לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2006, 21:08
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Maiden שמתחילה ב ""הנער חיכה לנערה עד בוש,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Maiden
"הנער חיכה לנערה עד בוש, וכשנתמהמה- שם פעמיו למחוז חפץ אחר"

חח לי היה את המשפט הזה
מקווה שעזרתי במשהו
ואכן, מילון פסיכומטרי באמת באמת עוזר!

ואללה גם לי היה את המשפט הזה
יש לי שאלה אם אחת חמודה שהכניסה אותי VIP (הייתי 39 בתור כשהעברתי את הכרטיס ואז היא כזאת באה "אממ.. אתה ואתה חמודים תנו לי את הכרטיס והת.ז" )באה וציירה לי לב עם חץ בתוכו בצבע ורוד עם נצנצים על הדף שבו רשמתי את מה שביקשו ממני לזכור ולרשום זה אומר משהו?(כמו כן נכנסתי ללא תור לכל התחנות באותו יום אם זה משנה משהו גם אם קיבלתי מספר תמיד קראו לי כדקה אחרי שהעברתי כרטיס).
כמו כן חודש אחרי המראיינת שלי כשעניתי לה שאני רוצה להיות צנחן התחילה לשאול למה אני לא רוצה להיות טייס עם נתונים כמו שלי וכשעניתי לה שיש לי משקפיים ואני כנראה לא זכאי למיונים היא אמרה לי להתקשר לצוות אוויר כי עם מספרים מסויימים עדיין אפשר להתקבל(אני לא יכול יש לי מינוס 3 ופרופיל 97 פשוט בראיון הייתי בלי משקפיים)אז השאלה היא האם יש מצב זה רומז משהו על הקב"א שלי?

אה ובקשר לקריאה ודברים שביקשו לזכור חח לא הייתי זוכר את המשפט הזה אם לא היו מעלים אותו פה אבל זה היה דיי פשוט לא למדתי או משהו אבל אני יודע שכאלה שכן למדו זה שיפר להם משמעותית את היכולת במבחן הבנת הנקרא בפסיכוטכני ואפילו במתמטיקה(שהייתה דיי קשה בשבילי למשהו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר