לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2006, 08:32
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
שבוע ממורמר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "סופשבוע רגוע בגלגל"צ...רגוע..:)"

אולי יותר נכון אני ממורמר?

בכל מקרה החיפוש אחר הרכב ממשיך, קבענו עם אחד והרכב היה נשמע חדש כאילו הוא בא מהחברה! אחרי פחחות וצבע וכו'! אני בא לראות וכ''כ התאכזבתי! וכבר באתי עם מקדמה כי הייתי בטוח שאני הולך לקנות את האוטו מאיך שהוא היה נשמע (התאור שלו)
הורדתי את המחיר ב אלף לפני שראיתי אותו בכלל ואז ויתרתי עליו והבחור התקשר והציע לי את אותו הרכב בפחות עוד אלף + סיפור של זיבול שכל!
את הרכב הייתי חושב לקנות אך ורק במחיר של 4 אלף פחות מהמחיר המקורי!

בכל מקרה זה הרס לי את המצב רוח וחתפטי קצת עצבים אבל החיפוש ממשיך

יום שישי שבת כנראה אעבוד במלצרות, יהיה קצת כסף

עמית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2006, 13:58
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
שבוע מזעזע!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "סופשבוע רגוע בגלגל"צ...רגוע..:)"

כן,המון זמן לא כתבתי פה..
והגיע הזמן.
אז ככה יום ראשון היה ממש חרא...הייתי לבד ,רינוש המתוקה חולה,מרינה זה נושא שאני אפילו לא רוצה לפתוח וחלי עוד נושא קשה מנשוא.
יום שני חלי הבריזה היה לי משעמם.בערך המבחן שלי נדחה ביום וזה היה טוב.עשיתי קניות עם אבא היה מצחיק...
יום שלישי יום המבחן!!!היה דווקא נחמד...חלי הגיעה בקושי האמנתי חחח..מתתי מעייפות והייתי כל הערב בחדר של אחותי עם צוואר נפוח וכואב טילים!
יום רביעי לא הלכתי לביצפר אימא שלי ניסתה להעיר אותי אבל לא קמתי..נו טוב...
אתמול היה עוד יום מעייף חזרתי הביתה בשתיים עשרה והלכתי לישון באחת, נרדמתי בשתיים...
קמתי הבוקר לביצפר שבוזה מעייפות...

בדרך אתמול הביתה הבנתי כמה טינה נאגרה בי לאחרונה,כל המצב הזה שיש לי בחיים,לא מאחלת את זה לא לאויביי ולא לשונאיי.
אולי יהיה לי יום שישי טוב סוף כל סוף...יאללה נוסעים לראות את אימאש...אבל לפני זה אני אלך להישפך על המיטה ולישון...אנשי אריאל ובמיוחד מקיף אריאל איך עשינו בגדנ"ע על השיח?!ר-ב-א-ק זה מה שאני אעשה על המיטה...חחחחח

אשתדל לעדכן לעיתים יותר קרובות אם יהיה מה..
שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 11-03-2006, 13:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה שבוע קשה עבר על כוחותינו :)

(דיברתי על כוחותי ברבים, סימן שאני עדיין אופטימית... ) .
השבוע התחיל באטרף מטורף של עבודה אל תוך הלילה ולימודים בין לבין .
ביום רביעי הייתי ב-11 ראיונות ברצף של קצינים ודיון ארוך במיוחד, הייתי אמורה להישאר לישון בבסיס אבל באו לקחת אותי בסמוך לחצות כי לא הרגשתי טוב...
אחרי לילה מתיש במיוחד מלא בכאבי גב ובטן, קמתי כמו סוס והלכתי לצבא, מדדה בקושי (ובכיף יכלתי להוציא גימלים אבל היי- זו לא אני, כוח רצון זה המפתח ! ) לבסוף חזרתי רק ב- 21:00 הביתה וצנחתי ישר לחרופה .

יום שישי היה ממש סיוטי - קמתי כמעט באיחור לקוסמטיקאית, עמדתי לקחת את האוטו אבל לא מצאתי את השלט של שער החנייה אז לקחתי את האוטומוביל של אבא (ואז התחיל הגשם...), לכשסיימתי שם הייתי צריכה לחזור הביתה כדי לקחת את התיק והרכב לשיעור, מצאתי את השלט רק שהשער לא רצה להיסגר ואז גיליתי שגם אין ד-ל-ק (אוכל לאוטומוביל... )
לבסוף דפקתי איחור אופנתי לשיעור וגיליתי שקיבלנו מורה מחליפה מהגיהנום (טוב נו, בערך... ) .
בסוף השיעור המשעמם עד לכדי נחירות עוד נתקעתי בפקק ולא יכלתי שלא לשאול : "אלוהים, למה זה מגיע לי ?!?!"

- היום המצב רוח קצת השתפר כי חברה שלי באה לבקר והביאה הזמנה לחתונה, בה היא כתבה : "לרחלי ובן זוגה" (מה שאומר שיש לי בדיוק שבוע וחצי למצוא אחד שכזה.... )

ובנימת סיום - אופף אותי ענן של אי וודאות לאחרונה (מהרבה בחינות...) .
שורה תחתונה - אני מרגישה (ונראית, ע"ע שורה 5) כמו סימן שאלה ( ) .

שבוע טוב לכולנו (ובאמת נקווה שהוא יהיה טוב מקודמו ),
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 11-03-2006 בשעה 15:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר