לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2006, 02:27
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
חמאס מבקשת להימחק מרשימת הטרור

בכיר חמאס, מוסה אבו-מרזוק, פנה רשמית לממשל האמריקני בקריאה כי יסיר את תנועת החמאס מרשימת ארגוני הטרור הנחשבים אצל הממשל כחלק מ"ציר הרשע".

אבו-מרזוק אמר לכתבים, כי על הממשל האמריקני לקיים דיאלוג עם תנועת החמאס, כאילו לא היתה גוף טרור, וכי אם יחלו הצדדים בדיונים, יתכנו שינויים בדרך בה תיבחר החמאס בעתיד. אולם, לדבריו, על האמריקנים לנהל כעת מגעים עם התנועה שניצחה בבחירות ברשות הפלשתינית, ללא תנאים מוקדמים.

על-פי מסריו של אבו-מרזוק, החמאס וכל העם הפלשתיני, רוצים בשלום. לדבריו, אין העם הפלשתיני הצד שאליו צריך לבוא בטענות, מפני שהוא הצד שנפגע, הצד שאל אדמותיו פלשו ושאותו גירשו מביתו.
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-94201-00.html?tag=3-25-57

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2006, 14:16
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מת על הפת"ח מוקיר אותו ומחכה כבר שיחסל סוף סוף את מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא פוחד מרגיעה, אלא "מרגיעה" (תהאדיה) מהזן שמאכילים אותנו מדי פעם..."

עכשיו תהיה מבסוט חאלאס - יש לך הוכחה חותכת לגבי כוונותי.

אתה יודע היטב את עמדתי שחייבים להלחם במי שפוגע בנו ובמקביל חייבים לדבר עם מי שמוכן להדבר איתנו ומכריז בפה מלא על כוונות של אפשרות חיים זה לצד זה (על פי תפיסתו ולא על פי דרכנו דרך הציונות). הפת"ח בהצהרות כן בהצהרות מכיר במדינת ישראל כדרכו, חתם איתנו הסכמים (אוסלו וכו'), קבל על עצמו את מפת הדרכים. להדבר למרות פעילותו הרצחנית אבל לא לנצור את האש שלנו ולפעול בנחישות לתפוס ואם לא לתפוס לפגוע ולחסל את הקמים לחסלנו.

אם וכאשר החמס יגיע בהצהרותיו לרמה של הפת"ח - זה יהיה מקום של תחילת ההדברות ללא נטישת היד הקשה שתופעל והמופעלת נגדו כארגון רצחני. אני מודע לעובדה שמזה אתה פוחד ואתה אינך היחיד. רגיעה ושקט מערערים את שלוות נפשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר