לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2006, 01:06
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
סוף עידן הפלנלית: עוברים למגבונים

ציטוט:

יום חמישי, י"ח שבט התשס"ו, ‏16 ‏פברואר ‏2006, 07:00
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www1.idf.il/dover/site/Images_Site/tans.gif]
כל מתגייס יקבל בבקו"ם אריזה אישית של מגבונים משומנים שבאמצעותם ינקה את נשקו האישי

מאת כתב במחנה, אייל וייס
האם הגיע סופו של עידן הפלנלית בצה"ל, ואתו גם הסוף ללכלוך המדים שנגרם בעת ניקיון הנשק? החל מגיוס מחזור אוגוסט הקרוב תחולק בבקו"ם למתגייסים ליחידות השדה אריזה אישית של מגבונים ספוגים בשמן לניקוי הנשק במקום ספריי השמן המוכר.
כל מגבון יכיל את הכמות המדויקת הדרושה לניקוי הנשק, ובכך, מקווים באגף הלוגיסטיקה, הרפואה והמרכזים (אלר"ם), יימנע שימוש בשמן מיותר המזהם את הסביבה ומביא לבזבוז כספים. השימוש במגבונים לחים טבולים בשמן ימנע את חלחול השמן למי תהום ולפגיעה סביבתית קשה שנוצרה עקב שימוש בספריי הנשק.
"מדובר במענה טוב לחייל, ידידותי לסביבה וזול יותר לצבא", אמר ראש מחלקת ציוד לוגיסטי באלר"ם, אל"ם דוד אבן ספיר. "את המטלית החדשה ניתן לזרוק לפח או להשמידה בקלות, ובכך יימנע זיהום רב".
צה"ל כבר רכש כמות ראשונה של המטליות החדשות, שיחולקו במארז של 100 יחידות לכל מחלקה מבצעית, או של 350 יחידות לנשקיות. האריזה האישית, שאותה יקבל כל חייל קרבי ביום גיוסו, תכיל 20 יחידות. בסך הכל צפוי המעבר למגבונים לחסוך לצה"ל כ-300 אלף שקל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כ"כ תצא גרסה מיוחדת ליחידות המיוחדות, שפותחה ע"פ דרישותיה של סיירת מטכ"ל, בצבע שחור שתקרא "מגבוני טרור".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2006, 23:24
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "שחור זה טרור. את מגבונים..."

אתה בטח יודע שלמושב שלך יש מתחרה מוביל.
מעניין איך זה שדווקא שני קיבוצים דתיים (מושב שיתופי הוא קיבוץ לצורך העניין) מתחרים ככה זה בזה במקום לעבוד יחד (וזו מלחמה ארוכת יומין, אני זוכר חבר'ה מהמחזור שלי באור-עציון שלא דיברו זה עם זה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר