לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2006, 16:12
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
:) יא חמודים!

טוב אז יש לי הרבה מליון המון מה לומר {ובטח אני אקצר את זה לאיזה 7 משפטים בלאט!}

אז קודם כל תודה על הדאגה כפרות עליכםםםםםםם !!! לכל מי שכתב לי במסנג'ר\באיסי ולא עניתי או עניתי והוא כבר לא היה ושאל מה קורה ולאן נעלמתי... אז כן באמת נעלמתי ואני מאוד מצטערת שלא השקעתי לאחרונה... אבל בגלל שאני בי"ב עכשיו המורים שלנו נלחצים כי לוקחים להם המון שיעורים והם לוחצים עלינו חומר ומבחנים כל השבוע...בנוסף גם סדנאות לפולין... אז הייתי ביד ושם ביום חמישי ושבוע שעבר בקיבוץ לוחמי הגטאות, שמענו עדים, עשו לנו שיעורי חינוך וקראנו מאמרים, ראינו כמעט כל סרט אפשרי ושמענו כל עד שעוד קיים בארץ הזו, ואני לא מגזימה הגענו לסביבות ה17 עדים... אז יש לנו עד מתלווה מקסים, ואני טסה ביום רביעי בבוקר...אני בלחץ... !!!

אז מחר יש לי מבחן בפסיכולוגיה ולא היה לי בכלל זמן ללמוד, ואני חייבת ללמוד מהההההההר... ואני צריכה גם לסדר היום מזוודה ולקנות את מה שחסר לפולין... אוף!! איפה לעזאזל קונים שקיות חימום?! בלאט!

קניתי כל כך הרבה דברים, בחיים שלי החדר שלי לא היה מבולגן ככה, שקיות, בגדים, מעילים, אוכל, כלי רחצה הכל מפוזר לי בחדר... מכתבים לטיסה .. הכל!!! אני כל כך מתרגשת, מתה להגיע לשם כבר.

אז שוב - תודה לכולם על הדאגה, ואני מצטערת שלא הייתי קשובה לאחרונה וגם במסנג'ר ובאיסיקיו אני מודה שלא הספקתי לענות ולא הייתי מרוכזת - ואני באמת אנסה כמה שיותר לעזור כשאחזור...
אבל עד אז..
אני פשוט מעופפת!!!

אז תאחלו לי טיסה נעימה, וחוויה מרגשת מהנה. ומי ייתן ושאף אחד לא יחטוף את המטוס שלי.
ומי שעוד רוצה מוזמן לכתוב לי מכתב לטיסה אני ידפיס ולא אקרא עד לטיסה -מבטיחה!!

אה ותמרוש אם תקראי פה לפני שהספקתי להתקשר לומר לך -המכתב הגיע, ושמתי אותו ליד המכתבים האחרים ואני מבטיחה לא אקרא עד הטיסה =]]]]

טוב אז לא הצלחתי לקצר ל7 שורות, זה כנראה מההתרגשות, ואויל גם בגלל שיש לי פיפי .חחח
והכי הכי חשוב - קניתי נעלי בית ורודות כל כך מכוערות שזה מצחיק !!!

אני ידליק נר אחד ממני ונר אחד מפרש בכל אנדרטה ! מבטיחה!

תות - פאק, אני כל כך מתרגשת! המשלחת לפולין 2006 were coming!!!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2006, 03:13
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מה שעצוב הוא שאתה צודק...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "להגיד לך את האמת.."

אבל יש לי חיבור עם הרגשות שלי הזיכרון שלי והדמיון שלי בצורות מטורפות...
ובלוחמי הגטאות ראינו איך טריבלינקה באמת ניראת... וראיתי תמונות מזוויעות... ראיתי סרטון של טרקטור שדוף את הגופות לאותו המקום בבור, זורק אותן וחייל שמסתובב והולך חזרה למחנה 'בהרגשת סיפוק'... ראיתי ילדים שעשו עליהם ניסויים והורידו להם את איבר מינם... הסרטים,העדויות,האתרים,המידע,המספרים ותמונה של הפרצוף של היטלר...

זה בערך כל מה שאני צריכה לראות בזיכרון שלי כדי שכשאהיה שם אבכה בהיסטריה, אראה את הגופות נערמות בעיניי ואת האנשים שאיבדו את חייהם ממש שם מתחת לרגליי.

צריך לשמר, צריך שידעו, צריך להפיץ, להראות, ולהגיע כל שנה מחדש כדי להראות שלא שכחנו ושאנחנו עוד פה. שיהודים מתהלכים על אדמת פולין ובגטאות וכיום, זה לא מעבר לאתר.

וכל שנותר לקוות זה שיש חיים אחרי המוות, ושכל היהודים התאגדו יחדיו נגד היטלר ומתעללים בו.

בכל מקרה מקווה לקחת כמה שיותר מזה ולהיות אנושית יותר.

תות

תודה על ששיתפת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר