לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 20:13
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
בעיה בפירמוט המחשב

לאחר שהורדתי איזה פאץ' דפוק שמישהו פירסם כאן, המחשב שלי נדפק לגמרי, ובקיצור גיבתי את הכל לא משנה איך ועכשיו אני רוצה לפרמט. שינתי את הכל בביוס, הכנסתי את הדסק של XP והכל (כבר פירמטתי בעבר) אבל עכשיו לאחר המסך ראשי כשזה שואל אותי אם לתקן את המערכת או להתקין אותה אני לוחץ אנטר (להתקין מחדש), וזה אומר לי שזה לא מזהה שום חומרה או משהו כזה, אני מיואש

מה לעשות? חשבתי על לפרמט את המערכת לגמריואז להתקין את הוינדוס מחדש כשאין עליה כלום, אבל אם אחרי שאני אפרמט לגמרי ואנסה להתקין תיהיה לי אותה בעיה, אני אדפק לגמרי ואז אני אפילו לא יוכל לגלוש באינטרנט ולחפש מידע

אם הבעיה מוכרת לכם מלמעלה ואתם יודעים מה לעשות תרשמו פה, ואם לא אולי תזכירו לי איך מפרמטים את הכוננים בלי צורך בדיסק של XP (אם זכרוני לא מטעה אותי אני צריך ללחוץ כפתור שמאלי על כונן A וללחוץ Format שיצור דיסק פירמוט? פעם אחרונה שעשיתי את זה היה לפני שנתיים אני לא ממש זוכר, בכל מקרה עדיף להיות בטוח)

תודה למי שעוזר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2006, 20:29
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
אוקי נראה לי רשמתי יותר מדי מילים בהודעה אחת, אני אנסה שוב
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "לא חסר כאן מדריכי פירמוט..."

1. יש לי בעיה בפירמוט הוינדוס. אני יודע להתקין וינדוס מצוין, אני לא צריך שום מדריכי התקנה, אני רק שואל אם מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור.

הבעיה שלי היא לאחר שאני נכנס למסך הפירמוט (שלב ראשון לאחר שאני מכניס את הדיסק לכונן, הוא טוען קבצים ואז מגיע למסך), ויש בעיה , זה אומר שזה לא מזהה את ההארד דיסק או משהו בסגנון, ואז מכריח אותי לצאת מההתקנה ע"י לחיצת F3. כל מה שרציתי זה לשאול אם מישהו מכיר את הבעיה, ויכול לעזור.

2. אני צריך שיזכירו לי איך מפרמטים בלי דיסקים של מערכת הפעלה, אם אני לא טועה צריך איזה דיסקט מיוחד.

מקווה שהבנת יותר טוב עכשיו.

ישן 15-08-2006, 23:50
צלמית המשתמש של בונבון
  בונבון בונבון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.03
א. אתה לא צריך ליצור את הדיסקט שאמרו לך אי שם למעלה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "כנארה,"

ב. אכן, מדובר ב-HD SATA, בגלל זה אתה לא מצליח להתקין / לפרמט
ג. כאשר אתה עושה BOOT מהדיסק של התקנת XP אחרי שהוא מגיע למסך הכחול תראה שהוא כותב לך ללחוץ F6 להתקנת דרייברים, תלחץ ותכניס את הדיסקט שכתוב לך עליו SATA ואז תבחר משם את הדרייברים.

ד. לגבי מה שכתבת "יש לי בעיה בפירמוט הוינדוס. אני יודע להתקין וינדוס מצוין, אני לא צריך שום מדריכי התקנה, אני רק שואל אם מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור. "

מסתבר שזה לא כל כך נכון, כי מי שיודע להתקין מערכת הפעלה צריך לדעת גם להתקין את הדרייברים של ה-SATA כשצריך

ה. הדרייברים חייבים להיות על דיסקט 1.44 (מרובע) ולא דיסק (עגול ברוב המקרים עם חור באמצע)
אם הם על דיסק העתק אותם לדיסקט

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר