לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 18:53
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
כל מי ששירת או משרת יותר משנה בתותחנים...

אני לקראת סוף מסלול, ואני בודק אופציות... תכלס ממש רציתי להתקבל לחובלים אבל לא עברתי תגיבוש ואחרי טירונות לא משהו ומחזורית ואימון מתקדם סבבה אני מתכוון לתת פוש רציני לחוד וקצת שנשארו לי... אם אתם יכולים לפרט איזה אופציות בצורה באמת מפורטת יש לי אחרי סוף מסלול, ובמקביל איזה תפקידים אפשר לקבל כמסיים קורס מכי"ם... תכלס אני לא כל כך רוצה להיות מפקד.. אבל אני כן רוצה לתרום, ולכן התפקיד שאני כרגע הכי נמשך אליו זה להיות חובש ולעזור לאנשים להרגיש יותר טוב... הייתי מעוניין גם במד"ס או הדרכה מסוימת בשבטה או בגדוד, והיה מאוד עוזר לי אם הייתם מפרטים לי מה האופציות בפירוט(כלומר מדריך של מה, מש"ק של מה, איזה סוג חובש, מתי יוצאים לזה, כמה זמן הקורסים וכו' וכו')... בנוסף היה נחמד אם הייתם מייעצים לי מה נראה לכם שכדאי לי... אני יודע שיש לי קב"ה 54 ודפ"ר 60 או 70... בכל מקרה לקורס חובלים זה הספיק לי... אם תוכלו לעזור אני מודה לכם מאוד כי אני עושה חושבים במהלך הרגילה שלי כרגע... אגב אני פוסל על הסף להיות במפקדה של הגדוד או להגיע לותיקות- אני מעדיף להוריד פרופיל מאשר להגיע לשם ואף להגיע לקב"ן אם יהיה צורך ולקבל תפקיד עורפי.. לא מתוך רצון, אלא מחוסר ברירה

נערך לאחרונה ע"י melarky בתאריך 08-02-2006 בשעה 18:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר