לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2006, 19:02
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
שאלה איך ליצור איתה קשר ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 15 וחצי .

להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

יש ילדה אחת שלומדת איתי בכיתה שיש לי משהו אליה...
זה התחיל לפני המון זמן... יותר מחודשיים, היה טיול שנתי והחברה הכי טובה שלה מהכתה לא באה...
לפני הטיול היינו מיודדים כאילו נחמדים אחד לשני והכל אבל לא יודע מה זה .
בטיול אני חושב שהתחלנו להרגיש משהו אחד לשני, הרגשתי לפעמים שהיא רומזת לי למשהו אבל לא יכלתי לעשות כלום כי זה לא רמז ברור לגמרי... סתם היה ממש נחמד איתה וזהו .
לא יודע אם גם היא הרגישה אותו דבר אליי כי היא ילדה נורא נחמדה והיא נחמדה אל כולם אז אולי היא מתייחסת גם לאחרים ככה אבל בטיול עצמו יצא שהתחבקנו כמה פעמים... חיבוק יותר מסתם מחיבוק ידידותי גם לפי ההקשר שלו...
או שבדרך חזרה חזרנו באוטובוס ודיברנו על כל מני ילדים שהם כאלה חנונים חמודים והיא אמרה שאני הכי חמוד וחיבקה אותי...

עכשיו עד פה הכול היה טוב ויפה אפילו הרגשתי שיש פוטנציאל לקשר בינינו... למרות שלא הייתי בטוח לגמרי כי היא פשוט אחת כזאת שנחמדה לכולם .

אחרי הטיול, לפעמים חייכנו אחד לשני או שסתם היי מה המצב, אבל שום דבר רציני...
כבר יותר מחודשיים שאנחנו בקושי דיברנו ופשוט עוברים אחד ליד השני בלי כלום... אם אני רוצה לדבר איתה היא תמיד עם חברות או משהו ככה שכמעט ואנחנו לא מדברים חוץ מנושאים כמו בית ספר מבחנים, עמיתים צעירים, שזה פרוייקט ששני זוגות של מנחים כמוני וכמוה מנחים לחצי כיתה שיעור בנושא חיזור, התמכרויות וכל מני כאלה.. והיא גם לא הזוג שלי ככה שאנחנו לא הרבה זמן ביחד וזהו, מאז אנחנו בקושי מדברים אין שום הזדמנות להחזיר את מה שהיה ואני לא יודע אם היא רוצה בכלל...
מה שקרה גם זה שעכשיו אני רואה חבר שלי לפעמים מנסה להתקרב אליה...
אני דווקא לא מנסה להתקרב אליה אני חושב שאני מחכה להזדמנות שאולי לא תבוא..
מה שהיה התבסס יותר על חיבה אחד לשני ולא המון עניין אחד לשני...

מצטער שכתבתי המון, עכשיו אני צריך את העצות שלכם מה לעשות, קשה לי למצוא הזדמנויות לדבר איתה וגם כשיש קטעים שהיא לבד אז אין לי על מה לדבר איתה .
מה לעשות ??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2006, 19:57
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
את האמת? יש רק דבר אחד שהייתי עושה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "איך ליצור איתה קשר ?"

אבל, לפני כן, אני אכתוב למה הייתי עושה דווקא אותו.

אתה יודע שהיא מחבבת אותך. אתה פשוט לא יודע איזו סוג של חיבה זו ולאיזו רמה מגיעה החיבה הזאת. יש רק דרך אחת לענות על השאלה הזאת. רק לאדם אחד יש את התשובה הזאת. יותר נכון, לאחת.

אל תחפש סימנים ורמזים. כי אז אתה תתחיל לפרש הכל ואני מתכוון להכל. וברוב - אתה תטעה. לא חבל?

אל תחכה להזדמנויות. הזדמנויות לא נוצרות. הזדמנויות יוצרים.

אתה בעצמך כתבת שלפעמים נוצרים מצבים שהיא כן לבד. ושאתם כן מדברים אבל לא על הנושא.

תגדיר לעצמך יום מראש שבו, לא חשוב מה, אתה הולך ומדבר איתה. העולם יתהפך - ואתה מדבר.
אחרת - אתה סתם תדחה למחר וליום אחריי וליום שאחריו. לא. תגדיר יום אחד וזהו. דד-ליין.

פשוט, תגש אליה, תגיד לה שמאז הטיול היא לא יוצאת לך מהראש ותשאל אותה אם היא רוצה לצאת לסרט או לשבת על כוס קפה...?

אם כן - יופי, הרווחת.

אם לא - חבל על ה זמן. כולם יצחקו עלייך בבית הספר. אל תצמא מהבית. כל העתיד שלך נהרס. אני הייתי שוקל מעבר למדינה אחרת, עדיף עם אקלים טרופי. שהיהיה דומה לישראל, אתה מבין...

נראה לך?!?!

אם היא תענה לא - אז לא. מה הדבר הכי גרוע שיכול להיות? מה? היא תצחק? טוב. כמה זמן? שבוע? שבועיים? - וזהו. פה זה ייגמר. אם אתה חכם, וככה אתה נשמע - אחריי יומיים - זה יפסיק להזיז לך. ואז - הן גם יפסיקו.

אל תנסה לפרש דברים. אל תחכה להזדמנויות. אל תשחק את משחק ה"מה אם".

תיזום. תבצע. ואם היא תענה לא - אז לפחות עשית את זה. וזה אומר שבפעם הבאה - יהיה יותר קל.

אני מאחל לך, מכל הלב -

בהצלחה. ותעדכן אותנו...

ואתה עוד חשבת שלך יצאת מגילה...

(אגב, לא קשור אבל גם אני הייתי, בין השאר, עמית צעיר. למרות שאז קראו לזה ייעוץ לעמיתים. השם החדש יותר נחמד ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר