לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2006, 21:26
  Sir yes sir Sir yes sir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
עצב חשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "כושר קרבי ?"

סתכל,
אני בעקבות סיבות אישיות לפני שנה התחלתי להתאמן בחדר כושר, רק פיתוח שרירים וחיזוק הגוף.
עם הזמן קיבלתי זימון ליום סיירות + סיימתי את מיוני הטיס וקיבלתי זימון לגיבוש, התחלתי לרוץ.
לי יש משהו באופי, שאני פשוט לא מוכן לוותר, אז התחלתי ריצות, בתור אחד שלא רץ באופן קבוע בכלל, רצתי על ההתחלה ריצת 5 ק"מ. כמובן שנכנסתי לשוונג ואחרי חודש רצתי 5 פעמים בשבוע 12 ק"מ. עד כאן נשמע כמו התרברבות כן? אז לא, אני טמבל, הגזמתי, דחקתי את הכאב כל הזמן, הגעתי למצב שאני מנצל אחוזים גבוהים מהיכולת שלי ומעבר אליה, וקיבלתי שבר מאמץ ישר לפנים, האמת, שני שברי מאמץ ברגלים מתחת לברך.
מה הרעיון?
אחי
לא חשוב מה
הבריאות הכי חשובה,
תלמד לבנות את עצמך נכון,
בתור התחלה, אל תרוץ יותר מ- 3 פעמים בשבוע, וזה באמת חשוב, יום לפני ריצה תשתדל לאכול פסטה, או כל דבר רווי פחמימות, ואחרי ריצה, מתיחות לפחות 10 ד"ק, תשוב הביתה, מקלחת, ולאכול אחרי חצי שעה מנת חלבונים (ביצים, טונה וכו').
אם תאכל טוב, ולא תגזים עם הריצות (כנס לזה לאט לאט) אין שום סיבה שתיפצע, נכון, אספלט זה חרא, ואם אין לך תחליף, תשקיע קצת בנעלים טובות המיועדות לריצה, תבנה לעצמך תוכנית - מומלץ בעזרת מדריך מוסמך לכושר, ושוב, אל תגזים.
בקשר לגיבוש צנחנים, שזה בערך סגנון שאר הגיבושים, אני מציע לך להתאמן טוב טוב על כושר ארובי + אנארובי (אנארובי - לדוגמא, ספרינטים למרחקים קצרים של 200 מ'), ותחזק את הגוף, ע"י בניית חגורת כתפיים חזקה - אם אין חדר כושר לא נורא בכלל, לא צריך, אפשר לעשות תרגילים בסגנון מתח, מקבילים, מרפקים ובטן.
בהצלחה!
אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לענות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר