווק בתחום הביטחוני ובתחום החלל האזרחי. בתפקידיו הוביל

תפישות חדשניות שהביאו לפיתוח מערכות בהיקפים גדולים. בכל תפקידיו הוכיח יכולת להוביל שינוי ולהביא לשיפור בביצועי הארגונים שניהל.

למר ניסן תואר ראשון (B.Sc) ותואר שני (M.Sc) בהנדסת אלקטרוניקה ומכ"מ (שניהם בהצטיינות) מאוניברסיטת וושינגטון בסיאטל, ארה"ב.

במכתבו למנכ"ל הנכנס, מר יצחק ניסן, אמר המנכ"ל היוצא, מר משה קרת: "אני עוזב היום את תפקידי ברגשי גאווה גדולה על ההישגים האדירים של החברה. אני מאחל לך, ניסן, הצלחה רבה בתפקידך כמנכ"ל התע"א. מהיכרותי אותך ואת יכולותיך, אני משוכנע כי תצעיד את החברה לשיאים חדשים".

עם כניסתו לתפקיד אמר מר יצחק ניסן: "אני מודע לאחריות הגדולה המוטלת על כתפי. אעשה הכל על מנת להצעיד את החברה להישגים חדשים ולהצדיק את האמון שניתן לי".

יו"ר דירקטוריון התע"א, מר יאיר שמיר, בירך את מר יצחק ניסן על מינויו: "אין לי ספק כי מר ניסן יכול להוביל את החברה לשיאים חדשים בארץ ובחו"ל, הן בתחומים האזרחיים והן בתחומים הצבאיים בהם פועלת החברה".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר