לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2006, 00:09
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
ויי אני בתסביך חייב את העזרה שלכם !

אלהן מננים ?
טוב אני יתחיל ....
מכירים את התקופה עם הבחורות שמזה יבששש אז ככה היה לי ופתאום במכה אחת 4 בנות עלי כל אחד ממקום אחר.. בקיצור בלאגן .
עכשיו כל אחד והקטע שלה וביננו אף אחד מהם לא לקשר רציני כל אחת קצת רחוקה וכל השאר לא אהבתי אותן כל כך..
בכל מקרה רציתי את העזרה שלכם במשהו ..
הכרתי אחת מזה חמודה הכל אבל לא היה לי את הניצוץ הזה שרואים מישהי ונדלקים עליה כאילו האהבה מהמבט הראשון הזה .
אז יצא שנהיינו בקשר והיא התחילה להתאהב בי נואשות ! עכשיו לא אכפת לי אבל הבעיה שהיא מהבית ספר והיא כל הזמן נדבקת כזה ושואלת איפה אני ואני לא רגיל לזה כי אני לא בן אדם של קשר רציני ( לפחות עכשיו) יש לי מוניטין של רווק כזה חח ... אין לי מילים אחרות לתאר את זה.
בכל מקרה.. היא התאהבה בי ובמיוחד ליום האהבה היא רשמה לי מכתב מזה מרגש כמה שהיא אוהבת אותי ושהיא רוצה שהקשר הזה יהיה יותר רציני .. עכשיו את האמת ( ביננו) אני לא אוהב אותה .
לא מרגיש אליה משהו ... סבבה לי איתה באמת ... אבל לא לחברים .. וחוץ מזה אני יודע שאני לא בחור של קשר רציני אבל הבעיה כאילו שהיא מהבית ספר וזה קצת יהיה לא נוח לי !
אז אני רוצה שנשמור על קשר כמה שיותר שאני לא יהיה מחוייב לה ! אבל אני גם לא רוצה לשבור לה את הלב ... אני ממש לא רוצה כי היא מזה בחורה נשמה !
רציתי את העצה שלכם במצב כזה איך אני יכול לשמור איתה על קשר בלי מחוייבות או להגיד לה שזה לא מתאים ולא לשבור לה את הלב ??? כי היא כבר חושבת שבקרוב אני יגיד לה שאני רוצה להיות חבר שלה... אווףף כולי תסביכים אני לא רוצה להיות מחוייב למישהי !! אני רוצה רק מאהבה ואין לי את זה איתה...... תודה על ההקשה מקווה שתעזרו לי !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2006, 09:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
יש רק פתרון אחד לבעייה הזאת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "ויי אני בתסביך חייב את העזרה שלכם !"

אם אתה בטוח שאתה לא רוצה להיות חבר שלה - ובו-זמנית לא לפגוע בה - יש רק דרך אחת לעשות את זה.

אם תתחיל עכשיו להמרח על בחורות אחרות, נכון, באיזה שהוא שלב היא תקלוט את זה ותבוא אלייך עצובה - ותשאל אותך מה קורה ואתה תצרך להגיד לה. ואז זה ייגמר. השאלה שלי היא: למה זה טוב?

אתה הרי לא רוצה לפגוע בה. וזאת דרך שבוודאות מוחלטת, (לא סיכויי ש... . בוודאות.) - תפגע בה.

פשוט תדבר איתה ותבהיר לה שאתה חושב שהיא אחלה ושכל בחור היה שמח להיות חבר שלה - אבל, עד כמה שאתה רוצה - אתה לא מרגיש כלפיה את מה שהיא מרגישה כלפייך. דיי פשוט לא?

למה לשלוח רמזים, לגרום לה להתענות, לקנא, להשבר ורק אז לדבר? תחשוב על זה. התוצאה היא אותה תוצאה. ההבדל הוא, כמובן, הכאב שלה. ואת זה, אנחנו רוצים למנוע, נכון?

מקווה שעזרתי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר