לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2006, 13:43
  ohad23 ohad23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.02
יש לי בעיה בוידאו-קליטת ערוץ. מישהו עוד זוכר את המכשיר

יש לי בעיה במכשיר הוידאו.
אני מנסה את מזלי אולי מישהו פה יפתור את הבעיה.
אני לא מחובר לכבלים או יס מה שאומר שאני קולט ערוץ 1+2 עם אנטנה של הבניין.

מי שזוכר החיבור עובד בצורה כזו:
מיציאת האנטנה בקיר יוצא כבל שמתחבר לוידאו ב ANT IN ומהוידאו יוצא קבל שמתחבר לכניסת האנטנה בטלויזה.

בצורה זו כאשר אני מדליק את הTV אני אמור לצפות בערוצים 1+2 (לא דרך הערוץ של הוידאו) זאת כמובן לאחר שסרקתי תחנות ב TV

בפועל אני לא קולט כלום!! בקושי את ערוץ 1. רק כאשר אני מחבר את הכבל של האנטנה ישירות מהקיר ל TV אני קולט את הערוצים מצויין.

אין קשר לסריקת ערוצים בוידאו עצמו כי אני מדבר על צפיה בערוצים עצמם לא דרך הערוץ של הוידאו. אם למישהו יש רעיון אשמח לשמוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2006, 16:34
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
כניסת הווידאו והיציאה שלו אמורות להיות "שקופות", ז"א מה שנכנס, זה מה שיוצא.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ohad23 שמתחילה ב "כל מה שרשמת כתבתי בגוף הודאה שלי."

אבל: הקשר הוא לא פיזי, אלא אלקטרוני, ז"א, מה שנכנס מוגבר, ואז יוצא החוצה למקלט TV.
- אם המגבר לא מגביר, או אף מכניס הפרעות, ייתכנו שיבושים.
- אם החלק הקולט לא מעבד טוב את האות, ייתכנו הפרעות- אבל את זה ניתן לבדוק ע"י הקלטה, ולאחר מכן צפייה.
- אם הווידאו לא מחובר לחשמל/ המגבר הנ"ל לא מקבל חשמל (סיכוי אפסי), אזי האות מהאנטנה לא יעבור את הוודיאו, ואז, שוב, יהיו שיבושים.

מכאן, שהבעיה היא בווידאו.
פעולת ההגברה המתוארת להלן היא אופינית לכל מכשירי הווידאו, והיא נעשית כל הזמן, כל עוד המכשיר מחובר לחשמל. לא ראיתי/ לא ידוע לי על מצב שבו פשוט ניתן לבטל את הפונקציה הזאת (גם אין שום הגיון בכך).
ישן 13-02-2006, 18:48
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
טלוויזיה מה שניתן לעשות הוא שלא ניתן לעשות כלום.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ohad23 שמתחילה ב "אני חושב שהבנתי את מקור הבעיה"

התמונה הכללית מצביעה על תקלה בווידאו. התיקון כרוך בהחלפת רכיבים אלקטרוניים (ולא מכניים, למשל, דבר שהוא דבר יותר קל ופשוט יחסית). התיקון מצריך בדיקה וחיפוש הרכיב התקול (קבל, נגד או ג'וק) עם כלים כמו רב מודד או אפילו סקופ.
במעבדות חוסכים זמן ומחליפים את כל החלק של ה- RF (החלק בווידאו עליו אנו דנים כעת) בשלמותו.

מהיכרותי, אני יודע שפחות ופחות מעבדות מתעסקות עם תיקוני ווידאו; הזמנת חלקי החילוף עולה הרבה כסף, כי גם פסי הייצור של הווידאו הולכים וקטנים. המוצר פשוט יוצא משימוש.
יתרה מזאת, מכשיר ווידאו חדש עולה בסביבות ה 600 שקל, ותיקון במעבדה יעלה מאות שקלים, כך שהדבר אינו כדאי.

רק אם אתה מכיר מישהו שיודע ויכול לעשות את בזול/ כטובה, פנה אליו. בכל מקרה, ווידאו שהלך זה לא הפסד גדול בימינו.

אז גם אני צריך לשנות את הגירסה שלי עכשיו חחחחחח????

נערך לאחרונה ע"י thekrutest בתאריך 13-02-2006 בשעה 18:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר