לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2004, 19:01
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אי אפשר להתכחש להסתה שהיתה בזמנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "פרס המנ...."

אני מנסה לחזור שוב לאותה הפגנה איומה בכיכר ציון. לא היו שם רק את הכרזות של רבין במדי SS. אנשים שרו שם "רבין בוגד ורוצח" ו"בדם ואש את רבין נגרש". אתה לא יכול לומר שאבישי רביב אירגן את כל עשרות האלפים לשירה בציבור. באותה הפגנה צרו מאות אנשים על מבואות הכנסת,ותקפו את המכוניות של ראש הממשלה ושל השר דאז בנימין בן אליעזר. ושוב,אתה לא יכול לטעון שאבישי רביב אירגן את כל האלימות הזאת.
ולגבי כרזת הSS,הסיפור הוא כזה. מי שהכין את הכרזה הם שני ילדים חברי כהנא. הם גזרו תמונה של הימלר מהאנציקלופדיה ,הדביקו עליה ראש של רבין,וצילמו במכונה פשוטה. הפוטושופ לא היה נפוץ כל כך באותה תקופה. הם הביאו את הכרזות להפגנה,והדבר היחיד שאבישי רביב עשה זה להעביר את הכרזה לעיתונאים הרבים שהיו בכיכר.

אין ספק שהאווירה באותה תקופה היתה אווירה של אלימות והסתה. הרבנים שהוציאו פסקי הלכה של "רודף ומוסר",השלטים הנוראיים ברחובות,ההסתה בערוץ 7,ההתפרצות כלפי רבין במכון ווינגייט,כל אלו הם לא מעשי ידיו של פרובוקטור אחד מהשב"כ. אין ספק שיגאל עמיר שאב את הכוחות שלו מאותה הסתה נוראית.
לצערי,לא למדנו כלום,והרצח הפוליטי הבא הוא רק עניין של זמן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2004, 22:03
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מיני
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אי אפשר להתכחש להסתה שהיתה בזמנו"

הסתה.
ראבר דאק (מהפורום 20+) יכול לתת הרצאה על הסתה. שמפניה הסית ושילהב וליבה יצרים של אלה שחיפשו להם "מנהיג". הוא עמד בראש פירמידה. עצם שליחותו מטעם המדינה הורידה מאחריותם של אלה שהלכו אחריו.

לגבי הכרזה, אני לא זוכר את הסיפור ואין לי כח כרגע לחפש אותו על האינטרנט. אקח את את מה שכתבת בע"מ. מופרך להעלות על הדעת ששמפניה הדריך / ביקש או הנחה מישהו לעשות את הכרזות הללו. לא? אין סיכוי שזה יכול היה לקרות.

לגבי יגאל, עייפה מקלדתי מדיוני היום האחרון בפורום 20+

הנקודה, הזכיר את ההסתה מבלי להזכיר באותה הזדמנות את חלקה של המדינה במימון וארגון ההסתה. וזה כמו להטיל את כל האשמה על הימין (שכל, לא ידוע שהשמאל הסית נגד רבין באותה התקופה).

ישן 28-10-2004, 07:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
זו באמת הפעם האחרונה שאני משחק איתך במשחק הזה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "דאקי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
הסתה.
ראבר דאק (מהפורום 20+) יכול לתת הרצאה על הסתה. שמפניה הסית ושילהב וליבה יצרים של אלה שחיפשו להם "מנהיג". הוא עמד בראש פירמידה. עצם שליחותו מטעם המדינה הורידה מאחריותם של אלה שהלכו אחריו.

לגבי הכרזה, אני לא זוכר את הסיפור ואין לי כח כרגע לחפש אותו על האינטרנט. אקח את את מה שכתבת בע"מ. מופרך להעלות על הדעת ששמפניה הדריך / ביקש או הנחה מישהו לעשות את הכרזות הללו. לא? אין סיכוי שזה יכול היה לקרות.

לגבי יגאל, עייפה מקלדתי מדיוני היום האחרון בפורום 20+

הנקודה, הזכיר את ההסתה מבלי להזכיר באותה הזדמנות את חלקה של המדינה במימון וארגון ההסתה. וזה כמו להטיל את כל האשמה על הימין (שכל, לא ידוע שהשמאל הסית נגד רבין באותה התקופה).
ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אתה לוקח מקרה אחד ואדם אחד ומטיל את כל האשמה עליו. איך בדיוק העובדה שאבישי רביב קיים מורידה מהאחריות של הרבנים שהוציאו על רבין דין רודף? איך היא מורידה מהאחריות של יגאל עמיר הרוצח שלחץ על ההדק? אני חייב להבין את ההגיון העקום שלך. איך רעה אחת מכשירה אלף רעות שבאות אחריה?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
אתה עושה כאן דברים לא נכונים. לא ייחסתי לשמפניה מה שלא שייך לו. לא אמרתי שהוא אחראי גם על הרבנים, לא אמרתי שלוש נקודות אוף נמאס לי שמכניסים לי דברים למקלדת.

בקשר לרעה אחת שאחרות באות אחריה: מכיר כדור שלג? קבל אותו כמשל.

הפעם גם הדגשתי לך את הדברים בקו והגדלתי את הפונט כדי שלא תוכל להתעלם מהדברים שלא נוחים לך. או שהבנת הניקרא שלך ברמה של ילד בגן, או שאתה אלוף פרש בהתפטלויות ובקריאה סלקטיבית אבל בכל מקרה קשה לי להבין איך הגעת למסקנה שאני אומר שאבישי רביב אחראי על מה שעשו הרבנים. כל מה שאמרתי זה שהעובדה שאבישי רביב עשה מה שהוא עשה בתקופה לפני הרצח לא מורידה מהאחריות של שאר האנשים.
עכשיו תעשה לי טובה אישית, אם אתה מתכוון לעקם גם את ההודעה הזו ולענות על מה שנוח לך ולא על מה שבאמת כתוב כאן אז תחסוך לשנינו את הזמן והעצבים ואל תענה בכלל.

יום טוב.

ישן 28-10-2004, 10:18

אנסה לענות Concisely
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זו באמת הפעם האחרונה שאני משחק איתך במשחק הזה"

אמרתי עצם שליחותו מטעם המדינה הורידה מאחריותם של אלה שהלכו אחריו.

אמרת איך בדיוק העובדה שאבישי רביב קיים מורידה מהאחריות של הרבנים שהוציאו על רבין דין רודף?

השאלה שלך נשאלת כאילו אמרתי ששמפניה מוריד מאחריות הרבנים. לא אמרתי את זה / איפה אמרתי את זה? חזור בך או חזור עם לינק. כמובן תוכל לטעון שלא אמרת שאמרתי ששמפניה הוריד מאחריות הרבנים. זה נכון, לא אמרת במפורש, אבל שאלת אותי כאילו אני אמרתי את זה. בוא לא נשחק משחקים כאן. אלא אם כן אתה רוצה לשחק.. (אני חשבתי שאתה רציני באשכול זה).

שאלת בונוס **: מי התייחס ראשון (#2) לרבנים באשכול זה? מי שני (#4)?
שאלת בונוס ***: למה שאלת אותי איך בדיוק העובדה שאבישי רביב קיים מורידה מהאחריות של הרבנים שהוציאו על רבין דין רודף?

ישן 28-10-2004, 23:12
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני אגאל אותך מיסורייך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אנסה לענות Concisely"

תיכנס לכאן ותשאל על מורה לחיבור ולהבנת הניקרא.
אני רק אסביר לך שהרבנים שעליהם אתה מתעקש כל כך הם חלק מאלה שלשיטתך הלכו אחרי רביב (וכדי שתבין הלכו אחרי רביב = הסיט נגד רבין גם).
נכון היו עוד אנשים כאלה אבל גם הרבנים הלכו אחריו. אם נמשיך לקרוא את משנתך הגאונית אז ניראה שבגלל זה אין עליהם אחריות או שהאחריות שלהם פחותה ("עצם שליחותו מטעם המדינה הורידה מאחריותם של אלה שהלכו אחריו").
נו יאללה עכשיו תתבכיין שלא הבנתי אותך, שאני מכניס לך מילים לפה, תנסה ליתפוס אותי על מילה אחת וכל שאר השיטות שלך להסיט את הדיון מהנקודה המרכזית.

ישן 28-10-2004, 23:34

דאקי,
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני אגאל אותך מיסורייך"

אתה מצחיק את עצמך. אני לא הכנסתי את הרבנים לאשכול, אני לא מתעקש עליהם. אני גם לא מציע לך מורה להבנת הנקרא. איפה כתוב בשיטתי שהם הלכו אחרי רביב? חשבתי שהבנת את זה אחרי ההודעה הקודמת? דמת..

בעקבות ההודעה הקודמת לא חזרת בך ולא חזרת עם לינק. ממש ברווז נייח. גם לא ענית על שאלות הבונוס, אני מניח שהן היו קשות מידי.

אי אפשר להתווכח איתך בנושא, אתה נחוש להכניס לי מילים להציג את זה כאילו אצלי הבעיה. יש קוראים יותר חכמים ממני וממך והם יודעים (גם בלי לכתוב בפורום) מי הברווז ומי ההאמר.

רעיון: חפש מישהו שטוען שרביב אחראי לרבנים וכנס איתו לויכוח סוער או רגוע, לפי בחירתך.

מה שעשית באשכול זה כמעט בדיחה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.avoirdupois.co.uk/duck_surrender.gif]
A lawyer was out shooting one day and brought down a duck. It landed on the other side of a fence and the lawyer promptly climbed over to retrieve his quarry. At this point a farmer appeared and remonstrated with the lawyer for both trespassing and poaching.

“Look here sunshine," says the lawyer, “where I come from I’m a top attorney and I’d sue your arse off. So just be a good man and let me take the duck."

“Well around here we don’t have no fancy lawyers." Replied the farmer. “Just ‘The Three Kicks Rule’."

“What in tarnation is ‘The Three Kicks Rule’?" asks the lawyer.

“Well, I gets to kick you or clobber you and then you gets to kick me or clobber me and after three goes the first one to stand up gets the prize."

The lawyer figures he can take on this old fool anytime of day and thus agrees.

The farmer starts with a well aimed kick to the lawyer’s groin and as he goes down brings his knee up under the lawyer’s nose. For good measure the farmer lobs in another hefty kick in the lawyer's stomach as he lies there, rolling around in agony on the ground.

Finally the lawyer stands up and says “OK, you old sod. Now it’s my turn."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.avoirdupois.co.uk/mallard.gif]

The farmer replies, “Nah, you win. You take it. Weren’t my duck anyway!"

An Avoirdupoisknight re-creation.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר