לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2004, 14:57
  Land Rover Land Rover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.04
זה לא אשמתי (עוד סיפור,על שתיית אלכוהול ונהיגה)

הלכתי למסיבה אמא ודבריך ניגנו כל הזמן באוזני, אז לא שתיתי אמא והרגשתי מאוד גאה בעצמי,
"אל תשתה בן" כך אמרת לי אמא, "חזור הביתה בשלום", אז כשכל החברים שתו ודדקה אני שתיתי קולה במקום. אני יודע שתמיד צדקת אמא ועשיתי את הדבר הנכון, עכשיו המסיבה נגמרה אמא ואני יודע שאחזור הביתה בשלום.
אני נכנס למכונית אמא, ומתחיל לנסוע בזהירות בזכות הדרך שלמדת אותי באהבה ובאחריות.
אני מתחיל לנהוג בזהירות אמא בדיוק כמו שביקשת אך המכונית שממול אמא לא מבחינה בי ופוגעת חזק.
אני שוכב כאן מצידי הכביש אמא, ושומע את דברי השוטר, הנהג שממול שתה אמא ואני הוא זה שצריך לוותר.
אני שוכב כאן גוסס אמא ומתפלל שתגיעי מהר, איך זה קורה דווקא לי אמא ולא לנהג האחר?
יש הרבה דם מסביבי אמא אני חושב שרובו שלי, אני שומע את החובש אמא שלא נותר לעשות הרבה בשבילי
רציתי רק להגיד לך אמא לא שתיתי אני לך נישבע אלו היו האחרים אמא אלו שהיו במסיבה, הנהג כנראה גם היה שם איפה שהייתי אני, ההבדל שהוא שתה וחי אמא ואני איפה שהנני.
מדוע אנשים שותים אמא זה יכול להרוס את כל החיים, אני מרגיש כאבים חזקים אמא, חדים ודוקרים כמו סכין
הנהג שפגע בי אמא מסתובב סביבי מביט מהסס, אני חושב שזה לא פייר אמא שזה הוא ששתה ואני פה גוסס
אל תדאגי אמא אמרי זאת לאחי אבי וכל משפחתי, אני יודע שגם כשהגיע למעלה אמא תמיד תהיו שם איתי
משהו היה צריך להגיד לו אמא שלשתות ולנהוג זה לא כדאי , אם רק היו אומרים לו אמא הייתי עדין פה וחי.
נשמת אפי מתקצרת אמא- ועכשיו אני מתחיל לפחד.
יש לי שאלה אחרונה אמא לפני שהעצום את עיניי- אני לא שתיתי ונהגתי אז למה איבדתי את חיי...

טוב אם אתם רוצים שאני יביא עו סיפורים רק תגידו יש לי עוד מלא במאגר..חח
תהנו ותיזהרו בדרכים אל תישתו כי נהיגה ואלכוהול לא הולכים ביחד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2004, 19:22
צלמית המשתמש של lowrider
  lowrider lowrider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
לא יעזור...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FuRiOuS_Revenge שמתחילה ב "יש לך שם יפה (:"

הנה סיפור אמיתי שחוויתי על בשרי...

יום שישי, חמש בבוקר, יצאנו מהפאב אני שתיתי חצי גינס מהחבית, כל השאר התפחלצו למוות...
אני יוצא מהפאב, מרביץ מנה פלאפל, הולכים קצת כדי להתעורר...
אחלה אני ערני אפשר לעלות אל ההגה...
נכנסים, מתניעים, ויוצאים לדרך, איילון 5:30 לפנות בוקר, מהירות 100 קמ"ש נהג שיכור שיורד מקק"ל במהירות מופרזת (לפחות 150) חותך אותי, בלימת פתע שלי וצלחת כדי לעצור יותר טוב... הרכב של השיכורפוגע בכבב שלידי, מעיף אותו לבטונדות שמפרידות בין הכיוונים. הרכב שלידי מתהפך, השיכור עף חזרה לאמצע הכביש, הנהג השיכור של הרכב הפוגע יצא המום ולא מבין מה קרה, חבר שלי, חובש רץ לבדוק אם ברכב השני כולם בסדר...
איזה בסדר ואיזה בטיח, שלוש בנות (למזלן כולן חגורות) אחת אם יד מרוסקת ושבר פתוח בירך, השנייה עם זעזוע מוח קשה, והשלישית בהלם טוטאלי וברכב הפוגע??? פציעות שטחיות הרבה הלם ובכי, ואנחנו, בדרך הביתה ראינו את המוות בפנים, ברחנו הפעם, אבל מה יהיה בפעם הבאה???

נערך לאחרונה ע"י lowrider בתאריך 25-12-2004 בשעה 19:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר