לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2006, 14:40
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
שאלה: איך להפטר מהפחד שבקרב

אתם מכירים את הפחד שלפני הקרב
לכול אחד הפחד הזה פועל אחרת יש כאלה מרגישים
אותו לפני הקרב יש כאלה שלא מרגישים אותו ויש כאלה שאחרי הקרב מרגישים
את האדרנלין
עוד דבר לכול אחד זה משפיע אחרת
יש אחד שלא יכול לזוז בגלל הפחד יש אחד שניכנס לאטרף
יש עוד דוגמאות לכול אחד זה משפיע אחרת
אני הסביר איך אני מרגיש את זה
אני הטיפוס שמרגיש את הפחד והאדרנלין לפני הקרב ואחריו הקרב
מה שמעצבן אותי שהפחד הזה אני לא הגיד שמשתק אותי
אבל בוא נגיד שאני מרגיש חלש יותר בגלל שהפחד והאדרנלין משגעים לי את הגוף
איך אני יכול להתגבר על זה ?
אני יודע שלא יכול לקרות לי כלום אבל עדין הגוף שלי נכנס למצב של לחץ
אני רוצה להגיע למצב שבקרב שבוא אני רגוע ושולט בעצמי
בלי כול הפחדים האלה מה יכול לקרות ומה יהיה יהיה אחרי הקרב
למישהו איך דרך או שיטה כיצד אני יכול להיות רגוע ובשליטה
ללא פחד שאני נכנס לקרב ?
חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 02:36
  Defuse Defuse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kung fu שמתחילה ב "וואלה פשוט להשתגע כשאני נכנס..."

לא הבנתי מה עוזר בזה.. אם הוא מישהו מיומן שלא יפחד מרק להסתכל עליך משתגע..
בכל מקרה.. שאתה עובד בלי טכניקה ורק עם כוח אז נוצרות הרבה פרצות אצלך שיכולות להפיל אותך חזק ומהר....

ו-MAX - MAX
גם אני הייתי ככה פעם.. הייתי שוכח מטכניקה ומהכל ופשוט מנסה להגן בלי טכניקה ובלי כלום כמעט קופא..
אבל עכשיו שאני בקרב אני מדמיין לעצמי נקודות תורפה שאני יכול להגיע דרכם ליריב וזה מרגיע אותי..
כמו שהסנסאיי שלי אמר.. "פחד כעס וכל שאר הרגשות האלו מפריעים לנו בקרב, בקרב כל מה שצריך להישאר זה השמחה והרוגע"... ז"א שאתה צריך להירגע ולהוריד מהמשמעות של היריב בעיניך..
ותמיד אבל תמיד להתחיל את הקרב במחשבה שתנצח! זה יעשה אותך כל הקרב עם חיוך וככה תוכל להתרכז [=..
חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 11:47

הסיפור הוא כזה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Defuse שמתחילה ב "לא הבנתי מה עוזר בזה.. אם הוא..."

היה לי קטע אם ילד אחד
בקיצור הוא דחף אותי פעם אחת ושוב פעם דחף אותי ובפעם השלישית שוב פעם
דחף אותי אמרתי לו על תיגע בי ובכול זאת הוא דחף אותי בקיצור דחפתי אותו אולי
3-2 מטר על הרצפה הוא נפל נתתי לו לקום ואז הוא בא עלי באטרף
אני עומד אם עמידת הגנה שלמדתי בקראטה והוא מנסה להכניס לי אגרופים
בקיצור שחררתי לו שתיים לפנים והוא שיחרר לי אחת לפנים בגלל שהפרידו
תראו אני יודע שאני יותר חזר מימנו ואני עדין מרגיש את תחושת הפחד בקרב
פעם אחת הלכתי לחוג אגרוף תאילנדי ואני יודע שמה שעשו לי שם (קרעו אותי)
ואני יודע שאף אחד לא יוכל לעשות לי יותר ממה שעשו לי שם ואני עדין מרגיש פחד
אני יודע שבסטירה אחת אני גומר אותו ועדין יש לי תחושת פחד
אני לא יודע למה בכלל נתתי לו לקום יש את אלה
שמתקיפים בהפתעה וזה כול הרעיון שבמתקפות שלהם
אני מרחם במתקפות שלי אני לא יכול לבוא לבן אדם ולהכניס לו אגרוף בפרצוף בהפתעה
וזהו לגמור את הסיפור אני צריך שהוא יתקיף אותי כי אני לא יכול לתת את המכה הראשונה
בכול אופן הבנתי די הרבה מהסברים אם יש למישהו עוד כמה טריקים אני השמח
בפעם הבא אני יחשוב על דברים אחרים ולא על הפחד אני הנסה למצוא נקודה
להיות רגוע וממוקד
חזרה לפורום
ישן 25-02-2006, 21:51
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
כדי להיות לוחם טוב צריך שליטה, מיומנות....(מלא דברים) ואטרף!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "הסיפור הוא כזה"

אטרף חשוב בקרב!!! מי שתקף אותך לא יותר חזק ממך הוא פשוט נכנס לאטרף (בד"כ זה נובע מפוזה) ולא חשב הרבה. אתה התחלת לחשוב במקום לפעול וזה מה שגרם לך להגיב לו באיחור. גם לי זה קורה צריך פשוט לדעת מתי לפעול ומתי לא לפעול = נסיון. המאמן שלי אומר היום התרבות שלנו היא כמו של הערבים תרבות הגוף אם אני יותר חזק לא יתחילו איתי. אז אם מישהו נתן לך מכה תתן לו שתיים אם נתן לך ארבע תתן לו עשר ככה הוא ילמד לא להתעסק איתך וכל מי שראה את זה או שמע מחבר.

חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 19:17

אנשים אומרים לי שזה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "אתה פשוט בן אדם לא אלים..."

הדבר הכי לא טוב לעשות
אומרים לי שהדבר הכי טוב לעשות
הוא להתקרב לבן אדם שעוד לא התחיל המכות ואז לתת לו מכה להוריד אותו
ואז נגמר הקרב הבעיה שלי שאני לא מסוגל לעשות זה
לא רק שאני לא אוהב מכות אני לא אוהב ללכת מכות מלוכלכות
חברים שלי אומרים שהם נכנסים לקרב כול האמצעים כשרים לקרב במיוחד בקרב רחוב
זה או אני או הוא מי שעומד אחרון על הרגליים מנצח וזה בדיוק מה שמפחיד
אותי יום אחד הרחמנות שלי יכולה לגרום שאני החטוף ואולי שאני לא ישאר אחרון על הרגליים
אלה שאני הפסיד וזה כבר מסוכן כי אם אני רוצה לנצח בקרב כול האמצעים צריכים להיות כשרים
מבחינתי או אני חוטף מכות או שהוא חוטף
אני ממש לא אוהב ללכת מכות אבל לך תדע אם איזה טיפוסים תיתקל בעתיד
חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 21:24
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
פיגוע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "אנשים אומרים לי שזה"

עם כל הכבוד, חברים שלך חיים בסרט.
אנחנו לא בעידן הפאודלי של יפן, ורוב הקטטות לא נגמרות בקרב של חיים או מוות.
נכון יש כבוד ומלא שטויות אחרות, אבל ללכת והשתמש "בכל אמצעי כשר" יכול לסבך אותך מאוד, עד שתגיד לעצמך, הייתי פשוט צריך לחטוף מכה - כואב קצת אבל לפחות לא הייתי מגיע לכאן ועובר את מה שעברתי.

אז אחלה שהם גומרים קרב לפני שהוא מתחיל.
אבל אם הוא לא היה אמור להתחיל?
בסוף יגיע מישהו שגם אחרי שהקרב מסתיים, בשבילו זה ממש לא יסתיים.
לא חבל?

אם תוקפים אותך, או מסיבה כלשהי אחרת אתה חייב להילחם אז תילחם, תגן על עצמך וכל מי שאתה רק אוהב. אבל אם זה רק דיבורים, פוזה ושטויות אין סיבה להתחיל קרב על אוויר חם.

ואין לך מה להרגיש רע. כל הקטע הזה של "לא ללכת מכות מלוכלך" זה קטע טיפשי מאוד של כבוד, שאתה מוכיח לעצמך שאתה יכול גם בלי עזרה ושאתה אדם שמכבד את היריב.
אז להפך, אדם שמכבד את היריב לא מוריד מערכו. ותמיד מוכן להלום ולנצח את היריב (כמובן שאני מדבר על סכנת מוות) בכל אמצעי שצריך. והיריב כמובן, צריך לכבד אותך בכך שהוא לא ייקח אותך בקלות כזו.
כל הכבוד שאתה אוהב קרבות נקיים. באמת.
אבל בסופו של דבר, כשאתה תהיה בבית החולים הוא יישב עם חברים שלו על סיגריה, יצחק, ויספר איך שהקרב כבר היה שלך נתת לו לקום ולא שמת לב שהיית לו אבן ביד.
קרבות נקיים זה לקרבות בין חברים, לא בין אוייבים.
חזרה לפורום
ישן 05-02-2006, 00:07
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
תראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שאלה: איך להפטר מהפחד שבקרב"

אני כשאני נוסע לדוג'ו לפני קרבות יום שלם אני בלחץ לפני זה... כי אני יודע שאם אני יפגש אם מישהו יותר מיומן ממני הוא יקרע לי ת'תחת אבל אין מה לעשות רק ככה מקבלים ניסיון!
ואז אני מגיע ואם אני עושה עם מישהו פחות טוב ממני אני בפאנן ורגוע ונותן לו לתקוף ותוקף ונהנה, אם זה מישהו יותר מנוסה אני בלחץ כל הזמן... אבל אין מה לעשות!
ככה גם בקרבות ברחוב, לא שיצא לי ללכת מכות אבל כשזה מתקרב לזה... אם זה מישהו קטן וזה אז אנ'לא דואג אבל כשאני רואה סיכוי למכות עם מישהו שאני יודע שתהיה בעיה למרות שלרוב אני יכול לנצח אותו בזכות האימונים אני משתדל להתחפף! אין מה לעשות זה מלחיץ עד שמתרגלים ומקבלים ניסיון ומיומנות.

חזרה לפורום
ישן 05-02-2006, 04:50
  Vintersorg Vintersorg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שאלה: איך להפטר מהפחד שבקרב"

מישהו קרא את הספר המשחק של אנדר? ספר מעולה.

קיצר יש שם קטע שהוא מול חבורה של בריונים, והמנהיג שלהם הולך מכות איתו. עכשיו אנדר יודע שהוא חייב להראות שהוא מסוכן ונחוש, כדי יותר מלפגוע להרתיע ובכך להגן על עצמו. לכן הוא מזיין למנהיג שלהם את הצורה ובועט בו כשהוא על הרצפה וממשיך וממשיך למפשעה והכל כשהוא כבר בלי הכרה, ואז כשהוא הולך כל החבורה ההיא מפנה לו דרך והוא אומר להם: אולי תרביצו לי עכשיו כולכם ותהיו גיבורים, אבל יום אחד אני אתפוס אחד ממכם ואקרע לו ת'צורה. בסופו של דבר המנהיג של הבריונים מת מההתקפות שלו.

אז בקרב, נגיד והיריב שלכם חטף כמה אגרופים ומתחיל לסגת, האם (ולא בקטע של ממש קטלניות ולהרוג) תעברו לאופנס ותתקפו אותו עד שהוא על הרצפה כשכל החברים שלו מסתכלים ולומדים לא להתעסק איתכם כי פעם הבאה זה יכול להיות הם. או שאתם נותנים לו לחבור לחבורה שלו, ומשם כשיש לו "כוח" לרדת עליכם קצת ולהסתלק . כשהוא יכול לבוא למחרת ולתקוף אותכם שוב עם חברים אחרים?
יש לקחת בחשבון שאם תגמרו אותו יותר מדי הוא יביא עליכם עבריינים מסוכנים עם כלי נשק יותר קטלניים והעניין יכול להיגמר מאוד רע.

חזרה לפורום
ישן 06-02-2006, 20:23

מה שנקרא לתפוס את שפן הנסיונות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "לקוח מסרט?"

בדרך כלל אם באים אליך כמה אנשים וכבר נישארת עידף לתפוס אחד ולפוצץ אותו
במקרה הטוב השאר יברחו במקרה הרע אכלת אותה אין האפשרות לברוח
צריך לשקול את הצעדים שעושים בכובד ראש אחרי זה התוצאות עלולות להיות לא טובות
יכול להיות שבאמת אם באים אליך שתי אנשים אתה תוכל איך שהוא להסתדר
אבל במקרה של 3 ומעלה אני מציע לנסות לפטור את זה אם אין אפשרות לפטור
ואתה נמצא במקום שאין אפשרות לברוח אני מציע להשתמש כבר
באגרופים קטלניים שיכולים לגרום לשיתוק של האדם לכמה שניות כגון: גרון בטן פנים ועוד....
אם אפשר אז פשוט קח מקל ותילחם
נ.ב
אני עדין עובד על הבעיה של הפחד אני עושה הרבה קרבות אם חברים
אני מתכוון לקנות שק אגרוף והכי חשוב אני השתדל לזכור את העצות שלכם שאני יהיה שם בקרב
תודה חברה
חזרה לפורום
ישן 24-02-2006, 09:31
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אחרי שבועים וחצי שלא ניכנסתי לפורום כי המחשב שלי לא היה טוב אני חוזר...

עכשיו לנושא.....
בקרב רחוב הכי חשוב זה לשלוט בעצמך ולהישאר רגוע ואז אתה תמצא את הנקודה לפגוע ביריב. הרבה פעמים בקרב היריב פשוט משתגע ולא שולט בעצמו ובמכות שלו, מהלחץ הוא יכול לפספס אותך אפילו בטווח של אגרוף ואם תנסה להשאר רגוע אגרוף אחד לפנים או בעיטה חזקה (אפילו בעיטה קדמית פשוטה) יורידו את היריב. ואיך מתרגלים את זה.... קרבות אימון לא כל כך עוזרים במצב כזה בגלל שאין לך את ההרגשה של הפחד והלחץ. יכול להיות שהדרך היחידה להתגבר על ההרגשה הזאת (הלחץ וכו') היא פשוט לעשות קרבות רחוב (דרך פחות מציאותית).... לכן צריך למצוא דרך אחרת אולי היא להתאמן בקרבות אימון נגד אנשים שאתה יודע שהם חזקים ממך, לתרגל הרבה פעמים טכניקות פשוטות ויעילות שיכולים לעזורבקרב ולהתאמן על להשאר רגוע ולעמוד בלחץ בקרבות......

ומישהו אמר שכשתוקפים אותך כמה יריבים אפשר לתפוס אחד מהם בחניקה (עדיף את החלש מבינהם) וככה לאיים עליהם וגם על זה שתפסתם ובאמת לחנוק אותו עד שכמעט ייגמר לו האוויר ואז פשוט לדחוף אותו לרצפה זה יכניס אותו להלם.... אני עשיתי את ה וזה דיי עובד והכי חשוב בקטע הזה להיות אגרסיבים ולא לרחם על אף אחד, כי הם בטוח לא ירחמו עליכם.

חזרה לפורום
ישן 24-02-2006, 23:47
  bergale bergale אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05

אני לא יודע (אני גם לא אלים במיוחד ואף פעם לא הלכתי מכות מלוכלך) אני חושב שאחד היתרונות שלי הם שאני לא עושה כלום עד שזה בא לבד יש נקודה מסיומת שאני מיתפוצץ ( בדרך כלל שכואב לך ) ואני פועל 80 % מהכעס אני יודע זה לא משהו אבל תמיד הכול הולך לי בדיוק כמו שצריך פיתעום אני מצליח לעשות את כול הדברים שהיתעמנתי אלהם ( מה שבקרבות לא ממש עובד) זה בדרך כלל גם מפחיד את היריב אני לא עושה כלום ואז פיתעום הוא לא יודע מה נפל אלו אבל זה בא לי בלי מחשבה ביכלל עם אתה מנסה להישתחרר מהפחד בקרבות רחוב תנסה להסיג את האינסטינקט הזה שעם הוא עושה משהו אתה עושה בלי לחשות את התגובה הטובה ביותר ואז שתרגיש שאתה זה ששולט בקרב גם עם המכה הראשונה לא תפיל אותו אתה כבר תיסתדר
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר